Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

анатема , какво друго може да се слуша когато си си налял една ракийка и си си нарязал една салатка освен нещо сръбско така лекичко ....

Пробвай с Ambient :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
анатема , какво друго може да се слуша когато си си налял една ракийка и си си нарязал една салатка освен нещо сръбско така лекичко ....

по темата обличам се и отивам към склада в които ще ми пристигне атв-то след около час , учудвам се от 3 дена само затова мисля само дето не спа с каската и ботушите от мерак , май ще взема да си облека екипа и да карам колата с него :D

 

правилно за сръбското :). Карай с каска :lol:

 

Аз като пиех и още повече не ми се слушаше , не знам защото всеки ми вика , че като пиел не може да слуша друго , ми има балади за тази работа ... доста хубави при това .

:laughing:

 

мда :sick .

 

Пробвай с Ambient :punk

 

няма :woot

Link to comment
Share on other sites

Сега да си пусна някой филм , че после ще ме погнат да правя нещо ... малко заради мързел и снощи ми беше лошо или не искам да ме притесняват през пет минути докато си гледам филма с кафето до мен .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

shot00061gl3.jpg

 

I've ot something to put in you! :D

 

Психи, любимо дете мое! Как при подобен резултат ще ми заявиш, че съм много зле :D

Afx играе на някакъв сбръчкан монитор на MacBook, на него по му е простено.

Но Психи, Психи... :D

Влезе, когато с afx бяхме 2 на 1 за него, после роптаеше, че ние сме били много напред. Но нищо. Аз съм благороден, прощавам, виждам известен потенциал в теб. Аз ще бъда твоя Йода! :lol:

Link to comment
Share on other sites

shot00061gl3.jpg

 

I've ot something to put in you! :D

 

Психи, любимо дете мое! Как при подобен резултат ще ми заявиш, че съм много зле :D

Afx играе на някакъв сбръчкан монитор на MacBook, на него по му е простено.

Но Психи, Психи... :D

Влезе, когато с afx бяхме 2 на 1 за него, после роптаеше, че ние сме били много напред. Но нищо. Аз съм благороден, прощавам, виждам известен потенциал в теб. Аз ще бъда твоя Йода! :lol:

 

Коя е тая игра ??? :rolleyes:

 

----------------

Now playing: Psychedelic Rave - Paradise

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Откакто сестра ми си дойде, такава носталгия по US ме е обзела... а в понеделник ще бъда в опасна близост до посолството :(

Link to comment
Share on other sites

АААААА , ша ва избияяяяя вееее , кога сте играли и не сте ми казали , искам да джъткам с вас ... ако това са ботове ще ти дам един скриин на теб .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще гледаме с приятелки на кино "Сексът и градът ", после ще пием Космополитън и ще купонясваме. Да живеят Кари, Саманта, Шарлот и Миранда :D

Link to comment
Share on other sites

shot00061gl3.jpg

 

I've ot something to put in you! :D

 

Психи, любимо дете мое! Как при подобен резултат ще ми заявиш, че съм много зле :D

Afx играе на някакъв сбръчкан монитор на MacBook, на него по му е простено.

Но Психи, Психи... :D

Влезе, когато с afx бяхме 2 на 1 за него, после роптаеше, че ние сме били много напред. Но нищо. Аз съм благороден, прощавам, виждам известен потенциал в теб. Аз ще бъда твоя Йода! :lol:

 

Исках и аз да се поФаля с един скрийн шот, ама без тракшън трудно се кара да го еВа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Любопитен съм защо не обясни на останалите, всичко? Играехме на карти, на които ти знаеше армора, а и аз и афекс, за 1ви път играехме... :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска бях на риболовен пикник. Въпреки че съм червен като рак си прекарах невероятно и релаксирах супер много :) даже и йванах 2-3-4 малки рибки :) "СТряма бира плаж...." Един добре оползотворен ден :)

Link to comment
Share on other sites

Хах , психото се засегнал нещо , картите са малки и аз ще ги играя за пръв път ако ще въртим тази вечер , но това си е тръпка ... да победиш по-добрият от теб .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Любопитен съм защо не обясни на останалите, всичко? Играехме на карти, на които ти знаеше армора, а и аз и афекс, за 1ви път играехме... :)

 

За armor-a не знам, но главите ви явно знаех къде са, особено с lightning gun-a :D

Link to comment
Share on other sites

Без зуум къртя ... кога ще играете , че аз почнах торент да дърпам ?

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Без зуум къртя ... кога ще играете , че аз почнах торент да дърпам ?

:laughing:

 

Психара ще пуска сървър след малко. IP-то е 192.168.1.135. Пробвай да се вържеш след малко.

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще гледаме с приятелки на кино "Сексът и градът ", после ще пием Космополитън и ще купонясваме. Да живеят Кари, Саманта, Шарлот и Миранда :D

 

Можеше да те предупредя да не го правите /гледането на филма/. Иначе е забавно- женски партита :D ...едно женско парти за мен е 5-6 епизода от някой сериал

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showforum=3

Имаме си раздел за игри.

И модератори си имаме , които да ни напомнят , че прекаляваме , а ние да продължаваме със спама във форума ... даже и тема си има .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам в животворните свойства на айряна след тежка нощ. :wir :wacko:

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showforum=3

Имаме си раздел за игри.

 

Знам бе, Рут, и тема си има там. Но броя хора, които ще го видят там не е и наполовина от броя на хората, които ще го видят тук. Прощавай за спама. Но съвсем сериозно, повече от половината хора, които се навиха го видяха от тая тема.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...