Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък не съм го докарал до алергии, защото тук е стууууууд. Днес е 2 (два) градуса. То нищо не цъфти при такива обстоятелства... То само алергиите ми трябваха сега...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Най-после вкъщи...малко студена водица нещо за хапване и се пльоскам пред телевизора...А довечера - Life Club Rulzzz

Link to comment
Share on other sites

Chat? xD

 

иначе през главата ми минава

*Чувствам се незначителен днес

Не изгубен, не отвян

Просто раздразнен и доста мразен

Самоконтролът ми изчезва …

Защо всеки ден е толкова спокойно

Аз искам моят живот да е ненормален

Обмислям кой да наритам днес…*

 

айде да видим кой ще познае от къде е ? :P без google ! :P

Link to comment
Share on other sites

Странно много се депресирам като слушам абитуриентите как врякат и бипкат навън :excl: Не съм си мислила,че ще ми стане мъчно...?!?! То пък една вечер... ама си облечен като мууви стар :punk B) :laughing: или порн стар за някои :woot :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

американците казват че за да си мъж трябва да имаш топки,да ама това сие е по природа дадено , дали е възможно да си мъж (курнас момче) с 1 топка :lol: в смисъл ако загубиш едната може и 2те (кофти) или куража е състояние на духа

Link to comment
Share on other sites

американците казват че за да си мъж трябва да имаш топки,да ама това сие е по природа дадено , дали е възможно да си мъж (курнас момче) с 1 топка :lol: в смисъл ако загубиш едната може и 2те (кофти) или куража е състояние на духа

американците много руси русев слушат ;)

http://www.zazz.bg/play:00938abc

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тъи или иначе съм сам до краят на дежурството, да отскоча до близкият магазин да си взема няколко бири и да седна да ледам мача с удоволствие. Макар че нито Челси нито Мана ми допадат много. Но се надявам да е красив мач, това е.

:beerchug На всички които ще гледат мача.

Link to comment
Share on other sites

"Сам сред врагове." - тази фраза ми се върти от няколко дни в главата. Наистина си има причина да си я повтарям постоянно, но "И сам войнът е войн".

Link to comment
Share on other sites

Аз пия някакви хомеопатии, но тая година ги пия неразредени и май затова направих такава криза. Иначе днес ударих един Лоратадин за отскок сутринта.

 

На мене лично много добреми действа Zodac !! Ако случайно пропусна сутрин да си го пия, цял ден после се мърсоливя като циганче пред баничарница. Тва сополи,тва сълзи ужас.... ! Ама миналата пролет един роднина ме светна за тези хапчета и направо се родих !

Link to comment
Share on other sites

Zodac-а не е ли много дрога? Аз съм на работа, няма ли да заспя от това?

Не съдържа никакви наркотични съставки ! Моята работа е доста рискова по някога, и ако тези хапове друсаха, досега да съм се затрил поне 1000 пъти.

Link to comment
Share on other sites

На мен от Зодак-а ми се спеше зверски, просто главата ми клюмаше както си седя. Иначе алергията ми се оправи след една инжекция, мога да проверя в рецептата как се казва лекарството/ алергията ми е към полени и още някакви спори..латинско име беше/. Вече няколко месеца нямам сополи и зверско кихане по цял ден

Link to comment
Share on other sites

Като ви слушам се радвам ,че не съм алергичен :(

Link to comment
Share on other sites

Аз като ги слушам , също се радвам , но може да имам алергия към нещо , а да не знам към какво ... до сега не съм открил такива неща и дано да няма .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Моите са сравнително дълги :P
True! :rolleyes:

 

Бахти червените случайници! Ама как познах, че Роналдо ще се усере! :)

 

Най-после го посетих този Life Club.. хубаво е направен!

Link to comment
Share on other sites

Най-после го посетих този Life Club.. хубаво е направен!

 

Мача ли гледа?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...