Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тъй тъй. Така още дълго време няма да направиш пачка, като я раздаваш за глоби и пиячка ;) Само гледай да не направиш някоя простотия и да те вкарат при негрите, че там не са като тукашните съдии и само условни да праскат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Доста често е така - като те бъзикне някой нещо и подскачаш още 10 минути :)

 

Само 10? Че на него 10 му е само интродукцията... :P

 

Тъй тъй. Така още дълго време няма да направиш пачка, като я раздаваш за глоби и пиячка ;) Само гледай да не направиш някоя простотия и да те вкарат при негрите, че там не са като тукашните съдии и само условни да праскат.

 

И ги сумират освен това...Защо ли ми се струва, че Чефо пак ще си се върне тука по някое време...нещо май много се е изнервил там... :ghost

 

Off/ П.П. Винаги ми е било чудно в щатите дали имат практиката да сумират и условните присъди....така накрая може да се окажеш със стогодишна условна присъда. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като пия водка, ме заинтригувахте с тази Белуга. Колко струва и къде я продават? И естествено да кажете нещо за мезене.

 

На много места я продават, но на безумни цени. Аз мога да ти кажа откъде да вземеш на прилична стойност.  :laughing:

 

==================================

 

Лично аз Зеленая марка НЕ бих препоръчал. Пихме я доста време, но в крайна сметка си е остра водка по моя вкус. На тази цена си купувам Финландия и съм много по-доволен от нея. На практика няма случай да съм бил недоволен от Финландия....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм съгласен с Гримьора :) Финландията не е лоша, но кедровата ми допана (на мен) повече. Иначе има бая "руски" магазинчета продващи разни интересни руски стоки... примерно оня от сумати години до линииите на 6ти септември като идва човек от В.Априлов.

 

 

___________________________

И впрочем бих желал да спомена, че честото изказване "Савой" ... по отношени на "лоша" водка ... е крайно некоректно (за мен). Савой е прилична водка! Има МНОГО по-жалки неща продавани от БГ компании като "водката". Особено бих желал да отлича, че черната Савой е съвсем прилична водка, на мноого прилична цена.

 

Не е върха, но е много прилична за цената си.

 

Link to comment
Share on other sites

На много места я продават, но на безумни цени. Аз мога да ти кажа откъде да вземеш на прилична стойност.  :laughing:

При Митко? Ако не, думай ми на ЛС :).

Link to comment
Share on other sites

Аз съм съгласен с Гримьора :) Финландията не е лоша, но кедровата ми допана (на мен) повече. Иначе има бая "руски" магазинчета продващи разни интересни руски стоки... примерно оня от сумати години до линииите на 6ти септември като идва човек от В.Априлов.

 

___________________________

И впрочем бих желал да спомена, че честото изказване "Савой" ... по отношени на "лоша" водка ... е крайно некоректно (за мен). Савой е прилична водка! Има МНОГО по-жалки неща продавани от БГ компании като "водката". Особено бих желал да отлича, че черната Савой е съвсем прилична водка, на мноого прилична цена.

 

Не е върха, но е много прилична за цената си.

 

 

 

Ако говориш за Берьозка, той е баш от другата страна, като отива човек към В. Априлов. :laughing:  

 

Савой, Флирт и т.н. боклуци, са най-долнопробни отрови и не пропоръчвам на никого да се съсипва с тях. Аз лично също съм допускал тази грешка, но никога не бих повторил. Пазете си дробовете, ще ви трябват по-нататък!

 

При Митко? Ако не, думай ми на ЛС :).

 

Естествено!  :laughing:

 

Държа да забележиш разликата с магазинната цена... 

Link to comment
Share on other sites

charmock, пише се ИДЕНТИЧНА!

Също така "имай предвид", не "имай в предвид" :lol:

 

Защо ли ми се струва, че Чефо пак ще си се върне тука по някое време...

Щото там не минават тукашните мурафети :lol:
Link to comment
Share on other sites

Също така "имай предвид", не "имай в предвид" :lol:

 

 

В предвид, из предвид...ама и аз те хванах в крачка наскоро ако си спомняш...както пък и Виден ме хвана веднъж...

А...май само Виден не сме го хващали досега, дайте да му направим мечка... :woot

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за Берьозка, той е баш от другата страна, като отива човек към В. Априлов. :laughing:  

__________________________________

 

Естествено!  :laughing:

 

Държа да забележиш разликата с магазинната цена... 

 

 

Да, де...

 

а "Митко" нямаше ли онлайн магазин? Все му забравям адреса. Може ли някой да ми го пусне на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Клипчето ме вдъхнови да ги пробвам тия работи, да видя дали щерката ще ги копира. Събота/неделя я взимам с мен и почваме да вдигаме скандали и да правим проблеми. Наистина вдъхновяващо.

