Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нещо тази PS4 конзола почва да ми оказва доста лошо влияние. Още от сутринта почвам да мисля как вечерта като се прибера от работа ще почна да режа нацистки гърла с кухненски ножове в Wolfenstein. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нещо тази PS4 конзола почва да ми оказва доста лошо влияние. Още от сутринта почвам да мисля как вечерта като се прибера от работа ще почна да режа нацистки гърла с кухненски ножове в Wolfenstein. :lol:

 

Толкова е яка, че почнах и втория story line :)

Link to comment
Share on other sites

а самата конзола как е?

нямам търпение да излязат "коледните" промоции, още не ми се дават толкова пари....

Link to comment
Share on other sites

а самата конзола как е?

нямам търпение да излязат "коледните" промоции, още не ми се дават толкова пари....

Нямам база за сравнение, защото това ми е първата конзола, а на PC не съм играл игри от над десетилетие, но явно хардуера е доста як, защото интерфейса и игрите вървят много мазно с невероятни детайли в графиката. Като пусна Wolfenstein със съраунд звук и става просто епично. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А едно време се кефехме на Каратека...

Все още можеш да й се кефиш. Има доста добри емулатори, а кода на тези игри отдавна е безплатен. :)
Link to comment
Share on other sites

Сериозно? Бях се присетил оня ден и рових за емулатори, ама тц, нищо не намерих...

Link to comment
Share on other sites

Сериозно? Бях се присетил оня ден и рових за емулатори, ама тц, нищо не намерих...

Ето ти един архив с доста интересни неща от онова време. Емулатора е в папка "emulator". Като го пуснеш, преди да стартираш машината с епълския бутон трябва да заредиш някой от дисковете, например Karateka.dsk от съответния бутон за избор на диск и си готов. :)
Link to comment
Share on other sites

Фърли едно очо на тия, дето ние ги продаваме...Ако знаеш с колко дефекти идват...

Link to comment
Share on other sites

10298867_654600471284345_128290753131706

 

10433201_657364431005871_673815226395634

 

 

Има ли смисъл от алуминиеви ролетни щори с доживотна гаранция (ами, ако фирмата фалира) или PVC с 10г гаранция?Разликата е 130лв.

Link to comment
Share on other sites

Не е въпрос до разликата... Аз съм повече от 10 годни с външни ПВЦ щори и не мръдват, а съм чист запад - чист изток на осми етаж - все едно в тиган. Проблем е ако са много широки и некадърник ти монтира осите - чупят се над 120см. Веднъж на 5 години де, но е досада. Алуминиевите щори са живи радиатори, освен ако не са някакви модерни с изолации, но не знам такива - напече ли се това чудо, ще имаш отопление цяло лято. 

Link to comment
Share on other sites

На едната стая вкъщи умреха и все ги вързвам с канап :lol: Ама ходя там само да спя.

 

Ей още ги сънувам тия пържоли

10448771_4370185909180_35092956117771065

Link to comment
Share on other sites

Не е въпрос до разликата... Аз съм повече от 10 годни с външни ПВЦ щори и не мръдват, а съм чист запад - чист изток на осми етаж - все едно в тиган. Проблем е ако са много широки и некадърник ти монтира осите - чупят се над 120см. Веднъж на 5 години де, но е досада. Алуминиевите щори са живи радиатори, освен ако не са някакви модерни с изолации, но не знам такива - напече ли се това чудо, ще имаш отопление цяло лято. 

 

Абсолютно. PVC слагай! Другото, както казва Виден е радиаторче...

Link to comment
Share on other sites

Видене, тая бира пиринското на нищо не прилича бе майна, как можа да ме подлъжеш, че била хубава.

 

Преди години на дюни бях почнал да харесвам и леденика-та... ама то в жегата на плажа каквато и бира да ми донесат, колкото и разредена да е пак ще ми хареса...

Link to comment
Share on other sites

Аз чакам да видя новата Леденика ква ще е. Иначе Пиринското е като Бургаското - много реклама, малко качество. То и за 90% от българските бири се отнася това. Хеле пък за Астика и Загорка.

Link to comment
Share on other sites

Малко неща в ежедневието ми ме изнервят повече от неуспешното превключване на език с Shift+Alt. A при редките случаи на неколкократно неуспешно превключване на език.....

 

Ss1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Don Tomas Clasico Presidente - уникално удоволствие в продължение на почти час и половина (7 1/2 инча, 50-ти калибър), плътен и леко сладникав аромат на хондураски и никарагуански тютюнев бленд, с послевкус, който се съчетава много добре с произволен 12-годишен single malt, при това на цена далеч под тази на кубинските еквиваленти. :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Видене, тая бира пиринското на нищо не прилича бе майна, как можа да ме подлъжеш, че била хубава.

 

Много си е добра, като аз изрично подчертах, че е ЛЕКА бира. Когато изпиеш 6-7 литра от произволен бранд за деня, тогава ще ми обясняваш кое е хубаво и кое не.   

 

Иначе Пиринското е като Бургаското - много реклама, малко качество. 

 

Глупости. Това че нещо някой не му харесва, далеч не го прави некачествено.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...