Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Cureeeeeeeeeeeeeeeee, Нашите ми прецакаха плановете пак :( ще мога да си поръчам GH3 чак другата седмица като се върна в плд. Дейба. Отиват на село щото им било горещо и шумно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз не успях да влезна за няколко утроундс и ми е скука сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха! :lol:

Хипопотама... като си мърда пръстчетата... 0:40 до 0:45 :lol: Не мога да го понеса!

 

Тоник, защо правиш такива работи бе! :D

Link to comment
Share on other sites

Ей, спелинг наци, къде ти е пълният член ;) :P

 

Иначе - минава ми през главата колко болезнено безсилни сме без ток. Нито можеш да работиш, нито да се забавляваш, нито да си сготвиш. Седиш кат пукал и чакаш.

Link to comment
Share on other sites

Ей, спелинг наци, къде ти е пълният член ;) :P

 

Иначе - минава ми през главата колко болезнено безсилни сме без ток. Нито можеш да работиш, нито да се забавляваш, нито да си сготвиш. Седиш кат пукал и чакаш.

Еми за това газовия котлон върши чудесна работа. Има няма ток той работи :) Иначе вънка е ад...

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха! :lol:

Хипопотама... като си мърда пръстчетата... 0:40 до 0:45 :lol: Не мога да го понеса!

 

Тоник, защо правиш такива работи бе! :D

 

Щото това парче ме "газира", хаха! Сипвам си и ментичка и гле'й к'во става :thumbs-up: Аз пък мърдам с пръстчетата на краката, качени на бюрото! :P

 

Иначе - минава ми през главата колко болезнено безсилни сме без ток. Нито можеш да работиш, нито да се забавляваш, нито да си сготвиш. Седиш кат пукал и чакаш.

 

Чети книга! Хем е образователно, а може да бъде и забавно! Яж сладолед - и без това без ток ще се стопи, а сега и ще те разхлади :P

Link to comment
Share on other sites

Като казахте ток и се сетих че до 2 седмици трябва да ходя в другия апартамент в който няма ток да живея.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте мрънкали! Спомнете си миналата година какво беше :P

 

Нещо не мога да се сетя ...

Жокер, нещо...

 

----------------

Now playing: Octopus - Three Counts Of Murder

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Лесно ви е на вас с климатиците... мрънкате че от климатика на работата до климатика в къщи ви е жега... а сега си представете да нямата никакви климатици никъде :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Представих си и е реалност , нямам климатик тук , но все пак е прохладно и не ме тормози толкова жегата (само по обяд) през повечето време ... иначе се обезводних днес и ми стана толкова лошо на стомах и на всичко , че нямам думи просто как го преживях .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имах просветление - Ник от Бекстрийт Бойс всъщност е Бритни Спиърс :lol:

 

ей верно, бе!!!

ама аз мисля, че по-скоро Бритни е Ник, а не Ник - Бритни. щото хронологически погледнато нал` разбираш.

 

 

nickmain.jpg

britney_spears_reference.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...