Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз имам по - добра идея. Дайте да разберем кои дървета цъфтят сега и да ги ... Премахнем...

:) Ей това е един любезен човек,гледайте само.... :) На мен само рози не ми пречат :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не си питал. В началото ще е гадно, предупреждавам, но влезеш ли веднъж вътре, няма друга такава игра. Просто не се отказвай като умреш 20-ина пъти подред. Започни да следиш защо умираш, играй класове на прост бияч в началото. Началните 2-3 часа объркване и отвращение се изплащат многократно, когато разбереш какво правиш и защо и започнеш да дълбаеш навътре.

 

http://xangband.sourceforge.jp/eng/

Това го беше поствал и преди май .

Искам нещо масивно , но да се мисли , не да вървя и да пляскам гадини по пътищата с цел да ми пусне нещо , което всеки има , защотото е най-доброто в играта .

Еми ето един лист:

Perfect World - много добро мморпг и доста забавно , но не го играя , защото няма с кого

Shadowbane - залага се на пвп и на сийджове , води се ммортс като по начало и хората го знаят като рпг

Rappelz - добра е много , но не е мистичният свят на чудовища и оръжия с мистична и могъща сила , който да ме грабне , а това бързо ме отказа

2moons - Не знам какво ме отказа от нея , но не великото мморпг лично за мен

... не се сещам за друго безплатно мморпг , което да съм го пробвал .

п.п. Гледам и платените ммо с пиратски сървари , но хората ме отказаха , в който и сървър да се регистрирам го спират , това е нещо като проклятие над мен .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не играи MMО-та, много бързо се превръщат в grind. Намери си хубаво single RPG. Няма да се хабя пак да препоръчвам Oblivion и да обяснявам, че е страхотно и хем е огромно, хем е забавно и въвличащо. Можеш да пробваш и Two Worlds. Ако искаш нещо по-старичко, но добро, пробвай Divine Divinity.

Link to comment
Share on other sites

Еми Обливион го играх , но го оставих по едно време .

Игричката Two Worlds на SouthPeak ми хареса , поне от видяното в сайта като презентация за играта .

Ще е пробвам , но е цели 8 гб и няма сиидъри ... ама то си е направо срам това .

п.п. Поне имам място след разчистването за хл2 , но да видим как ще я сваля сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа, не е много срам, че няма сийдъри, на мен играта ми се видя много зле. Камерата и интерфейса са ужасни. На картинка и дори на видео изглежда добре, но е всичко друго, но не и удобна и приятна за играене. Ако има демо, препоръчвам ти да пробваш първо него.

Link to comment
Share on other sites

Сега погледнах за трейлъра и играта ми се стори леко скована на места .

Движениеята на гадините и хората са малко странни .

Ама нищо не ми пречи да е пробвам ... сигурно ще е оставя след няколко дни .

п.п. Имам особеното усещане , че производители на игри са забравили как да си вършат работата .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Обед е, а на мен ми се спи та две невиждам. Пък на всичкото отгоре дежурството ми ще продължи до утре сутрин. Сам съм скучно ми е и започва да ми се доспива сериозно.

Link to comment
Share on other sites

В тази тема май трябва да се забрани посткаунта вече .

Има само тъпи игри на този свят ве .

Айде близард да ни спаси от тези проститии и да има какво да играем на края .

п.п. Единствено уар-онлине ми харесва повече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Стенли, сега се замислих, светът е пълен с великолепни, брилянтни конзолни и DOS игри, тонове от тях - RPG-та. Защо не се запретнеш хубаво, да седнеш и да превъртиш 10-ина! Ех, защо не мога и аз пак така... По-миналото лято, сам в нас, с бира и цигари, 3 дни по цял ден Phantasy Star 4 докато не я превъртях... Good times! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Е , нали врътнах поредицата хл2 и това ми стига .

Сега си инсталирам една забавна игричка (монстер маднес батъл фор субурбия) и дано този път да не бъгва на едно ниво , за да е довърша този път .

