Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Иауууууууууууууу , Thousand Foot Krutch - Absolute , кафе , цигари и тази песен ... просто главата ми откача .

п.п. На тази песен ще ви скъсам главите в играта .

:laughing:

I've tried to hide it, but I can't sleep at night
Everything I think about makes me feel like a version of myself
They tell their lies and we all syncronize
Look to the sky because it's almost over

We want the truth, give us the Absolute
We need your help, 'cause we've got nothing!

We want the truth, give us the Absolute
We need your help, 'cause we've got nothing left to lose
I know we've tried this thing a million times
But put me out, 'cause I'm on fire!

Don't talk if you aren't gonna tell me the truth
Don't tell me you know and you've got everything under control
We can't have it all, but we can break the fall
This time I'm letting go, 'cause I can't take it anymore

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ще трябва сам да си го вземеш , но дали ще успееш ... това е друг въпрос .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Спя и се потя. Много е топло и много е гадно .

zlobil те говорят за Unreal Tournament 2004

Link to comment
Share on other sites

ааа на мене пък това ми се видя като quake 3 :D доста време не съм ги играл и 2те и явно от там дойде грешката , почвам да го дърпам :P

Link to comment
Share on other sites

Тъй като разнообразни модератори роптаят защо сме спамили форума с постове за UT, моля отсам натам да пишете в темата от подписа ми, за да си нянаме проблеми с управлението и да си щракаме на спокойствие. Мисля, че идеята се рекламира достатъчно в този форум, затова и първо тук я пуснах. Моля всички да ползваме другата тема завбъдеще.

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Можеше да те предупредя да не го правите /гледането на филма/. Иначе е забавно- женски партита :D ...едно женско парти за мен е 5-6 епизода от някой сериал

В момена си правя женско парти йееееееее лудо ееее :punk :laughing:

Е.Т. поздрави от моето парти за твоето ! :punk

П.с. ама твоето е минало отдавна вече...е,нищо,другия път ще те викна при нас !

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава: C'MON SPAIN !!!!!! и някво уиски сър не-знам-кой-си, ама е яко де :) Intense, покани и мене другия път даже :) Абе що си избирате никовете с малка първа буква. Криво е да се почва изречение с малка буква. Трябва да се натиска шифта, вместо само копи-пейст :D

Link to comment
Share on other sites

и да пиеш кафе докато всичко това става реалност.

 

да вземеш пушкалото и като мине викача "пеееечки , пераални .... " от терасата да си играеш на снайперист :devil

 

Нека денят е усмихнат и прекрасен за всички и да е започнал с приятната компания на красива жена :P

Link to comment
Share on other sites

Ако приложим малко "geek"-ърски поглед над човека, ако приемем тялото му за хардуер, мозъка му за процесор и харддиск (с много добра производителност, btw) и... мисленето ни като операционна система. Та... абе мисленето ни с отворен код ли е?

Ей т'ва си мисля, докато зареждам операционната система с любимото си сутрешно кафенце, небрежно щракащ по клавиатурата си, Понеделник сутрин, преди работа....

Link to comment
Share on other sites

С отворен код е..лошото е, че всеки може да промени по нещо в мисленето ни - всеки ден, всяка минута... с малък мил жест или груба приказка.Всичко и всички се променят - Оо, да!Отворен код е! :)

Link to comment
Share on other sites

Ей го пък и тоя! На него муй леко, още 4 работни дни имал :D

 

Да не ви развалям изненадата, идете на weather.bg и погледнете прогнозата за днес. Пожелавам весело изкарване на всички! :P

Link to comment
Share on other sites

Ей го пък и тоя! На него муй леко, още 4 работни дни имал :D

 

Да не ви развалям изненадата, идете на weather.bg и погледнете прогнозата за днес. Пожелавам весело изкарване на всички! :P

 

Мчи много ясно. Надявам се до края на тая седмица да се сдобия с Guitar Hero 3 вече, че ще изкърта нещо.

Link to comment
Share on other sites

It's a beautiful daaaay :wub: Баси якия ден , още е 10 , а вече станаха няколко яки неща :) Кво повече , втора смяна на даскало , почвам в 1.30 , свършвам в 4.05 :D

Редакция: Поздрав за всички с Епизод - Песен за Азис :D

Link to comment
Share on other sites

За този поздрав мога да те игнорирам в скайп вече , хахаха ... денят наистина е хубав .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

да вземеш пушкалото и като мине викача "пеееечки , пераални .... " от терасата да си играеш на снайперист devil.gif

 

 

Това съм го пробвал няколко пъти и честно казано има ефект. Особенно когато ударя коня :lol: .

 

Иначе денят наистина е прекрасен, макар и горещ от самото му начало.

Ходи ми се на плаж но няма де е днес понеже съм дежурен, и чак се дразня като погледна през прозореца навън. Но ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...