Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не, само агент Мълдър звъни от време на време да пита за агент Купър. Бъзикайте се вие...а аз продължавам да си гледам криминалния фокс и се чудя какво става и кой продължава да излъчва аналогово...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Коя Водка е хубава поне колкото Белугата и НЕ струва повече от 40 долара бутилката. Искам да опитам нещо ново. Пробвах няколко видове уискита и сега искам да опитам и няколко вида водки...за разнообразие.

 

Руски Стандарт, Немироф, Собиески, Смирноф и Данска ли беше съм ги пробвал.

Link to comment
Share on other sites

Коя Водка е хубава поне колкото Белугата и НЕ струва повече от 40 долара бутилката. Искам да опитам нещо ново. Пробвах няколко видове уискита и сега искам да опитам и няколко вида водки...за разнообразие.

 

Руски Стандарт, Немироф, Собиески, Смирноф и Данска ли беше съм ги пробвал.

Тия дето си ги изброил не са от класа на Белугата. Пробвай например Absolut - Elyx, както и полската Belvedere. ;)
Link to comment
Share on other sites

Тия дето си ги изброил не са от класа на Белугата. Пробвай например Absolut - Elyx, както и полската Belvedere. ;)

 

 

Бих добавил и Grey Goose (може би малко над 40$, ако сметките ми са верни).

 

И трите ги държах и аха, аха да взема една....и взех 12 годишен бърбън :D :D. На Grey Goose и на мен ми се спряха очите. Ако на 19-ти си спечеля обжалването(малко съм нахален ама....) ще ги взема и двете(като подарък за мен) :D

Link to comment
Share on other sites

Я ми обяснете какво й е хубавото на хубавата водка? Щото на уискито и ракията айде аромат, вкус и т.н. а водката нито едното нито другото

Link to comment
Share on other sites

Като е добре изстудена, направо не усещаш, че пиеш нещо.

Знам, че това ще влезе в сериозно противоречие с твоите очаквания, доколкото си почитател на хубавото уиски... :)

Link to comment
Share on other sites

Я ми обяснете какво й е хубавото на хубавата водка? Щото на уискито и ракията айде аромат, вкус и т.н. а водката нито едното нито другото

 

и аз съм на твоето мнение...обаче Белугата ме изненада...не гори, а влиза като у дома си. Медец с една дума :D

Link to comment
Share on other sites

Коя Водка е хубава поне колкото Белугата и НЕ струва повече от 40 долара бутилката. Искам да опитам нещо ново. Пробвах няколко видове уискита и сега искам да опитам и няколко вида водки...за разнообразие.

 

Руски Стандарт, Немироф, Собиески, Смирноф и Данска ли беше съм ги пробвал.

 

Момчил е прав, нищо от тия не се доближава дори до Белуга.

 

Бих добавил и Grey Goose (може би малко над 40$, ако сметките ми са верни).

 

За бога, не давайте пари за тоя боклук! Заради тая водка, запечатана между другото с тапа като на Пещерска, имах разправия, тъй като бях убеден, че е фалшива, а то се оказа, че е такава по производство явно. ПЪЛЕН БОКЛУК, все едно пие човек Савой.

 

Я ми обяснете какво й е хубавото на хубавата водка? Щото на уискито и ракията айде аромат, вкус и т.н. а водката нито едното нито другото

 

Мекотата за мен лично. Дотук нищо, което съм пил, не може да достигне Белуга в това отношение.

 

Всички са станали егати гъзарите. Водки за по 90лв пият. Аз си бича Савой и Руски Стандарт. :(

 

Ти внимавай, че е пълно с Руски Стандарт, който е по-зле от Савой... Наскоро пак ми се оплака близък, че от 3-4 водки е страдал зловещо. 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле има и хубава водка за по 20-30лв. Тва, че ти ходиш по заведения, дето не я предлагат, е отделен въпрос.

 

Перцовка, Кедрова, Семь озер, Царская - все са читави, стига да ги намериш :D

Link to comment
Share on other sites

Коя Водка е хубава поне колкото Белугата и НЕ струва повече от 40 долара бутилката. Искам да опитам нещо ново. Пробвах няколко видове уискита и сега искам да опитам и няколко вида водки...за разнообразие.

 

Руски Стандарт, Немироф, Собиески, Смирноф и Данска ли беше съм ги пробвал.

Аз като човек който от алкохола пие само водка, бих ти препоръчал Зеленая марка. В БГ се продава за около 20 лв. литъра, не знам в щатите колко ще е. Другата която ще ти хареса - предполагам, е литровата Собиески. Умишлено подчертавам литровата защото тя се произвежда основно за Щатите и е по мека от стандартната. Има водки които са с по "твърд" вкус, но това не значи, че са лоши, а просто са предназначени за коктейли. Всичко е въпрос на вкус.

 

EDIT: Имай в предвид, че тези супер скъпи водки се отличават основно заради дизайна на бутилката. Технологиите на водките общо взето е идентична и трудно би направил някаква фрапираща разлика, освен в мекотата, но пак казвам, това е въпрос на вкус.

Link to comment
Share on other sites

Защото ти се връзваш и пишеш още 10 поста как си правел нещо друго ,и не си внимавал като си си писал първият пост ;) 

Link to comment
Share on other sites

Чефо, а пробвал ли си някой коняк ама от ХО-тата?

Не. Не мога да се навия да дам толкова пари за коняк. :). На няколко пъти съм бил на косъм, но все съм взимал уиски.

Link to comment
Share on other sites

Защо на мен ми се прави забележка като объркам някакви архаични думи, а на други хора никой, нищо не им казва?

charmock, пише се ИДЕНТИЧНА!

Link to comment
Share on other sites

Покажи ми.

 

Тъй като пия водка, ме заинтригувахте с тази Белуга. Колко струва и къде я продават? И естествено да кажете нещо за мезене.

Link to comment
Share on other sites

Не. Не мога да се навия да дам толкова пари за коняк. :). На няколко пъти съм бил на косъм, но все съм взимал уиски.

Едно ще ти кажа - няма нищо общо с Плиска. То е по-скоро като 18+ годишно уиски но леко по-сладичко и още по-ароматно (но по-различен аромат естествено).

 

ПС: Скапа е много хубаво уиски (от 15 годишно нагоре). Приятно изненадан съм

Link to comment
Share on other sites

Много проби се насъбраха. Оставяме всичко за след 19ти. Преди това ще трябва да пална свещ, за да чуя: not guilty. Щото ако избяга онова not....ще го карам на по-охладена водичка за известно време :D :D

Link to comment
Share on other sites

Защото ти се връзваш и пишеш още 10 поста как си правел нещо друго ,и не си внимавал като си си писал първият пост ;)

Покажи ми.

Доста често е така - като те бъзикне някой нещо и подскачаш още 10 минути :)

 

Много проби се насъбраха. Оставяме всичко за след 19ти. Преди това ще трябва да пална свещ, за да чуя: not guilty. Щото ако избяга онова not....ще го карам на по-охладена водичка за известно време :D :D

Кви кинти?

Link to comment
Share on other sites

едно за 250, едно 100(чакам решение и там) и още едно за 100, за което колегата ми казва, че трябва да се размина само с предупреждение щото камерата била новопоставена. И така си беше, мамичката й мръсна. Много късно я видях(чак като светна) :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...