Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Еми не казвам , че не може да се пристрати човек към трева и алкохол , но на мен ми е по-трудно да оставя цигарите , както оставих другото (алкохола също се оставя трудно) ... и все пак може само при мен да е така .

Мисля , че при всеки човек е различно , както ефекта е различен , така и нагласата към употребата на дадени неща също трябва да е различна .

Но , брат ми и сестра ми също са пушили и са спряли без никакъв проблем , а никой от нас не може да откаже за постоянно цигарите , само за месец и после пак се почва .

п.п. За това мисля по този начин , всеки може да се пристрасти към нещо , но може и да се откаже от нещо за разлика от друг човек , явно тези размисли ми идват от топлото време .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хвала на българската образователна система. Явно отдавна българският език не е задължителен за изучаване, защото доста съфорумци не могат да четат.

Колкото и пъти да напиша и кажа, че НЯМАМ магазин, все ще се намери някой ... да ходи в цветарския магазин до нас да пита за растенията, които аз продавам.

А колко човека са ме питали за адреса ми въпреки че седи с ей такива букви в темата...

 

Еййй детска работа.

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за българското образование, дали няма след някоя година да ни карат да сменяме имена и така например Ванко 1, ще стане Мехмед 1. Нека после да прокарват законите наобратно да се учи български . Мишо Шамара, Айдин Плесник хахахаха :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Как ще нямаш магазин бе ?

Ти имаш такъв , явно някаква амнезия те е хванала и си забравил за него в последтвие .

Всички ти викат че имаш ... ти пордължаваш да отричаш без доказателства да подкрепят казаното от теб !

п.п. Приеми истината за магазина и се зарадвай малко поне .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Айде честито - бензина 2.31. :angry1

 

Според мен става въпрос за спекулация.... точно както стана и 1997-ма. Определени противници на сегашното управление искат да дестабилизират общественото мнение.. да създадат паника... и да свалят правителството.

 

Което ще е жалко защото въпреки минусите си, сегашното управление на България е най-стабилното от 20 години насам. Тъкмо се позакрепихме.. и отново ламтящите за пари и власт боклуци от десните партии се опитват да повторят историята.

 

Тия хора трябваше да бъдат разстреляни на площада за държавна измяна още навремето. Начело със Желев... който тактично отказваше да приеме оставката на Виденов тогава... само и само да има бъркотия и хората да излезнат на улицата... като овце... :angry1

 

Надявам се че сега сме по-разумни и сме си взели поука от историята.

Link to comment
Share on other sites

От известно време съм си изградил правило - да не коментирам политика и да не си изграждам мнение и позиции по политически въпроси, просто защото цялата материя напоследък ме отвращава дълбоко. Сега Копчето ще каже, че това е позиция, крайно вредна за модерното общество, към което се стремим и в което трябва да има гражднска позиция и гражданско общество. Такова общество обаче никога няма да има в страната ни, защото тя се пълни прогресивно с алкохиличета, наркоманчета и фолк звездички. Тук няма здрав дух, няма строй, няма нищо. Ergo - фокусирам се върху неща, които са колкото се може по-далече от политиката.

Link to comment
Share on other sites

Айде честито - бензина 2.31. :angry1

 

Според мен става въпрос за спекулация.... точно както стана и 1997-ма. Определени противници на сегашното управление искат да дестабилизират общественото мнение.. да създадат паника... и да свалят правителството.

 

Което ще е жалко защото въпреки минусите си, сегашното управление на България е най-стабилното от 20 години насам. Тъкмо се позакрепихме.. и отново ламтящите за пари и власт боклуци от десните партии се опитват да повторят историята.

 

Тия хора трябваше да бъдат разстреляни на площада за държавна измяна още навремето. Начело със Желев... който тактично отказваше да приеме оставката на Виденов тогава... само и само да има бъркотия и хората да излезнат на улицата... като овце... :angry1

 

Надявам се че сега сме по-разумни и сме си взели поука от историята.

О боже - пълни глупости... ти следиш ли цената петрола на световните пазари?!

Link to comment
Share on other sites

Той, че е в грешка от части верно ама и ти не си в правия път.Цената на световните пазари се диктува само от една държава в момента, онази която не си ползва кладенците.А че в България нарочно се гонят високи цени на дизел и бенз от части също си е чиста спекула.А ако си мислите, че на някоя партия в НС й пука за нас( на отделни хора може ) според мен това далеч не е вярно.Сега само чакам раздвижването на пазара на алкохола, Пещера като влязат в залата :) Пожелавам на всички спекуланти с бенз да се срещнат с ТИР-аджиите, които стачкуват сега - не за друго, да се разберат.

Link to comment
Share on other sites

до края на лятото предвиждат 2.50 а догодина трябва да махнат газовите уредби от такситата освен ако не са фабрични ,и кво стана бензина скъп газ неможе си сложиш и ей ти на забавна икономика ,не ме ебе и 5 лв да напрвят бензина пак ша карам ,както се казваше искам бензина и бирата на старите цени :punk :lol: :lol: http://www.novinar.net/?act=news&act1=...ater=MjY0MDs1MA

Link to comment
Share on other sites

О боже - пълни глупости... ти следиш ли цената петрола на световните пазари?!

За разлика от теб, да.

 

Той, че е в грешка от части верно ама и ти не си в правия път.... Пожелавам на всички спекуланти с бенз да се срещнат с ТИР-аджиите, които стачкуват сега - не за друго, да се разберат.

