Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пу*ка и да знае какво иска!?!?!?Тотално се убедих, че такова животно нЕма и неможе да съществува!!

Е то иначе нямаше да е интересно :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Остават 364 дена до моята абитуриентска :) и ся като си представа че ще минат като 1 миг...

Link to comment
Share on other sites

Анджък. Лесното не е работа...

истината е че и на мен ми се е искало да е по-лесно... но в последствие цялата работа се превърна в един вид мазохизъм от който остана само чиста форма на удоволствие на което в момента се наслаждавам :D

 

както казва един приятел: важното е да си в секса :D

Link to comment
Share on other sites

Minava mi che naposledyk foruma neshto e pozatypql. Tva dali e shtoto ostavihme leko slaboumni hora da pishat iz nego ili prosto si e normalno sled vreme da se zatypee. Chestno, samo typotii cheta naposledyk. Minava mi che trqbva da si kupq svqstna klaviatura che taq e leko mychna. To shte trqbva i mishka daje. Minaha mi nqkolko biri i te prez glavata. Drugo ne znam da mi minava ama ako se setq shte spodelq, nema se puashite samo :)

Link to comment
Share on other sites

...Minaha mi nqkolko biri i te prez glavata. Drugo ne znam da mi minava ama ako se setq shte spodelq, nema se puashite samo :).....
Ne spime shtoto pieme biri :D Tva Carlsberg-a kak vliza ne e istina :)

А на мене ми минава през главата, че откак замина в тая Англия, май се пропи с тия бири там. :bgrin: ...не че и тук не беше така де... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Minava mi che naposledyk foruma neshto e pozatypql. Tva dali e shtoto ostavihme leko slaboumni hora da pishat iz nego ili prosto si e normalno sled vreme da se zatypee. Chestno, samo typotii cheta naposledyk. Minava mi che trqbva da si kupq svqstna klaviatura che taq e leko mychna. To shte trqbva i mishka daje. Minaha mi nqkolko biri i te prez glavata. Drugo ne znam da mi minava ama ako se setq shte spodelq, nema se puashite samo :)
Килъре, не съм съгласен. Не е по- или по-малко тъп форума. Вероятно ти си променил малко критериите си, или рязката промяна на средата е променила ъгъла, под който ни гледаш ;]

 

Иначе самосъздадения мит за величието ми, самодоволмната ми и горда осанка се срина, оставяйки на нейно място пубер с девствен мустак, забил поглед в гуменките си и мънкащ неясно...

 

Добре е, че от време на време има моменти, в които действителноста ме трясва с далекообхватни ракети земя-въздух и красиво да се сгромолясам на земята...

 

Честно, има моменти, в които направо не мога да се понасям...

Link to comment
Share on other sites

А на мене ми минава през главата, че откак замина в тая Англия, май се пропи с тия бири там. :bgrin: ...не че и тук не беше така де... :lol:

 

To e normalno da e taka :) Birata tuka idva po-tynka ot kafeto :D I e mnogo po-qka ot BG birata.

 

Килъре, не съм съгласен. Не е по- или по-малко тъп форума. Вероятно ти си променил малко критериите си, или рязката промяна на средата е променила ъгъла, под който ни гледаш ;]

 

Ti moje da ne si syglasen, pozvoleno e da ne si syglasen :) Obache ne si prav za promqnata na ygyla. Nito pyk za kriteriite. Prosto naposledyk e edno i syshto iz foruma. I kato procheta nqkoi drug glupav post i e normalno da mi se vidi zatypqlo. A ima koi da pishe typi postove ne e kato da nqma.

Link to comment
Share on other sites

Аз още едно време ви предупреждавах накъде отиват нещата. Няма нови теми, няма цвят, по-сухарско е...така че килера има право. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла, че модераторите си го направиха такъв форума.Когато имаше предложения за промяна, облагородяване и т.н. се пускаха драконовите мерки, че неможело така.Трябва по старому да е!Естествено е, че ще избягат "пишештите" след това нещо.

Link to comment
Share on other sites

А моят е днес!!! :punk Ще става лошо, мнооооооого лоооооошоооооооооо.......

 

Бтв все още не мога да повярвам, че завърших. Едно странно ми е такова, неестествено :huh:

Link to comment
Share on other sites

А моят е днес!!! :punk Ще става лошо, мнооооооого лоооооошоооооооооо.......

