Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз не искам да знам повече за "края на света" ... толкова е просто , тук се говори за измирането на две/трети от населението на земята от катаклизми , свързани с наближаването на една планета и нейното слънце от 3600 години на сам (интересно ми е как ми се връзвате и от няколко страници на сам само това обсъждате) , но да не задълбавам толкова .

Аз изобщо нямам намерение да запалвам каквато и да е форумна дискусия за края на човечеството и прочие , просто си приказвам каквото изнамеря .

Та тея Анунаки били гущероподобни същества , много напреднали в генетиката .

В митовете ги описват зли , както и че искат да ни поробят .

И ако забележите във всяка митология се почитат дракони , змий , крокодили , змейове и от религьозна гледна точно само християните ги описват като зли същества .

Може да има нещо общо .

Опитвам се да си изградя някоя абсурдна теория за мътната история на земята и всичко останало , с която ще ми връчат награда , хахахаха , то няма лошо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Начетох се на бая апокалипсис глупости.. накрая планетата ще бъде окопирана от извънземни , тогава ще се появи Сириъс Сам и ще почне мазалото...

Link to comment
Share on other sites

Ти от къде знаеш как щях да завърша историята ?

Ако ви дразня вече , спирам !

И без това ми се изчерпаха хубавите идеи за завършек на света .

п.п. Брей , трябва да напиша книга .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти от къде знаеш как шях да завърша историята ?

Аз ако не знам как точно ще се сблъскат 2 планети и кое на земята ще се прецака в следствие на календара на Маите , кой ще го знае...? ;)

Link to comment
Share on other sites

Начетох се на бая апокалипсис глупости.. накрая планетата ще бъде окопирана от извънземни , тогава ще се появи Сириъс Сам и ще почне мазалото...
Може и само "Пешо" ;]

За края на света - не ме е страх. Повечето от вас ще умрат, а аз ще оцелея. То ше е 'баси и живота де, ама карай... Заради вас и паметта ви ще остискам :]

 

Иначе бях чел преди време една книга, "Пророчеството Орион", пълна с "математически" сметки, част от които нагло проверих - автора е донагодил резултатите си. Пълни глупости. Интересна теория за произхода на Египет и връзката му с Атлантида, но останалото - нагодените сметки, реално несъществуващите съвпадения са изсмукани от пръстите. Едвам я дочетох...

Link to comment
Share on other sites

Еми ся Стенлито трябва да разбере ,че имаме Пешо/Сам и няма от какво да се притеснява.

Link to comment
Share on other sites

И аз накрая само ще кажа жалко, че всички коментатори по темата само се лигавят. Не, че мен лично толкова ме вълнува тая история, но като стана дума за маите и се активизирах, пък накрая се оказа, че никой нищо не знае, а и не иска да знае и се само за лигнята. В което няма нищо лошо де...просто не знаех...

Link to comment
Share on other sites

И аз накрая само ще кажа жалко, че всички коментатори по темата само се лигавят. Не, че мен лично толкова ме вълнува тая история, но като стана дума за маите и се активизирах, пък накрая се оказа, че никой нищо не знае, а и не иска да знае и се само за лигнята. В което няма нищо лошо де...просто не знаех...

По принцип е интересно , но в рамките на няколко страници да чета кога точно щял да дойде края на света , кви катаклизми щяли да станат и ква част от населението щяла да умре.. да беше подкрепено с научни факти поне , не със идеи за книга.Тва , което се изписа (не визирам теб) е все едно да чета историите на Curunir(Нищо лично , фън са историиките , просто правя сравнение :) ) за заразените гълъби.

Link to comment
Share on other sites

Не си прав , лиготията идва в последтвие , а от начало просто разказвах история и развивах малко фантастична теория , но от това няма лошо .

Щом сириъс (може да се кръстиш и сириус) Пешо е тук наистина няма от какво да се притеснавям .

Аз ще използвам моя скил за шейпшифтинг и ще ги изкъртим .

Айде всеки да каже каква способност ще използва и да се подготвим от сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

историите на Curunir за заразените гълъби.

 

Да, продължавайте... бъзикайте ме... но на никой все още не съм казал, че гълъба от перваза вече ГО НЯМА. ИЗЧЕЗНАЛ Е. Оцеля си на перваза най-жестоките ранни летни веторве и бури. И един ден просто го нямаше. Защото го е бутнал вятъра ли? I DON'T THINK SO! :ph34r: Resident Galab! Те идват! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Я е разкажи от началото да подискутираме на твоята теория .

Не съм е чувал .

Искам да кажа да дадеш в повече детайли човек .

п.п. Ти каква способност ще използваш ?

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Наистина звучи зловещо , но все пак кой да ти повярва , като си говорил като параноик на няколко кафета , защо не погледнеш логично на нещата ... някой може да го е свалил от там .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мда, направо никой не се лигави... Пък и самото обяснение на Стенли беше супер - "в началото говорех глупости, после почнах да се лигавя". Нищо против лигнята, просто отбелязах, че не се получи разговор. А колкото до лигнята...то за това е тая тема, та няма какво да се оправдавате.

Link to comment
Share on other sites

Ти къде искаше да го напиша , в новини ли ... хахаха хора дайте малко паника вече .

Виж планети идват , заразени , умрели и след това безследно избягали гълъби , странни същества на гробища и такива работи .

Погледнете света малко от по-високо и помислете над думите ... нищо че са под шегувита форма написани .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Никой не е свалял гълъба. Офиса е неизползваем. Аз знам... Nightwing flies again, както са предрекли навремето Сабат.

 

А ако трябва сериозно за края на света, Жоро, аз съм вярващ. Не мисля, че на някой му е известно кога ще свърши света, Библията твърди, че само Бог Отец знае, дори на Исус не му е известно. Любопитно е, че хората са по-склонни да вярват на календарите и космическите модели на къде напушени, къде не шамани, но не са склонни да вярват, че откровението на Йоан може и да е реално.

Link to comment
Share on other sites

Абе , Стенли , и аз гледам анимета , ама реалността е далеч от тях..

Link to comment
Share on other sites

Не много далеч .

Знам какво съм виждал и аз .

Много хора от вас сигурно също са виждали необесними неща .

п.п. Мислиш защо стоя по цяла вечер във форума , а през деня ме няма ... спя и през нощта в мойта стая повече не заспивам или просто не мога .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

...То до скоро се е вярвало, че земята е плоска, да - да ама не ! Свера е мамицата и....
Геоид е! :) Не е идеална сфера, а е сплесната от към полюсите - геоид!
Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че и двата мача тази вечер бяха добри. Само кадето не си прецених бирата за вторият та ми доиде малко малко но нищо.

 

Иначе в този ми ред на мисли мой фаворити са Портогалия и се надявам да вземат купата. А ако не то да направят достоино и добро представяне в турнира.

Link to comment
Share on other sites

Куй? ПортОгаалия?! Леле... човек, я си напиши името, да видим колко правописни грешки ще допуснеш? Бухахахахахаах Неееееееее - застреляйте ме с краставица - не може да има такива злета буахахахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Начетох се на бая апокалипсис глупости.. накрая планетата ще бъде окопирана от извънземни , тогава ще се появи Сириъс Сам и ще почне мазалото...

 

 

Ако не се лъжа така ще свърши нашата планета http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Nova , по-точно слънцето на нашата система, което ще доведе до края на живота на земята.

 

През главата ми минава, че искам чайче и отивам да си го правя :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...