Да.. не е правилно да разтрелваме хора на площада. Затвора мисля че е по-подходящото място за грабителите на модерна България.

Колкото до тираджиите... сигурен съм че и шамарите им са големи като камионите им ;)

 

догодина трябва да махнат газовите уредби от такситата освен ако не са фабрични ,и кво стана бензина скъп газ неможе си сложиш и ей ти на забавна икономика

Това че не трябва не значи че не може :D българина никога не се е покорявал на подобни безсмислици. Нещо като домашната ракия :)

Link to comment
Share on other sites

Тема в която постват хора като нас е добра тема .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Айде честито - бензина 2.31. :angry1

 

Според мен става въпрос за спекулация....

 

Оле, боже, прочетох "еякулация" O_o.

Host, точно така е. В САЩ протестират, че плащали по 3,6 долара на галон, ние плащаме 7,11$ на галон... Ако САЩ си изкарат малко петрол от резервите дето имат ( защото те не само, че добиват повече отколкото им е нужно, но и внасят петрол ), може би цените ще паднат.

А ако минем на водородно гориво пък съвсем ще изкярим. Само дето страните от ОПЕК дават луди пари под масата за да се замразяват тея проекти за водородно гориво, отделно, че много ефективни начини да се транспортира.

Link to comment
Share on other sites

Днес, разхождайки се пред НДК видях един мим. Имитираше статуя, държейки цвете. Пуснах му някакви случайно напипани монети в чашката и продължих, усмихнат, по пътя си, когато чух зад себе си "чакай". Обърнах се - статуята беше проговорила, протегна ръка и ме тупна с цветето по главата. "За здраве", добави...

Продължих още по-усмихнат. И сега се чудя - той ми даде много повече, отколкото му дадох аз. Как се получава?

Ъ? Кой?
Този. It's worth every copper...
Като стана въпрос за българското образование...
...май си изпуснал съществената част, свързана с граматиката ;]
ДАЙ СЕ НЕ ХАПЕМ ЩОТО АЗ МОГА :woot
Не, не можеш. Може ov3rm4n, можеше XpucTyyy, може и LPFC, но ти - само си мислиш, че можеш. Така че седи си в гащите...
Link to comment
Share on other sites

Ето го бееее, един от ГОЛЕМИТЕ, ВИДНИ МАЙСТОРИ НА ХУМОРА И ОСТРАТА САТИРА, Скорпиона, пак раздава правосъдие и ценни мнения из форума!

Link to comment
Share on other sites

Оле, боже, прочетох "еякулация" O_o.

Host, точно така е. В САЩ протестират, че плащали по 3,6 долара на галон, ние плащаме 7,11$ на галон... Ако САЩ си изкарат малко петрол от резервите дето имат ( защото те не само, че добиват повече отколкото им е нужно, но и внасят петрол ), може би цените ще паднат.

А ако минем на водородно гориво пък съвсем ще изкярим. Само дето страните от ОПЕК дават луди пари под масата за да се замразяват тея проекти за водородно гориво, отделно, че много ефективни начини да се транспортира.

Ако Българските нефтени компании държаха част от нефтените находища и ако долара не беше толкова обезценен разликата нямаше да е такава.

 

Спокойно масово производство на автомобили на водород няма да има скоро - технологията е твърде скъпа.

Link to comment
Share on other sites

Ето го бееее, един от ГОЛЕМИТЕ, ВИДНИ МАЙСТОРИ НА ХУМОРА И ОСТРАТА САТИРА, Скорпиона, пак раздава правосъдие и ценни мнения из форума!

 

Ахахаха (bow)

 

 

бтв. просто се побърквам като гледам абитуриентите..полудявам! Искам пак! :( :cry

Link to comment
Share on other sites

Ето го бееее, един от ГОЛЕМИТЕ, ВИДНИ МАЙСТОРИ НА ХУМОРА И ОСТРАТА САТИРА, Скорпиона, пак раздава правосъдие и ценни мнения из форума!
Присмял се хърбел на щърбел. Не си по-стока... Geek...
Спокойно масово производство на автомобили на водород няма да има скоро - технологията е твърде скъпа.
Скъпа... за нефтопроизводителите... които случайно са акционери в повечето автомобилни гиганти... я, какво съвпадение ;]
Link to comment
Share on other sites

Скъпа... за нефтопроизводителите... които случайно са акционери в повечето автомобилни гиганти... я, какво съвпадение ;]

Че това се подразбира :]

Link to comment
Share on other sites

Днес поиграх доста доволно баскет :punk само ме е яд че си разпорих пръстите на 2 места от забиване :cry

Link to comment
Share on other sites

А'е ше ви <пиийп> и в хейтърите :) Трябва някой път да се съберем на по бира по-отявлените дърльовци* и да се храним** цяла вечер някъде...

 

_________________________________

* Дърльо - човек, който се дърли. Б.Р.

** Храня - наливам, нареждам, заяждам се с някого. Б.Р.

 

Ред^2:

Bahti Eva-ta bahti chydoto... - chak mi se povryshta
Мен по-лесно би ме изкусила някоя коза...
Link to comment
Share on other sites

Той може и да не внимава , нарочно ... не го знае човек .

Като става въпрос за хумор (не искам да се подмазвам на човека) , но оверман има добър такъв .

Винаги ме е радвал как затапва провинили се спамерчета из форума ... и аз мога ама от админ си е по страховито , защото не може да му отговориш .

п.п. Имам желание да си постна уарм лог от профила за да видите какъв смях е там .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...