Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Значи за да те накара една песен да ревеш, трябва текста на песента да го свързваш с нещо -ситуация, човек, случка, което теб те натъжава. Примерно седиш си у вас при майка ти и баща ти - ми няма да те натъжи песен, в която се пее как не си се виждал с родна майка и баща с години, щото си някъде по белия свят. Или зарязало те е гаджето - ще ти стане кофти от песен където някой се оплаква от същото. Та предложение за такава песен трябва да се съобрази с конкретния човек, ситуация т.н. Еднозначен, правилен отговор приложим за всички според мен няма.

Link to comment
Share on other sites

ПП. Като се постоплли времето ще взема да отида и аз на тепето при Иван, но не да се правя здрав, а да си развивам уменията във фотографията.

Не е задължително...достатъчно е да си в подходящото настроение и да имаш чувствителна душа. :))

Е и тва го има. Мен по-би ми въздействало клипче, с нещо, отколкото само музика.
Link to comment
Share on other sites

Сега ако ви се е приискало да ревете пуснете си "Requiem for a Dream" от  Darren Aronofsky с участието на Ellen Burstyn, Jared Leto, Jennifer Connelly, Marlon Wayans.Частта от WINTER- никоя тъжна песен не може да постигне разтърсващия ефект от финалните сцени с героите от тази лента. :sad2:

Link to comment
Share on other sites

Айвъне, щом ти се реве, пусни си любима песен, натъркай си задника с люта чушка, а очите - с лук. Гарантирам ти реване. Ако и това не помогне, топни си чурката в спирт.

Link to comment
Share on other sites

Иван? Искате да спасите човечеството от интергалактическа заплаха , като използвате собствените си сълзи (на млад Аполон) за получаване на невиждано до сега супер оръжие/супер пенкилер?! ?! ?! 

Link to comment
Share on other sites

Robert Miles - Fable

Gigi D'Agostino - My Dimension

На мен поне ми действат ревящо... Особено втората...

Но аз си я свързвам със спомени...

Link to comment
Share on other sites

Васко бре! Честит ти рожден ден!

 

  :beerchug

 

=======================

 

В тоя ред на мисли, Цвете, мерлото ви го пия със сино удоволствие от два дни насам... Не плачи, ще ви купя друго скоро...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Васко бре! Честит ти рожден ден!

Точно се замислих, че никой не му е честитил и влизам да пиша по този повод. Какво да видя. Изпреварил си ме с няколко минути :(.

 

Да ни е жив и здрав. Само хубави мигове.

Link to comment
Share on other sites

 

В тоя ред на мисли, Цвете, мерлото ви го пия със сино удоволствие от два дни насам... Не плачи, ще ви купя друго скоро...  :laughing:

Съжалявам, Видене. Наистина много. От разни ангажименти така и не успях да стигна до виното. Пий и за наше здраве!

Link to comment
Share on other sites

Не си в ред, какво да му става. А и с тия темпорални неуредици в продължителността на твоето съществуване като цяло, нaй-вероятно телефонът е в The Twilight Zone... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...