Link to comment
Share on other sites

Защо да ме променя като аз не съм такъв? Във форума също няма такива хора.

Е то и аз не съм такъв, но е истина децата колко много копират, и как несъзнателно може да им въздействаме негативно.Според мен това е идеята на клипчето, и съответно на мен ми допадна и реших да го споделя. Не ме вълнува ти дали си такъв или който и да е друг от форума.

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за Берьозка, той е баш от другата страна, като отива човек към В. Априлов. :laughing:  

 

Савой, Флирт и т.н. боклуци, са най-долнопробни отрови и не пропоръчвам на никого да се съсипва с тях. Аз лично също съм допускал тази грешка, но никога не бих повторил. Пазете си дробовете, ще ви трябват по-нататък!

 

 

Естествено!  :laughing:

 

Държа да забележиш разликата с магазинната цена... 

Мамка му. Прерових online магазина и Белуга няма :(. В интернет ми излиза някаква много противоречива информация за цените - от 80 до 200 лева. :nugget:

Така че ако знаеш на някое място, където продават на 100% и няма да ми съдерат кожата, споделяй, че искам да го опитам това питие + една сельодка за боцкане. :drunk:

 

Да, де...

 

а "Митко" нямаше ли онлайн магазин? Все му забравям адреса. Може ли някой да ми го пусне на ЛС.

gigadrinks.com

Link to comment
Share on other sites

Мамка му. Прерових online магазина и Белуга няма :(. В интернет ми излиза някаква много противоречива информация за цените - от 80 до 200 лева. :nugget:

Така че ако знаеш на някое място, където продават на 100% и няма да ми съдерат кожата, споделяй, че искам да го опитам това питие + една сельодка за боцкане. :drunk:

 

gigadrinks.com

Мисля, че имаше в Лекси и в Карфур. Цената е между 70-80 лв.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му. Прерових online магазина и Белуга няма :(. В интернет ми излиза някаква много противоречива информация за цените - от 80 до 200 лева. :nugget:

Така че ако знаеш на някое място, където продават на 100% и няма да ми съдерат кожата, споделяй, че искам да го опитам това питие + една сельодка за боцкане. :drunk:

 

gigadrinks.com

 

Mладеж, Митко да не е луд да складира такива напитки масово? Обаждаш му се и получаваш. Понякога има и налична Белуга. За цени ти казах - питай го и сравни с примерно Карфур или кой да е магазин след това. Ще хлъцнеш.

Link to comment
Share on other sites

Абе кой е тоя легендарен Митко и продава ли някакви по-аматьорски напитки - не като за истински мъже (като вас), а по-"женски" или по- :effemine3: ... :laughing1: ...нещо от рода на Бейлис-мейлис и подобни? Цени нещо, местоположение на магазина (ако има такъв)...

Link to comment
Share on other sites

Митака/Митко a.k.a Runner - склада е на Брезовско, сайта е gigadrinks.com. Правят и доставки май. И разни работи за цигари продават.

Link to comment
Share on other sites

Коя Водка е хубава поне колкото Белугата и НЕ струва повече от 40 долара бутилката. Искам да опитам нещо ново. Пробвах няколко видове уискита и сега искам да опитам и няколко вида водки...за разнообразие.

 

Руски Стандарт, Немироф, Собиески, Смирноф и Данска ли беше съм ги пробвал.

 

Ми.... до Белугата повечето трудно се доближават.

Пробвай Белое Золото или Юрий Долгоруки , те са ми фаворити от по-евтините.

 

Иначе тия масовите като Собиески ,Смирнов и т.н. за мен са си спирт , едно време бяха по-качествени.

Зелената марка в началото и тя беше хубава после я развалиха....силно се съмнявам да я продават В ЮСА така или иначе.

 

 

пс : Белугата е около 70лв , има и Белуга голд която съм пил само веднъж но е 200лв..... а няк'си не схващам логиката на скъпата водка ... тя е за напиване , а така или иначе след 3-тата водка вкусът изчезва напълно..... 

Link to comment
Share on other sites

 

а няк'си не схващам логиката на скъпата водка ... тя е за напиване , а така или иначе след 3-тата водка вкусът изчезва напълно..... 

 

КО РЕЧИ?!?!?!?!?!?

 

Serious-Dog-Portraits-06-685x456.jpg

Link to comment
Share on other sites

Малко грубичко, ама....даже няма нужда да четеш по устните. :laughing1:

 

1388028531_gifs_16.gif

 

Иначе ти разрешавам да си го ползваш по предназначение, понеже знам, че колекционираш фейспалмове и др. подобни. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...