Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не съм луда :excl: :laughing1: :gangstah: B)

Ти пък...да не си се оженил за мен,че да си изтощен? НЕ...така че,не се прави на лигльо!Стегни се мъжката!

Преди малко ядох желирани бонбони с мирис на кока кола :shy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не съм луда :excl: :laughing1: :gangstah: B)

 

Да да..

Интенс да не шмъркаш? Днес си превъзбудена до неузнаваемост :D

онтопик: Сватбите са изтощително нещо...

Link to comment
Share on other sites

ФАК!

 

Jebeš učenje, uči jebanje!

 

Това е... Новата ми мантра. Това е следващото ниво! :lol:

 

[Edit] За мен е чест да направя единайсет хиляди и стотния пост. Половината заслуга е на Белов, нямаше да пиша, ако не се бях разчувствал толкова много от сръбската картинка в подписа му! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

afx прекалява, другите му се връзват и му играят по свирката.

Съгласен съм с това... :unsure:

Може би защото не се аргументирах достатъчно.

Виждам нещата така - Изпитвам нужда да споделям с някого, да се чувствам едно цяло с някого - завършен, да съм сексуално задоволен... избройте всички човешки причини поради които искате да обичате някого и съответно той да ви обича.

Поглеждаме и от обратната страна... в моя хетеросексуален случай - жената. Тя като човек има подобни потребности на моите... и заедно ги - съчетаваме. Взаимно удовлетворяваме потребностите си. Магията на любовта бих я определил като едно умножаване на ефекта който всеки по отделно е очаквал, веднъж щом нещата са се получили.

 

Мисля че има доста егоизъм в цялата работа - странното е защо някои от вас скочиха като ужилени... къде съм казал че има нещо лошо в това? :)

 

Сега нека добавим грижата за децата и финансовата стабилност - и ето ви брака :P Комбинацията от любов и финанси ми напомни за древната професия... може би е малко силно казано но е във същия дух. :)

 

Ето ви и ползите от идеята ми: в момента в който погледнах на нещата от този ъгъл... малките камъчета които могат да обърнат каруцата (разбирай - малките разочарования свързани със всичко това) не ме притесняват чак толкоз, защото:

1. Поглеждам нещата по... отгоре някак си - the big picture

2. Склонен съм да давам повече - разбирай: да обичам по инстински друг човек без да ме е страх че ще се разочаровам в даден момент, просто защото приемам факта че като човек имам слабости. А като такъв се чувствам по-щастлив в кожата си :)

 

Да прекалих защото егоизъм е силна и донякъде неподходяща дума за случая. Но... това не е алчност примерно - нищо подобно. По-скоро говоря за това как можем с разумно разсъждение да разчупим нещата които са ни казали или сме чули че са устроени по определен начин.... и да извлечем полза за себе си. За да се чувстваме по-щастливи. :D

 

P.S. Ще си говоря на английски колкото си искам!

Fuck, yeah! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам в къщи. :wacko: Искам горещ душ или вана.

Мразя когато съм позатрупан с работа и цял ден не ставам от стола, а дори и вечер.

Мразя да се схващам така ужасно :angry1.

Link to comment
Share on other sites

За пореден, стотен може би хиляден път се убедих, че простотията няма граници. Простотия навсякъде, където и да се обърнеш простития, ама какво и да очакваме като живеем в една "проста" държава :blink:

На къде сме се запътили ние човечеството, към пълен провал. С всеки изминал сен деградацията нараства и всякакви морални ценности са изгубени. Просто No Comment :sick Омръзна ми цялата простащина и глупост, която е явен синдром на българина :blink:

Link to comment
Share on other sites

Поп-фолка ще ни унищожи. Голяма част от българите (и децата им) покрай цялата тази субкултура се завъртат в един омагьосан кръг и са на път да се превърнат в свръх-консуматорите които виждаме в "развитите" държави. Послушните работници, достатъчно умни да вършат монотонната си безперспективна работа, и достатъчно глупави за да не задават излишни въпроси. Човек трябва да е критичен и да поставя всичко под въпрос.

 

Добавете и алчността... малоумната жажда за власт и... ето докъде е достигнала цивилизацията. Мисля че причините за това идват още от древните времена на робовладелския строй. Нека изключим Ренесанса - определям го като една "глътка въздух".

 

Мисля че Майката Природа ще ни накаже по-бързо от колкото си мислим ;)

Link to comment
Share on other sites

ФАК!

 

Jebeš učenje, uči jebanje!

 

Това е... Новата ми мантра. Това е следващото ниво! :lol:

 

[Edit] За мен е чест да направя единайсет хиляди и стотния пост. Половината заслуга е на Белов, нямаше да пиша, ако не се бях разчувствал толкова много от сръбската картинка в подписа му! :D [/Edit]

 

Хаха картинката радва много. Жалко че я няма на български ;). Ох времето вън е перфектно..

Link to comment
Share on other sites

Поп-фолка ще ни унищожи. Голяма част от българите (и децата им) покрай цялата тази субкултура се завъртат в един омагьосан кръг и са на път да се превърнат в свръх-консуматорите които виждаме в "развитите" държави. Послушните работници, достатъчно умни да вършат монотонната си безперспективна работа, и достатъчно глупави за да не задават излишни въпроси. Човек трябва да е критичен и да поставя всичко под въпрос.

