Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Перефектния клуб ще отваря в Las Veags :)
 

A new after hours club will be opening February 1st on the infamous Las Vegas strip and they plan to put an end to all of the generic sounds in Sin City. AFTER, the club, will be holding it down for the underground by enforcing some strict rules on the kind of sound they want their party goers dancing to from 3:30 – 8:30AM on Saturday nights (Sunday mornings if we want to get technical). Check out AFTER’s list of “DJ Rules AFTER 3AM” above.
Important Note: WhiteRaverRafting got in touch with the Mira, the Marketing Director for AFTER Las Vegas, to find out if this photo is legitimate. She was kind enough to inform us that the “DJ Rules AFTER 3AM” rules were created by AFTER’s Managing Partner, Thom Svast. She also said, “Yes, they are real (with a sense of dry humor of course), and they will be posted in our DJ booth, starting with our grand opening is tomorrow night, Saturday February 1st.”

 



BfU6ejPCAAI3fbw.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Какво да направи? :busted2:

 

П.П. Всъщност мога да го приема отчасти, но само защото Пайнър е музикална фирма, а това все пак има някаква връзка с акустиката и т.н. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Воксе, честит рожден ден! Ти си бил водолей бе. :) :beerchug

 

 

Малко на патерици, но.. Ангеле, честит рожден ден. Жив и здрав. Много щастие и успехи.

 

Мерси. :)

Link to comment
Share on other sites

Мм голяма играчка си е сглобяването на мебели от икеа :D Сглобих диван и гардероб.Тия не знам на кви наркотици са били като са ги измислили всичките тия сглобки :D 

Link to comment
Share on other sites

Абе може и да има ;) Тия от paypal са същите злета,но поне успяха да ми решат проблема. Макр,че трябваше да им звъня по скайп че да ми отключат акаунта :D 

Link to comment
Share on other sites

Гледам тия дни как ги е треснало в Ростов на Дон и се чудя - ква щеше да е ситуацията, ако тука беше така...

Link to comment
Share on other sites

И нагъл. Не 100, ми 200. Защото не може той да пътува в по-малкия апартамент. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе може и да има ;) Тия от paypal са същите злета,но поне успяха да ми решат проблема. Макр,че трябваше да им звъня по скайп че да ми отключат акаунта :D

 

Имаш някакви ваучари или защото е по-тънко отколкото през GSM-a :) ?

 

Днес на два пъти чаках по НАД 2ч, да ме прехвърлят от съпорт на съпорт, защото все не съм бил при компетентния човек.И на двата пъти чак на 5тото прехвърляне попадах на някой компетентен.

Като попитах единия, защо предния ме е прехвърлил на него, след като той не е човека, онзи copy/paste стандартен автоматичен отговор, че той не е човека и толкоз.

Накрая се оказа, че след регистрацията на магазин и бизнес акаунт, пак не мога да продавам, така както искам, а трябва разбираш ли да се ОБАДЯ на съпорта, защото само тия с телефоните можели да правят това дето на мен ми трябва.

 

Да се смееш ли да плачиш ли...

Link to comment
Share on other sites

Ами не реших,че ще ми излезне по-евтино ако си взема един ваучър на скайп за 5 евро :D Ако все още трябва да им звъниш мога да ти дам моя скайп така или иначе тия пари ще ги имам завинаги както изглежда :lol: 

Link to comment
Share on other sites

От пейпал ги питам, защо не мога да ползвам 2 степенна оторизация през телефона, не било за нашата страна(ОК), отоди в еди кой си форум за ползване на API -тата на пейпал(!??!). Естествено подписано от някъв мангал от долу.

Link to comment
Share on other sites

Много са любзни тия от данъчното чак бях приятно изненадан :) Онзи ден ми звъни една жена от министерството тъй като си бях подал документите да избягване на двойно данъчно облагане и ме пита дали имам немският формуляр и ми го прати на мейла :)

Link to comment
Share on other sites

Много условно. Някои са по-мачо от другите, някои и на лека нощ деца ще реват. Примерно "Я кажи ми облаче ле бяло", "Хубава си моя горо"

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...