Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вероятно за последен път пиша, ползвайки Виваком модемчето... Как ще се накефя като ги разкарам...

 

А междувременно брат'чедите бутнали прасе... И са купили явно караоке кит от Лидл... Нощта е интересна... Което е по-интересно, в Пловдив вече пак е лято, а тук на село има сняг... Новата българска зимна идилия - седмица с 3 пръста сняг и студ, ореваване на орталъка, след което може да се очаква още една такава седмица в близките няма и 50 дни и слагаме късите ръкави...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Само си закъснял? Нямахме ли един пилот доста късно каращ в GT сериите с Порше, а после с Ферари?

 

@Midex ... нямаше ли да ми пишеш лично за оная подложка?

Пламен Кралев май беше. Ако правилно помня той си беше и спонсор... Добрите пилоти ги спонсорират. Щото и Малдонадо е пилот ама ако няма петролните пари зад гърба си и охрана на писта за блъскащи колички няма д бъде.

Вероятно за последен път пиша, ползвайки Виваком модемчето... Как ще се накефя като ги разкарам...

 

А междувременно брат'чедите бутнали прасе... И са купили явно караоке кит от Лидл... Нощта е интересна... Което е по-интересно, в Пловдив вече пак е лято, а тук на село има сняг... Новата българска зимна идилия - седмица с 3 пръста сняг и студ, ореваване на орталъка, след което може да се очаква още една такава седмица в близките няма и 50 дни и слагаме късите ръкави... :grin:

Аз не махам късия ръкав. Хич не трябваше да взимам дрехи с дълъг ръкав.
Link to comment
Share on other sites

Аз не махам късия ръкав. Хич не трябваше да взимам дрехи с дълъг ръкав.

 

Туй ся да го чете оня дето ходи с жилетка през лятото...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не бъди толкова жесток - прати ги на някое по-топло място, напр. при белите мечки...нали наскоро разправяха, че нещо им било топло. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Една от новогодишните ми "резолюции" вече пропадна с гръм и трясък. От петък си клатя краката, а уж повече нямаше да оставям работата за последния момент. По-голямо говедо съм Белчо и Сивушка, взети заедно.

Link to comment
Share on other sites

Една от новогодишните ми "резолюции" вече пропадна с гръм и трясък. От петък си клатя краката, а уж повече нямаше да оставям работата за последния момент. По-голямо говедо съм Белчо и Сивушка, взети заедно.

 

Мани...и аз както съм го подкарал в последно време, направо ми идва да се застрелям. Докато се огледам и....денят свършил, а аз нищо не съм свършил ; в момента най-голямото ми желание е денят да е  поне 36 часа...или още по-добре - някъде към 2-3 денонощия, щото имам чувството, че и 36 часа няма да ми стигнат. :unhappy:

 

П.П. Всъщност даже не съм убеден и за денонощията де, ама не е зле поне да мога да го опитам първо, преди да съм си пожелал седмичен ден. :P

Link to comment
Share on other sites

форОма отдавна е в летаргия , нищо ново под слънцето

 

място където да ми изправят читаво джанта? джантата е малка 15-ка , не е помляна тотално, но не искам някои да ми се упражнява на джанатата... доколкото знам тук са ок

Link to comment
Share on other sites

Форумът взе да пада повече от националния по футбол...

 

Нямаме контрол над техниката - само Вено има. 

 

Абре, Виден, кой модел ти бяха Адаксите?

 

Не знам - най-големите. Не съм гледал модела. По 2000 вата са всеки...

 

Яж кисело зеле... пий зелева чорба... гледай после сеир как не можеш да излезеш от кенефа. Пусто така ми се услади с една ракия...

 

Няма лошо - прочистване, даже бих казал очистване....  :grin:

 

Сега си готов за Кьолн!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

форОма отдавна е в летаргия , нищо ново под слънцето

 

място където да ми изправят читаво джанта? джантата е малка 15-ка , не е помляна тотално, но не искам някои да ми се упражнява на джанатата... доколкото знам тук са ок

 

Моята я изправиха в онзи стенд срещу ВСИ. Алуминиева 17". 15 или 25 лева мисля, че ми взеха. С качването/свалянето на гумата и баланса. Не ги правят на място. Карат ги някъде на изправяне.

Link to comment
Share on other sites

Аххаахахх...

 

Добре, ще представлява ли проблем да погледнеш модела и да дадеш отзиви. Вече ги ползваш над месец, ако не се лъжа.

 

Какъв месец? Цяла година ги ползваха наемателите и са бетон. Фактически един цял сезон от пролетта досега. 

 

==========================

 

Коста - джанти изправят в ЕУРОКАТЕНА. Толкова е - 15 лева. Изправят и алуминиеви. Никой не се упражнява, имат специални преси. 

Link to comment
Share on other sites

идеално и на баща ми колата там я карах за изправяне ама ми е малко далеч.. но ще мина утре сутрин, хем и стенд на предницата да мина

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Йееее...то било много яко да се работи на таблет с мишка бе! :thumbsup:  Днес ми дойде един OTG адаптер, включих го заедно с мишката ми дето е със 7 бутона и на момента всичко тръгна от раз...на всичкото отгоре се отчита всичко - всеки един от бутоните, скрола, че даже и бутона за смяната на различни резолюции бачка като в Windows  и всичко това без да има нужда от някакво разпознаване, а веднага, още в момента на включването. Доволен съм. :D

Link to comment
Share on other sites

форОма отдавна е в летаргия , нищо ново под слънцето

 

място където да ми изправят читаво джанта? джантата е малка 15-ка , не е помляна тотално, но не искам някои да ми се упражнява на джанатата... доколкото знам тук са ок

https://goo.gl/maps/JfAxAq5eT742

Този ти препоръчвам. Работи самият собственик. Изключително кадърен и компетентен. Използвал съм го многократно и не е имало никога проблем до момента.

Link to comment
Share on other sites

Йееее...то било много яко да се работи на таблет с мишка бе! :thumbsup:  Днес ми дойде един OTG адаптер, включих го заедно с мишката ми дето е със 7 бутона и на момента всичко тръгна от раз...на всичкото отгоре се отчита всичко - всеки един от бутоните, скрола, че даже и бутона за смяната на различни резолюции бачка като в Windows  и всичко това без да има нужда от някакво разпознаване, а веднага, още в момента на включването. Доволен съм. :D

 

Аз съм екзалтиран - току що заедно с мишката му включих и клавиатура...всичко работи от раз, все едно си бачкам на PC. Направо не мога да повярвам, че всичко е толкова просто и няма нужда нито от драйвери, нито създава каквито и да са проблеми...даже сега се чудя какво трето нещо да му включа заедно с мишката и клавиатурата, че да видя дали и то ще работи. Браво - не знам на Андроида ли се дължи или на Интелския процесор, ама ми е все едно щом таблетът ми практически може да работи като PC. :grin:

 

P.S. Вероятно на повечето от вас това им е ясно, но не ми се смейте, защото не мислех, че тоя номер (произволно навързани USB устройства) ще тръгне на някакъв андроидски таблет. ;)

Link to comment
Share on other sites

В момента ти пиша от лаптоп Самсунг, на който е зареден пълноценен Андроид и си му работи всичко, без камерата ;) дори Wi-Fi  адаптера ми е с по-голяма чуствителност от колкото при Windows.

 

Забавни неща. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...