 

Добавете и алчността... малоумната жажда за власт и... ето докъде е достигнала цивилизацията. Мисля че причините за това идват още от древните времена на робовладелския строй. Нека изключим Ренесанса - определям го като една "глътка въздух".

 

Мисля че Майката Природа ще ни накаже по-бързо от колкото си мислим ;)

Близките 5 години съм на мнение, че голяма част от света ще се обезличи тотално.

ps то не че не се е обезличил ;)

Link to comment
Share on other sites

Близките 5 години съм на мнение, че голяма част от света ще се обезличи тотално.

ps то не че не се е обезличил ;)

Дам... аз пък имам усещането че се намираме на географски най-стабилното място на света. Моят призив към всички е да си помагаме един на друг повече. Да се обичаме повече. Да направим опит да изкореним завистта и алчността от мислите си и да си пием ракииката на спокойствие всички заедно на една маса :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз си отспах тея дни понеже при мен тая седмица се получи партито рез седмицата а не в края както обикновено.

Минава ми също през главата, че не искам да се карам с никой от форума и се извинявам за всичко казано и направено против правила или нечии нагласи.

 

----------------

Now playing: Psychedelic Rave - Paradise

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Днес ми върнаха кутията почистена с още един вентилатор , край на мъките в жегата ... сега работи безшумно и държи ниска температура вече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Поп-фолка ще ни унищожи. Голяма част от българите (и децата им) покрай цялата тази субкултура се завъртат в един омагьосан кръг и са на път да се превърнат в свръх-консуматорите които виждаме в "развитите" държави. Послушните работници, достатъчно умни да вършат монотонната си безперспективна работа, и достатъчно глупави за да не задават излишни въпроси. Човек трябва да е критичен и да поставя всичко под въпрос.

 

Добавете и алчността... малоумната жажда за власт и... ето докъде е достигнала цивилизацията. Мисля че причините за това идват още от древните времена на робовладелския строй. Нека изключим Ренесанса - определям го като една "глътка въздух".

 

Мисля че Майката Природа ще ни накаже по-бързо от колкото си мислим ;)

 

Някой друг път обаче.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, стига и ти сега. Поп фолка сам по себе си не е вреден, когато го слуша човек, който има за 5 стотинки акъл в главата си. И аз като пия една ракия слушам. А има и просто по-различни хора, на които им е мерак и без ракия да го слушат.

 

Проблемът не е изцяло в попфолка, а и в простия ни народ, в чиито глави се влива. Бритни какво е? Западен поп фолк. И предавания по MTV, в които фанатизирани момиченца врякат все едно ги водят към кланицата, защото някоя звезда минала на 50 метра от тях. Всичко е попфолк, целия свят е попфолк. Просто у нас попфолка е по-различен. И пак казвам, проблема не е изцяло в музиката. Защото и аз слушам отвреме навреме, но не съм с изрусен перчем и стилна, тънка конска опашка отзад. Просто като тая музика се комбинира с едни бездруго не особено интелигентни хора, които нямат никакви други интереси освен да са готини, да пийват и да забърсват по някоя друга сгодна женица (или момче, ако са момичета), става лошо. Но тия хора, крайните случаи, за които всички говорят и се оплакват, признайте си, бездруго нямаше да са много по-добре и без попфолк, защото просто вътре нямат никой, и интелектуално, и духовно.

Link to comment
Share on other sites

Някой друг път обаче.

Протчети Curunir какво е написал. Следващият път гледай да подчертаеш по-основния момент - а именно: говоря за субкултурата покрай музиката. Никой не говори за самата музика а за всичко свързано с нея. Именно там виждам проблема.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, стига и ти сега. Поп фолка сам по себе си не е вреден, когато го слуша човек, който има за 5 стотинки акъл в главата си. И аз като пия една ракия слушам. А има и просто по-различни хора, на които им е мерак и без ракия да го слушат.

 

Проблемът не е изцяло в попфолка, а и в простия ни народ, в чиито глави се влива. Бритни какво е? Западен поп фолк. И предавания по MTV, в които фанатизирани момиченца врякат все едно ги водят към кланицата, защото някоя звезда минала на 50 метра от тях. Всичко е попфолк, целия свят е попфолк. Просто у нас попфолка е по-различен. И пак казвам, проблема не е изцяло в музиката. Защото и аз слушам отвреме навреме, но не съм с изрусен перчем и стилна, тънка конска опашка отзад. Просто като тая музика се комбинира с едни бездруго не особено интелигентни хора, които нямат никакви други интереси освен да са готини, да пийват и да забърсват по някоя друга сгодна женица (или момче, ако са момичета), става лошо. Но тия хора, крайните случаи, за които всички говорят и се оплакват, признайте си, бездруго нямаше да са много по-добре и без попфолк, защото просто вътре нямат никой, и интелектуално, и духовно.

така не може ме видя и заради мадама, камо ли заради музика :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

анатема , какво друго може да се слуша когато си си налял една ракийка и си си нарязал една салатка освен нещо сръбско така лекичко ....

 

 

по темата обличам се и отивам към склада в които ще ми пристигне атв-то след около час , учудвам се от 3 дена само затова мисля само дето не спа с каската и ботушите от мерак , май ще взема да си облека екипа и да карам колата с него :D

Link to comment
Share on other sites

Аз като пиех и още повече не ми се слушаше , не знам защото всеки ми вика , че като пиел не може да слуша друго , ми има балади за тази работа ... доста хубави при това .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...