Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
АБе които са били миналата година - вярно ли е, че затварят улицата пред Новотела и има полиция.Демек около ESCAPE може само да се спре :blink:

 

Не. Миналата година всичките стигаха до новотела :)

Link to comment
Share on other sites

писна ми от мултимилионни компании с вечните им претенции и поучавания и особено от българските им мекерета. а ако ми изскочи още некой "юрисконслут" с нови желания ше му чупа зъбите вече!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък вече се изприщвам от полуграмотни селски тарикатчета, имащи се за бизнесмени, повярвали в компетентността си, разчитащи и зависими изцяло от персонала си. И лъжещи на поразия. И мразя себе си, че се забърках в тази каша...

 

Защото полукомпетентен дръвник като мен трябва сега да движи цялата техническа част на една компютърна фирма :[ Ама на - като се имам за голяма работа ;/

Link to comment
Share on other sites

1.Why do you think it would be a good idea for us to accept you on this course

 

 

е пак как се отговаря на тоя въпрос... бахти...

Link to comment
Share on other sites

Къв хубав ден :music Искам утре пак така B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер с Бисмарк ще се напием с бира като дърти германци! :P Даже ще си вземем за мъцкане вюрстхенчета.

 

Очаквайте тежка спам серия Тунайт Лайв оооонн Булфоруууум!

Link to comment
Share on other sites

Днес ми е няк'во щастливарско... Обхванала ме е носталгия по времето, когато водех социален живот ;]

 

Някой софиопребиваващ да му се бие пира?

Link to comment
Share on other sites

Днес ми е няк'во щастливарско... Обхванала ме е носталгия по времето, когато водех социален живот ;]

 

Някой софиопребиваващ да му се бие пира?

Аз теб те сънувах снощи - беше с къса коса и ме позна, май, но не си казахме "Здрасти". :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ивох мари майчо льо! Сам съм в нас, имам бира, нашите сега изчезват навън, имам не само бира, но и електрическа китара и много злобни Респромове... Съседа ще ми прости, той е едва заместник-окръжен прокурор! :P

Link to comment
Share on other sites

Къв хубав ден :music Искам утре пак така B) :rolleyes:

 

Тва се чува много рядко от тебе :) Минава ми през главата че може най накрая да си намерил щастието :) Иначе и аз съм сравнително много добре като вас и да се надяваме , че до края на деня ще си остане ,дори и по хубаво да стане :)

Link to comment
Share on other sites

Аз теб те сънувах снощи - беше с къса коса и ме позна, май, но не си казахме "Здрасти". :laughing:
Не, не съм бил аз :)

Първо - косата ми стига вече раменете и второ - дори и да не съм 100% сигурен кой е човека - обикновено казвам 'здрасти' ;]

 

П.П. Разбирам какво имаш предвид, заяждах се ;]

Link to comment
Share on other sites

Аре, който познае къде са колаборирали Хенри Манчини и The Police ще получи специален поздрав!

Link to comment
Share on other sites

He whispered to her to get on the back

"I'll take you on a ride from here to eternity!" :devil

 

:punk

 

[Edit] Фааааааак, тоя албум е епохално ЯК! Maiden - Live @ Donington 1992 ! Наздраве и поздрав за всички, които обичат жица във форума! :beerchug :punk [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Не се стягай.Просто си изкарай една яка вечер.Няма да е най-яката в живота ти, те най-яките вечери и дни сами си стават, не става с напъни родилни.Прави каквото ти е кеф пък каквото ще да става.

Link to comment
Share on other sites

Да бе така си, е но все пак си има една доза неизвестност, която общо-взето, не ти дава мира.Сигурно и ти си бил така навремето :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Лелеееееееееееееееееееееееее, колко съм ядосана !!! Това да ревеш от яд, направо ще се пръсна, баси...

:cry :cry :cry :cry :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :cry :cry :cry :cry :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...