Иначе е пълно с хубави игри ... но не са това , което очаквам от толкова напредналата игрална индустрия през тези години .

п.п. Пристигна ми дискчето с новото убунто , а сега ще има буря .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Виж, сам си противоречиш :)

 

Хем казваш, че напоследък индустрията е в запад, хем искаш нови неща. Зарови се малко из по-старите неща, не знаеш какво пропускаш.

Link to comment
Share on other sites

Аз в момента търся нещо , което да го играя с хора , масивно , но мисълта ми беше , че точно там игрите западат .

Трябва да давам сума ти пари на месец или да се задоволя с някоя второстепенна тупалка на гадини .

Носталгия ме избива към старите заглавия и начина по който ги правеха .

Сега всичко е само графика и ефекти , пък ти хвърчи да гледаш шаренко и за друго да не се мисли .

Излиза по един хит на година , който наистина зарибява хората , но само толкова ли ?

Много рпг заглавия ми се въртят в главата , изиграл съм ги и имам чудесни спомени от онова време прекарано пред компютъра .

Сега като гледам какви заглавия излизат всеки месец под ммо раздела ми идва да си блъсна главата някъде .

Къде изчезнаха тези резистове и шансовете да ти се падне нещо , което никой друг да няма , стремежа да продължиш на пред в търсенето на уникални комбинаций и перфектната статистика , което реално погледнато кара човек да мисли , че това няма граници .

Има такива игри , но пиратските сървари за тях са ужасни , както се обсъжда по форума .

Сега някой ще каже , че се повтарям в някои от предишните ми изказвания , еми дори и така да е .

Ще им ударя един протест , като не им купувам глупавите , недомислени и направени с цел само да печелят пари , игри .

Диабло , лол , извинявам се за тези заглавия , които не споменавам , но дори и майка ми ги играеше , защото играта е направена за човек , ценител , а не да спечели някоя друга пара на производителя , в последствие тези игри станаха хитове и сигурно носят пари на компанийте .

С голям шанс да обидя или засегна ужасно много хора , казвам , че линеаге2 беше най-голямата издънка и игрите , които в последствие бяха направени по нейн вид .

Не искам игра , която след едно изиграване да ми писне , защото всичко ще се повтори едва ли не праволинейно ако почна пак да е играя , но отначалото и аз бях фен и все пак ми омръзна много бързо .

И да играл съм от създаването на играта до ц4 , имах оригинален акаунт и пак продължавам да твърдя , че играта не струва , а е създадена само заради печалба .

Да питам хората тук какви масивки играят .

За таз знам сега , че е фен на уаркрафт и в последно време забелязвам едно "плюене" върху това заглавие от страна на повечето хора .

Не намерих добра игра , явно миналите години , в който ммото разцъвтя , бяха само печелбарски заглавия , но сега се вижда проблясък с хибориан-а и даркфал за нещо ново под слънцето .

На кратко ще интерпретирам думите си до сега и ще ги сложа в код като разговор между хора , който искат да направят игра .

Айде да направим игра , какво ще кажеш ?
-Добре , но каква да бъде ?
Ми , нещо ново и невиждано , където много хора да играят заедно .
-Това е страхотна идея !
-Каква точно ще е играта ?
Еми , хора ще влизат в един мистичен свят на приключения , където ще трепят създания от световната митология .
-Великолепно !
-Какво още ще правят тези хора ?
Ми само това , но нали пак ще спечелим пари .
*КРАЙ*

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Стана ми смешно и ще взема да пусна продължение на диалога за създаването на игра .

А , близард си поискаха домейна диабло3.ком , като в последтвие казали , че още нищо не се знае за продължение на самата игра .

Скоро ще изкочи някаква новина .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха ... това кърти от всякъде .

Аз почти си завърших историйката за правенето на игра .

После ще е постна тук .

п.п. Който оприличи любимата си игра в него (което ще е сигурно , но пък там нещата са доста общи) да не се сърди на мен .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...