Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Националния какво?Тва чудо го няма от години, да не е и повече.

Хората се кефят, защото все пак някой ще разбере, че и ние имаме футбол (чудя се за кавички).

 

Между другото националния ни отбор предлага доста добра игра. На мене лично ми харесва как играят момчетата. Лудогорец играха добре снощи и заслужаваха поне равен. Реално може наистина да са класа над другите, но не го показват във вътрешното първенство и може би затова се дразнят хората.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Реално може наистина да са класа над другите, но не го показват във вътрешното първенство и може би затова се дразнят хората.

На мен повече ми мирише на "не е важно на мен да ми е добре, важно е на Вуте да му е зле".
Link to comment
Share on other sites

Лудогорец играха много добре снощи. На черното бяло не може да се каже.

Фен не бива да е равно на фанатик, както си мислят много хора. Аз съм фен на българското и ДОКАТО има някой, който ни представя достойно пред света, ще съм за него.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, ако погледнеш, ще видиш, че много рядко разгромяват отборите ни. 

 

Левски падаха в 10тата минута с 2:0 + червен картон от световно безисвестният Иртиш..... все пак носят прякора Евроидиотите.....ЦСКА и те паднаха от някви супер "добри".

 

Просто казвате на черното бяло, факт е че снощи никой не е предполагал че Лудогорец ще покажат такава игра включително и аз, подкрепям ги не от "фалшива" патриотщина а защото момчетата до момента се представят добре и играят на ниво съвсем различно от българското такова, просто няма мерило, дори като гледам с какви сили играят в ШЛ съм почти сигурен че БГ първенството вече изобщо не ги мотивира да играят (справка Левски-Лудогорец в неделя). Още повече докараха Реал,Ливърпул и Базел в БГ..... и най-важното играха с/у един отбор от топ 3 в света на никак не лошо темпо. 

Сигурно ако Уефски или Цеца бяха на тяхно место щЕха да са национални герои ма щом са от Разград нЕма как да стане..... днеска цял ден ме облъчват с няква анти-лудогорец кампания която не мога да разбера на какво се дължи....  :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Дължи се на т'ва, че един никому не известен отбор, от един позападнал регион на България, с правилното управление, стабилни финанси и добри играчи, може да е факторЪт в БГ футбола.

Защото всеки е голям професор по темата откъде Домусчиеви са тръгнали и видиш ли как изведнъж изригват с много кинти напред. А това, че вместо да си купуват джунджурии и инвестират в отбора, никой не го вижда.

Анти-Лудогорец кампанията е най-вече от Цеца секса и Уефски. Па не си погледнат в собствените паници, че от отбори с много пари и подкрепа, алчните им 'президенти' изцоцаха и изядоха де що има и сега са на гол гъз - чифте пищови.

Аз също им свалям шапка за играта и раздаването, както и за цялостното управление на клуба!

Link to comment
Share on other sites

Левски падаха в 10тата минута с 2:0 + червен картон от световно безисвестният Иртиш..... все пак носят прякора Евроидиотите.....ЦСКА и те паднаха от някви супер "добри".

 

Просто казвате на черното бяло, факт е че снощи никой не е предполагал че Лудогорец ще покажат такава игра включително и аз, подкрепям ги не от "фалшива" патриотщина а защото момчетата до момента се представят добре и играят на ниво съвсем различно от българското такова, просто няма мерило, дори като гледам с какви сили играят в ШЛ съм почти сигурен че БГ първенството вече изобщо не ги мотивира да играят (справка Левски-Лудогорец в неделя). Още повече докараха Реал,Ливърпул и Базел в БГ..... и най-важното играха с/у един отбор от топ 3 в света на никак не лошо темпо. 

Сигурно ако Уефски или Цеца бяха на тяхно место щЕха да са национални герои ма щом са от Разград нЕма как да стане..... днеска цял ден ме облъчват с няква анти-лудогорец кампания която не мога да разбера на какво се дължи....  :thumbsdown:

На мен пък ми писна да ме облъчват с про лудогорец кампания ето една статия от репортер който не лиже гъза на Гела и е обективен http://www.blitz.bg/sport/article/246118 Защото на мен цял ден ми надуват главата фенове тип Галченцето - нищо общо с футбола, колко били велики, как едва ли не трябвало да победят и колко ги отрязал съдията....

Link to comment
Share on other sites

Тея от Блиц-а са култови :D

 

.....Друг вик дойде от зрител, който по всичко личеше, че е родом от източните части на страната, където се говори с мек акцент: “Роналдууу, изора тревътъ от лежании бе, нещастник!”.....

Link to comment
Share on other sites

никой не облъчвам лудогорец са ми през к... просто не отричам видимото.

а с тия препратки към тоя спам сайт блитз бг ....заеби

Link to comment
Share on other sites

Тази статия казва всичко, което има да се каже в първите два абзаца:

 

"Преди да бъде казано всичко трябва да отбележим, че Лудогорец игра добре, дори прекрасно срещу 10-кратния европейски клубен шампион Реал (Мадрид). Лудогорец не се уплаши и скочи на галактическия Реал Мадрид. За това Лудогорец заслужава само добри думи. 

Да дойдем на това, заради което днес абсолютно цяла България разбира от футбол. Гмуркач ли е Роналдо, редовно ли е отменено попадението му, има ли дузпа срещу Върджил Мисиджан. Колкото фенове и разбирачи, толкова и различни мнения. Всеки гледа през собствената си призма и очила, дали зелени на Лудогорец, дали други - против българския клуб. Ясно е едно - шотландският съдия Крейг Томсън свири слабо. Свири слабо като цяло, а не срещу Лудогорец или подпирайки Реал Мадрид."

 

Останалото е фенщина, с която се калях цял ден вчера и често казано се поуморих...

Link to comment
Share on other sites

Къде видя газ?
Gas идва от gasoline, което ще рече бензин. И ми е много забавно като видя малък двигател с много конски сили. Тоя 1,5 л за 130 к.с. ш'се скине от въртене.

Link to comment
Share on other sites

в интерес на истината малките двигатели от последните години са извървяли много път, наскоро карах няколко дни на един приятел golf 5 1.4tsi 170к.с. са извадили с 2 компресора и върви много много прилично, разхода е под 10/100 градско....

Link to comment
Share on other sites

в интерес на истината малките двигатели от последните години са извървяли много път, наскоро карах няколко дни на един приятел golf 5 1.4tsi 170к.с. са извадили с 2 компресора и върви много много прилично, разхода е под 10/100 градско....

Ще върви,въпроса е какъв му е живота при такова изцеждане...

Link to comment
Share on other sites

На някой ако му трябва брой на сп. CIO, Computerworld или Networkworld мога да му го дам, че имам достъп до всички стари в pdf формат.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е цитат от друга тема, но за да не я оспамвам, прилагам го тук. 
 

Няма нищо смислено в тая държава, освен децата на човек (ако ги има) и близките му.

 

Истината, горчивата.

Link to comment
Share on other sites

Снощи като видях това, не можах да повярвам на очите си!Поздрав за всички програмисти ;)

 

А ве пич к'ви са тея линкове за директен download we?! Макар че като гледам как ти е написано мнението, най-вероятно не си го писал ти...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...