 

Бтв все още не мога да повярвам, че завърших. Едно странно ми е такова, неестествено :huh:

 

Всички все още не можем да повярваме :lol:

Link to comment
Share on other sites

...pozvoleno e da ne si syglasen...
А не би трябвало - има право на мнение - има проблем. Пълна цензура - няма проблем! Забранете на потребителите да не са съгласни и всичко ще е наред :]

Комунизъм му е мамата! Ей, едно време к'ви бяха заплатите, к'ви бяха пътищата, к'ви бяха жените... ся дойде демокрацията и Иван Костов и всичко отидЕ по дяволите...

 

Харе кришна, харе кришна, кришна-кришна, харе хаааре... ИСУС МУ Е МАЙКАТА!... харе рама, харе рама, рама-рама, харе хааре...

 

Днес мисля да спра да бъда добър. От утре - ивъл. Моя идол, Richard, Lord of the Dance ще ми показва правилния п(р)ът!

Link to comment
Share on other sites

Два дена наще ги няма в нас и мисля да завърти някой друг литър "течност" из кръвта :punk

Link to comment
Share on other sites

Minava mi che naposledyk foruma neshto e pozatypql. Tva dali e shtoto ostavihme leko slaboumni hora da pishat iz nego ili prosto si e normalno sled vreme da se zatypee. Chestno, samo typotii cheta naposledyk. Minava mi che trqbva da si kupq svqstna klaviatura che taq e leko mychna. To shte trqbva i mishka daje. Minaha mi nqkolko biri i te prez glavata. Drugo ne znam da mi minava ama ako se setq shte spodelq, nema se puashite samo :)

Нема се пуашим, бе. :smile: Аз пък си мисля, че коментарите със съдържание "форумът е затъпял" не са честни. В никакъв случай не го приемам лично, но се подразбира, че примерно и аз съм допринесла за бездънната глупост, която е обхванала форума, понеже имам ехеееей! 1152 мнения и сега правя -итретото. Ти си тук от самото начало, отпреди няколкото преименования. ОК, тогава си бил млад и запленен от идеята, всеки пост си е струвал усилието и т.н. Само че не вярвам тогавашните мнения да са били много по-съдържателни от настоящите. А и да са били - ху кеърс? Нима zlobil е длъжен да ми е интересен с всяко свое мнение? Или аз съм длъжна на Eleutherios? Или ти на всички останали? Винаги съм си мислила, че това тук е свободна зона и като такава предполага и свободно (с леки рестрикции) излияние на лични преживявания, охкания, дървени философии и други такива словоредия, които не интересуват никого, освен този, който ги пише и личното му дневниче, примерно. Голямо чудо.

Link to comment
Share on other sites

... дървени философии и други такива словоредия, които не интересуват никого, освен този, който ги пише и личното му дневниче, примерно. Голямо чудо.

Мен лично ме интересуват чуждите мнения. Особено на тези, с които редовно се джавкаме, като Курниза, Пишкаря и др ;]

 

Иначе, за справка на миналото на форума - отиди на последните страници и виж к'во е :]

Link to comment
Share on other sites

Килъре, не съм съгласен. Не е по- или по-малко тъп форума. Вероятно ти си променил малко критериите си, или рязката промяна на средата е променила ъгъла, под който ни гледаш ;]

 

Иначе самосъздадения мит за величието ми, самодоволмната ми и горда осанка се срина, оставяйки на нейно място пубер с девствен мустак, забил поглед в гуменките си и мънкащ неясно...

 

Добре е, че от време на време има моменти, в които действителноста ме трясва с далекообхватни ракети земя-въздух и красиво да се сгромолясам на земята...

 

Честно, има моменти, в които направо не мога да се понасям...

 

Абсолютен респект от мен, че ги осъзнаяваш тези моменти. Би трябвало да се самопочерпиш по въпроса Пешо. И не се тревожи - просто порастваш, осанката пак ще се вдигне, пак ще падне - това е житейската центрофуга. Колкото по-рано свикнеш, толкова по-добре. Важното е като туриш чертата да има + отпред - поне за теб самия.

Link to comment
Share on other sites

Не си угаждай :lol: :P

 

Що аз от бая време не съм си угаждал. Плюс това днес е празник трябва да се уважи.

 

 

П.С. Честит празник на всички!

Link to comment
Share on other sites

За моите скромни пет и половина години откакто съм в тоя форум и откакто го има warez.ru форума поне, толкова пъти вече работата е изпростявала и се е оправяла и толкова интересни хора са идвали и са си заминавали и толкова боклуци са идвали и заминавали... Това е повече от нормално. Ако Килър не ти е доволно в момента...карай. След малко ще е по-добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...