Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

@host, за лаптоп и то Самсунг ми е ясно - каквото и да му качиш, все ще тръгне, ама на китайски таблето-телефон, с китайско-модван Андроид, да му включа един китайски USB хъб и после да накача китайска мишка и китайска клавиатура...аааа, сега се сетих откъде идвала съвместимостта. :lol:

 

Чудя се ако му включа лазерния принтер какво ли ще каже, понеже е HP...ама пък може и да е произведен в Китай, та нищо чудно и той да тръгне от раз. :D

Link to comment
Share on other sites

@host, за лаптоп и то Самсунг ми е ясно - каквото и да му качиш, все ще тръгне, ама на китайски таблето-телефон, с китайско-модван Андроид, да му включа един китайски USB хъб и после да накача китайска мишка и китайска клавиатура...аааа, сега се сетих откъде идвала съвместимостта. :lol:

 

Чудя се ако му включа лазерния принтер какво ли ще каже, понеже е HP...ама пък може и да е произведен в Китай, та нищо чудно и той да тръгне от раз. :D

Той не е толкова моднат. Има също и възможност тия шорткъти и други бутонни комбинации да ти се пазят в мишката, а не на устройството, към което я свързваш.

 

С моята е така поне. Макротата и настройките се пазят на мишката и са независими от софтуера инсталиран на компютъра.

Link to comment
Share on other sites

до 2ри февруари. ако ми наравиш предложение, на което не мога да откажа - ще остана. примерно нещо със 100 млн печлба :)

 

Бре, деба...явно всички Стефчовци сте такива - преди 2-3 седмици на главната ме видя всеизвестният пловдивски зевзек Стефчо (в чиято тетрадка съм се разписвал вече поне 76361092 пъти), та...спира ме Стефчо и аз си мисля, че пак ще ми иска автограф, обаче тоя път само ми вика "- Абе чакай да те питам нещо - да имаш да ми дадеш 2 милиона назаем?"...на което разбира се веднага му отговорих със стандартното "- Ами не, имам само 10 на цяло.". :)

 

А ти, Чефо, много специална дата си избрал като граница на заминаването ти...явно ония черните там много са те наплашили, ама както казва Виден - "няма да се плашункаш", тукашните второфевруарци не са толкова надарени като ония по кварталите при вас. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вярно! Заблуди ме това, че ти повече пъти си го писал в постовете си, но реално за пръв път Чефо го използва на 25.02.2011 в 18.47. :) Даже си спомням и конкретно в поста за какво ставаше дума...и може и да е съвпадение...ама в оня пост пак ставаше дума за гейове и по-конкретно как Чефо моментално ще мине на левия бряг ако някой му подари едно Ферари. :effemine2:
 

Нямам притенциЙ към Ферарито. И розово може да е и с десен волан може да е...само да e Конче biggrin.gif

Абе..., знаех, че слушаш странна "музика"..., ама, че си и гей - това не го подозирах :unsure:

Чефо за ферари и гей ще стане ако трябва :lol:

 
Само не искам да се плашункате. biggrin.gifbiggrin.gif
Link to comment
Share on other sites

Когато спрях да си определяам работното време се превърнах в шибан работник. Дано тая мизерия свърши час по-скоро и пак се върна на това аз да определям кога и дали да ида на работа. До тогава.... Която дата дадат - на нея ще се връщам.

 

 

За малко да кажа, че в Сикретс не ми харесва.

 

Заеби ти 2ри.. Аз на гей сватба съм канен. Ше им еба майката от как върховния съд позволи педерастлъка, вече е свинщина.

Link to comment
Share on other sites

Ма как не ми се работи...

 

П.С. Ползвайте Скайп за видео-разговори, за предпочитане е пред вайбър...

Link to comment
Share on other sites

Viber е тотално гомно. Предимно в БГ е толкова разпространен май. Другите страни ползват WhatsApp.

И за мен WhatsApp е тотално говно, а този skype напоследък е толкова бавен и бъгав, че направо къса нерви...

Link to comment
Share on other sites

За мен лично Скайп е доста по-добър в предаването на глас, всъщност дори facebook messenger–а се справя сравнително прилично за разговори, но има какво още да се желае. Най-бъгав в това отношение ми се вижда точно Вайбъра. 

Но не мога да кажа, че вайбър не е популярен, или поне покрай мен е по-използван от колкото Whatsapp, него го имам но ползвам адски рядко 

Link to comment
Share on other sites

Интересно откъде ги извади тия разсъждения? Обиколи другите страни? И WhatsApp е тотално говно.

 

Абе ти нормален ли си? Какви са тия тъпотии дето ги пишеш? Защо трябва да обикалям другите страни, за да видя коя програма се ползва повече? Ти като живееш в България, без да обикаляш други страни, имаш ли представа кои приложения се ползват?

 

WhatsApp има 900 000 000 потребителя. Вайбър преди 1 година е имал 450 000 000. Сега има 600 000 000. И това са регистрирани потребители, а при WhatsApp цифрата е за активни.

Освен това в чуждестранни интернет общностни, хората споменават WhatsApp, редом с iMessage много повече от плиткоумният Viber, който до ден днешен не мога да разбера защо хората в България предпочитат. Никога някоя програма не ми е правила толкова много мизерии. Неполучени съобщения, невъзможност за изпращане на определени файлове, задължителна компресия на изпращаното съдържание, ехо по време на разговори, чувам си гласа от другата страна, имах проблем с активацията в продължение на 24 часа на едно устройство, хисторито от едно устройство не се запазва ако ресетнеш устройството и няма никакъв лесен начин да го пренесеш на ново устройство, нотификейшъните си правеха каквото си искат по едно време, но това за мое щастие го оправиха. И това само на първо четене ми идва.

