Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ей мача беше готин първото пулодреме и дузпите... Иначе пак да се оплача че нямам апетит за алкохол...

Link to comment
Share on other sites

Абе кой <пийп> е измислил ставането рано сутрин? Ако всичките <пийп> си ставаха по нормално време - на никой нямаше да му се налага да става рано. Ама щото светофарите ги пускат рано да работят - трябва и останалите да ставаме рано :(

 

П.П. Снощи и аз познах, че Роналдо ще изпусне. Жалко за Тери...

Link to comment
Share on other sites

Е*ати времето. Само за е*ане, а мен ме болят китките. :cry

 

Що си мисля, че това с китките се вика чи*ии, а не е*ане :D

Link to comment
Share on other sites

Що си мисля, че това с китките се вика чи*ии, а не е*ане :D
Ти като си отгоре с левитация ли се държи?
Link to comment
Share on other sites

Не дразнете Ваньо а.к.а Psihara^^ щото вчера вечерта и сърцето го болеше, като Тери и Анелка изпуснаха дузпите.

 

П.С. Вие на Жорето сметка ли му държите, той като е отгоре с кво се държи, може и да левитация, освен ако някой не му е "светил" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Все пак да не забравяме, че Жорето има и на какво да се подпре :devil

 

Мисля си че толкова много хора снощи са усещали, че Роналдо ще се осере, че са го урочасали от разстояние и в комбинация с балетната стъпка резултата беше налице.

Link to comment
Share on other sites

Всичко това е чудесно Саше ама който го е измислил тва с броенето #$^@$^!^#%^%&&% :angry1

 

Що за тъпотия? Дайте ми някакво логично обяснение моля. Поне едно нещо което да му дава смиисъл понеже аз не намирам такова...

Link to comment
Share on other sites

Еми това показва по своеобразен начин дългия път, който човек е изминал и годините прекарани в системата на средното и основно образование.Колкото и тъпо да звучи преди и след като завършиш в деня на завършването си звучи супер и си крещиш с пълно гърло, какво после като не можеш да си кажеш името :D Важното е да ти е весело на бала и да знаеш, че от тук нататък започват по-интересните неща.

 

btw тази година ЕГ-то пак ли сме в Новотел-а?

Link to comment
Share on other sites

Po moe vreme go nqmashe tova! A nai-mi e smeshno kato trygne mladeja/devoikata s mercedesa i otzad kato se naredqt ladite i golfovete 2-ika i t.n. s cqlata roda vytre i kato se stovarqt pred hotela, zer, abiturient izpra6tat. Na moq bal bqhme samo az, brat mi(toi me kara6e) i edna devoika. Cqlata taifa ostana v nas. Pred hotela imashe koi da ni izpra6ta - po-malkite ot daskaloto. Te na6te za kade da me izpra6tat, kato 6te me vidqt na drugiq den...

Link to comment
Share on other sites

Всичко това е чудесно Саше ама който го е измислил тва с броенето #$^@$^!^#%^%&&% :angry1

Че кво лошо има да изредиш всичките си години в даскало :lol: и аз не знам кой го е мислил но си остава традиция...поне засега.

 

СЪщото е положението и с клаксоните :)

Link to comment
Share on other sites

Ай, това с клаксоните.Вчера като трябваше да мина през бул.Васил Априлов към бул.България след 19:00 и направо :angry1 :angry1 :angry1 Добре, че се сетих да скъся, зад бул. Марица и така.

Link to comment
Share on other sites

Абе миналата година и аз се опитах да обясня това на наще, ма нъцки... селкси изпълнения...

Link to comment
Share on other sites

Na moq bal bqhme samo az, brat mi(toi me kara6e) i edna devoika. Cqlata taifa ostana v nas. Pred hotela imashe koi da ni izpra6ta - po-malkite ot daskaloto. Te na6te za kade da me izpra6tat, kato 6te me vidqt na drugiq den...

 

И аз бях така! Много мразя до 9 коляно като се засучат..

 

 

btw тази година ЕГ-то пак ли сме в Новотел-а?

 

Миналата година завърших бяхме заедно!!Беше лудница само познати от ЕГ! :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че замисъла е да се крещи колко дълги и тежки и ужасни години си изкарал в училище.

 

Ще има да си мечтаят за тия "тежки и ужасни" години след време. Простено им е - глупави са още

 

Po moe vreme go nqmashe tova! A nai-mi e smeshno kato trygne mladeja/devoikata s mercedesa i otzad kato se naredqt ladite i golfovete 2-ika i t.n. s cqlata roda vytre i kato se stovarqt pred hotela, zer, abiturient izpra6tat. Na moq bal bqhme samo az, brat mi(toi me kara6e) i edna devoika. Cqlata taifa ostana v nas. Pred hotela imashe koi da ni izpra6ta - po-malkite ot daskaloto. Te na6te za kade da me izpra6tat, kato 6te me vidqt na drugiq den...

 

И по мое време нямаше такива тъпотии - никой не се е драл като побъркан, още повече без грам смисъл. Като викат поне да викат нещо смислено. Моето изпращане също си приключи у дома. След това си тръгнах с Чайката (култово), взех си най-добрия приятел, взехме женското присъствие, пихме си Джим в лимузината и т.н. Никакви изцепки, ревове и глупости.

 

Че кво лошо има да изредиш всичките си години в даскало :lol: и аз не знам кой го е мислил но си остава традиция...поне засега.

 

СЪщото е положението и с клаксоните :)

 

Саше каква традиция бе? Да не би от 20-30-40 години да се прави че да е традиция??? Чиста и проста тъпотия му викам аз. Има толкова по-интересни неща, които могат да направят във всяко отношение.

 

И аз бях така! Много мразя до 9 коляно като се засучат..

 

agreed...

 

-----------------------

 

И още нещо - потресен съм от вида на момичетата. С всяка година заприличват все повече на чалга-пепеляшки. Що за тенденция? Защо трябва да се правят 18 годишни девойки на жени в средна възраст? Като цяло последните години баловете на нищо не приличат. Дано поне нощната част да им е интересна....

Link to comment
Share on other sites

Пф, аз щастливо не си спомням частта с Ивана на мойта... пък после се чудеха хората защо съм толкова щастлив на следващият ден...

Link to comment
Share on other sites

АБе които са били миналата година - вярно ли е, че затварят улицата пред Новотела и има полиция.Демек около ESCAPE може само да се спре :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...