Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Лигав да го дъвчат сички серсеми ееей!

 

Цял ден събирам нерви, накрая съм седнал да релаксирам, цикля UT с някакви хора, напечено е, кеф ми е, и в средата на най-драматичната част, НЯКАКЪВ ШАПШАЛ МИ ПИШЕ В СКАЙП, играта забива и ИЗЛИЗА! И... ААААААААААААААААЙГХФФФФТДБЖХйснкм,цсийхкуъхй :blowup:

Явно не си открил чудото на Do Not Disturb :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Явно не си открил чудото на Do Not Disturb :lol:

 

Пък ако знаеш колко по-удобно е разните подобни да са пуснати на лаптопа докато на основната ти машина си правиш каквото там правиш без да превключваш между прозорци ами само завърташ глава и гледаш кой досажда и какво иска...

Link to comment
Share on other sites

Ти мне сказала, что я пьянии словно тупая свиня, я улибнулся в ответ - чтож правда твоя...Ти мне сказала, что я дегенерат и дебил.Только меня извини, но пойми, что твой мнозг маловат-слишком различни системи наших координат...

...Ай лека...

Link to comment
Share on other sites

Пък ако знаеш колко по-удобно е разните подобни да са пуснати на лаптопа докато на основната ти машина си правиш каквото там правиш без да превключваш между прозорци ами само завърташ глава и гледаш кой досажда и какво иска...

Еми за тези,които още нямат лаптоп...винаги Do not Disturb и никой да не ма занимава :D

 

Аз лягам братленца...корема ми мина и вече мога да легна и да заспя като нов човек :D

Link to comment
Share on other sites

Тая сутрин няма да оригиналнича.Стига ви и едно "Добро утро, некадърни малки лайноглавци, с къси крачета и прежулени пишки." Ааа..Ако не се лъжа днес е петък, ден на майстора.Да им честито на сички майстори, аз пък утре имам празник/Раптора също/, така че ви пожелавам спокойни, нормални почивни дни.Ай да го духате.

Link to comment
Share on other sites

Слагаш full-color картинки на png, ще те шляпкам! :D

Аз бях, какво му е на .png?

Link to comment
Share on other sites

Toлкова жалък и безпомощен не се бях чувствал до сега... Установих, че дори обуването на широк анцуг е егати предизвикателството, когато едната ти ръка е извън строя...

 

Вчера бях буквално спасен от група тийнейджъри, които не познавах на живо до момента, които не ме познаваха на живо, и с които не пропусках възможност да се заям във вело-форумите...

 

Живота е странен...

 

Ред: Куру, това направих...

Link to comment
Share on other sites

Internet nazi says: png-то е за картинки с малък брой цветове, за снимки - jpg. Размерът се раздува феноменално като png е full color, стига понякога до размер на bmp файл.

 

[Edit] Скорпус, какво се направи бе? :( [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Toлкова жалък и безпомощен не се бях чувствал до сега... Установих, че дори обуването на широк анцуг е егати предизвикателството, когато едната ти ръка е извън строя...

 

Вчера бях буквално спасен от група тийнейджъри, които не познавах на живо до момента, които не ме познаваха на живо, и с които не пропусках възможност да се заям във вело-форумите...

 

Живота е странен...

 

Ред: Куру, това направих...

Трябва да знаеш,че изолираните групички от хора в България са най-задружни...под изолирани групички имам предвид-байкъри,другите бакъри(с мотори),алпинисти...това са хора,на които можеш да разчиташ дори и да не познаваш.Просто няма истински колоездач,който да види че някой друг има проблем и да не спре.С мотористите е същата работа.Радвам се все пак,че в България са останали групички хора(макар и малки),които се подкрепят и си помагат ;)

Link to comment
Share on other sites

Живота е странен...

това го приемам като знак за "забавяне на темпото"...

явно доста ти се насъбрало напоследък, без значение в лична, професионална и т.н. насока.

като се управиш/скорошно ;) /, бичи повече айляк и не си го слагай за глупости :music

 

в тоя ред на мисли ми се слуша някакъв чил, приемам предложения за албумчета за прослушване :music

Link to comment
Share on other sites

Първо , добър ден (един нормален поздрав) съфорумци .

Второ , отнасящо се за горните постове , помогнал съм на хилади хора по света , пък не се движа с групичка .

Трето , денят е прекрасен ... после ще си взема и един свеж душ за да стане и още по-добър .

п.п. Да оздравяваш бързо - Ант .

:D

Link to comment
Share on other sites

Първо , добър ден (един нормален поздрав) съфорумци .

Второ , отнасящо се за горните постове , помогнал съм на хилади хора по света , пък не се движа с групичка .

Трето , денят е прекрасен ... после ще си взема и един свеж душ за да стане и още по-добър .

п.п. Да оздравяваш бързо - Ант .

:D

Е ти си помогнал щото си такъв човек...на теб тея хиляди хора едва ли биха ти помогнали :wacko: ...освен ако не са ти приятели ама приятелите ги изключваме-говорим за помощ между непознати.Абеее сложна е схемата :D

Link to comment
Share on other sites

в тоя ред на мисли ми се слуша някакъв чил, приемам предложения за албумчета за прослушване :music

Отвори di.fm и от менютата си пусни. вместо да сваляш да правиш, там си слушай на готово

Link to comment
Share on other sites

Переводчици, PUNDIT е ли легитимна думичка за експерт, даващ мнението си по телевизията, или има скрито друго негативно значение?

Link to comment
Share on other sites

Pick one! :D

 

http://www.google.com/search?q=define:pundit

 

[Edit] :D Това е по-забавно, отколкото предполагах!

 

http://www.google.com/search?q=define:cocksucker [/Edit]

Защото само аз бях чувала думичката някъде си и имахме опасения да не означава "овчар" или "бандюга" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Довечера като се прибера правя един сървър детмач на Делта форсе 1. По-късно ще сложа IP-to пък. Ако има желаещи, казвайте да видя дали има смисъл да чакам някой да влезе.

Пешо да са оправяш бързо. Как можа да се пречукаш тъй?!

Link to comment
Share on other sites

Нали, нали!

На нас днес ни отложиха няколко групи за неопределен период, нямаше работа. Това значи, че другата седмица ще е ад, от най-горещите.

Днес е ден за вечеря в леглото, свещи и филм! Или за Уикеда в Маската?

 

ЕДИТ - "Налито" беше в знак на съгласие, че е вкиснат ден!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...