 

Все едно, всеки може да си ползва каквото си иска. Обсъждали сме го точно тоя въпрос вече.

 

ЕДИТ: Ето ви и една статистика, да не съм голословен. Без да съм обикалял света да гледам на непознати хора телефоните.

 

http://www.statista.com/statistics/258749/most-popular-global-mobile-messenger-apps/

Link to comment
Share on other sites

Бях се зарекъл да не говоря лигаво на кученцето, но при тези дълги уши, тези къси крачета и тази малка муцунка "Удюдюдюдюдю" просто извира от мен :D

Link to comment
Share on other sites

Бях се зарекъл да не говоря лигаво на кученцето, но при тези дълги уши, тези къси крачета и тази малка муцунка "Удюдюдюдюдю" просто извира от мен :D

 

Удюдюдюдюдю...колко си сладко....колко си вкусно....Добре, че не живееш във Виетнам, че някой като тоя долу щеше да счупи още 2-3 зъба с него....

 

 

vietnamese_man_by_spanishalex.jpg

 

 

18+

 

 

 

aaf9-fs1.jpg

 

vietnam_dog_meat.jpg?itok=BEdZrdI5

 

3033994092_061af4de12.jpg 

 

7522580000_40ee727fc6_b.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Друга стара виетнамска поговорка - "храни куче да те храни"...

Иначе и аз го ненавиждам гадния Вибратор. Супер бъгав, тежък, нахален, а десктоп версията му да не я подхващам...

Link to comment
Share on other sites

Виетнамците ги остави, ами гледай японците . Това долното никога няма да се случи у нас....ама НИКОГА!

 

(правя свободен превод, че е от руски)

 

В Япония един влак продължава да пътува само заради един единствен пътник.

 

Преди известно време японските железопътни агенции решили да закрият някои от далечните си направления, които вече не се ползват. Узнавайки, че по пътя на едно от направленията, на една от гарите има ученичка, на която й се налага да пътува до училището, те възстановили направлението и в момента единственият пътник, който ползва влака е точно тази ученичка. Влакът пътува по 2 пъти на ден в различно време, в зависимост от това, кога са часовете на тази ученичка. Направлението ще функционира до завършването на училището от ученичката, която е последна година - след това ще закрият окончателно направлението. :bowdown:

 

Японци...трудно е да вникнеш в мисленето им. ;)

 

18_2.jpg  15_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе ти нормален ли си? Какви са тия тъпотии дето ги пишеш? Защо трябва да обикалям другите страни, за да видя коя програма се ползва повече? Ти като живееш в България, без да обикаляш други страни, имаш ли представа кои приложения се ползват?

 

WhatsApp има 900 000 000 потребителя. Вайбър преди 1 година е имал 450 000 000. Сега има 600 000 000. И това са регистрирани потребители, а при WhatsApp цифрата е за активни.

Освен това в чуждестранни интернет общностни, хората споменават WhatsApp, редом с iMessage много повече от плиткоумният Viber, който до ден днешен не мога да разбера защо хората в България предпочитат. Никога някоя програма не ми е правила толкова много мизерии. Неполучени съобщения, невъзможност за изпращане на определени файлове, задължителна компресия на изпращаното съдържание, ехо по време на разговори, чувам си гласа от другата страна, имах проблем с активацията в продължение на 24 часа на едно устройство, хисторито от едно устройство не се запазва ако ресетнеш устройството и няма никакъв лесен начин да го пренесеш на ново устройство, нотификейшъните си правеха каквото си искат по едно време, но това за мое щастие го оправиха. И това само на първо четене ми идва.

 

Все едно, всеки може да си ползва каквото си иска. Обсъждали сме го точно тоя въпрос вече.

 

ЕДИТ: Ето ви и една статистика, да не съм голословен. Без да съм обикалял света да гледам на непознати хора телефоните.

 

Нещо превъзбуден ми се струваш... Изглади шарените чорапки и се успокой малко. Когато нещо работи от 2009, а друго е пуснато 2012, някак си е логично да има разлика в броя потребители. Или поне така ми се струва. Има разбира се и други фактори (като например кой е собственик), но е хубаво да се мисли преди да се подскача. Whatsapp ще запомня с едно единствено нещо - направи създателите си БЕЗУМНО богати. Който иска да провери за какво иде реч... 

 

 

В Япония един влак продължава да пътува само заради един единствен пътник.

 

Преди известно време японските железопътни агенции решили да закрият някои от далечните си направления, които вече не се ползват. Узнавайки, че по пътя на едно от направленията, на една от гарите има ученичка, на която й се налага да пътува до училището, те възстановили направлението и в момента единственият пътник, който ползва влака е точно тази ученичка. Влакът пътува по 2 пъти на ден в различно време, в зависимост от това, кога са часовете на тази ученичка. Направлението ще функционира до завършването на училището от ученичката, която е последна година - след това ще закрият окончателно направлението. :bowdown:

 

Японци...трудно е да вникнеш в мисленето им. ;)

 

Това обикаля Фейса вече няколко дена... Както винаги японците доказват колко са велики.

 

Ангеле, нещо не те виждам тебе в Япония...   

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...