Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Трябва да се радваме че гея май вече не е много популярен и не се шуми около него.

Няк'си съм страшно изненадан че не ни заляха че кралят на поп фолка е бил рамо до рамо с бат арни и компания , даже им бил пял и е включен в саундтракът на филма. Непостигани до сега висоти за българската музика ...... чак до Холивуд :bowdown:

Ма няма как няма място едновременно и за велик певец като Азис и ВОДЖДА ДА СЕ СВЕТИ НЕГОВОТО ИМЕ - Бойкоо :bowdown:

Бойко реже много лентички и заема медийното пространство което измества дори кралят на фолка. Ма нема как и на тва трябва да сме благодарни , каква благодат е да слушаш колко гладко му тече мисълта.....

 

Днеска са го блъснали от НСО докато са го пазили , има господ някой чува молитвите на обикновените и простосмърни водачи на МПС из страната...... искам да видя на кой са написали акта.

 

Час по-късно излиза това :

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5184611

 

И всички статиите за това са сменени с опровержение за "слухът" че вожда е катастрофирал.....

 

Обмислям дори платя на някой да събира всичките му медийни изяви и да ги запази , някой ден ще са ценни , да се учат децата от този невиждан титан на мисълта ако някога си отиде , всъщност той сигурно е и безсмъртен...... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ракията е като кафето - ободряваlol.gif

 

Ред. по някое време по-късно. Пешо, твойта кожа, кога ше минеш да пийнем ма?

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, че ми честитихте рожденния ден. :)) Страхотни сте. :))

Аз не съм. Не е късно да се поправя. Да си жив и здрав. Много успехи, пари и щастие. Много жени :P. Това последното е при условие, че няма да допуснеш да ти се качат на главата. Наздраве.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да направим една група във фейсбук "Да платим самолетния билет на Бербатов" и да съберем по 1-2лв, че ми писна тоя олигофрен да ни излагаangry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Много ме дразнят такива обяви за работа:

Описание

Отговорности:

 

• Администрация на уеб базирана програма за база данни

• Администрация на фирмени сървъри

• Поддръжка на фирмени ИТ системи и оборудване

• Поддръжка на фирмени уеб страници

• Графично оформление на документи

Изисквания към кандидата

 

Езикови познания:

 

Трудов опит:

 

Специални умения:

Изисквания: • Работа с PHP, Zend Framework, Extjs, Adobe Indesign, Adobe Photoshop

Организация:

БЕЛКОМ ООД

 

Хем трябва да се занимаваш с компютрите в офиса на фирмата, хем със 'сървърите' (в кавички е, защото на много места такива сървъри ползват, че и Джон Атанасов би ги съжалил), хем да се занимаваш с програмиране, предпечат и вероятно обработка на изображения... Е, няма такива идиоти..

 

В тоя ред на мисли, се оглеждам за нова работа...

Link to comment
Share on other sites

Много ме дразнят такива обяви за работа:

***

Хем трябва да се занимаваш с компютрите в офиса на фирмата, хем със 'сървърите' (в кавички е, защото на много места такива сървъри ползват, че и Джон Атанасов би ги съжалил), хем да се занимаваш с програмиране, предпечат и вероятно обработка на изображения... Е, няма такива идиоти..

И заплата - 450 лева. Защо отидох в София!? Като видях 3-4 подобни подигравки и плюх на тоя умрял град...

 

Link to comment
Share on other sites

450 лв за ремонт на Алфата... Така и не мога да се порадвам на дебел портфейл. Или ще взема кинти ден-два преди наема, или ще излезе някой кусур за оправяне.

Link to comment
Share on other sites

Прати си за скрап Алфата ;) и се избави от мъките. Виждал съм не един и двама да им робуват с години. Е, стига да не си нещо "фен"... щото тогава вече е болестно състояние :)

Link to comment
Share on other sites

Далеч съм от фен. Виж, ако беше Брера, положението щеше да е друго - вечер щях да спя с нея в гаража :P

 

Рано или късно ще стане. Все още успявам да преглътна разходите по нея.

Link to comment
Share on other sites

Психоза, не мога да те разбера. Явно си мазохист, за да караш кола, която ти създава само ядове. И като се сетя, че се бях засилил преди 3 години да си взимам Алфа 147. Добре че си промених решението в последната минута :bowdown: .

И аз като хоста ще те посъветвам час по скоро да се отървеш от нея и да взимаш нещо друго. А и не си първия, който чувам да има ядове с тази марка.

Link to comment
Share on other sites

Не ги мразя хората или марката, просто като страничен наблюдател не може да си безразличен... на сбирка на клуб "Алфисти" :

 

"Брат, имаш ли още от оная бързата "Селениа", че мойто го духна на пистата(двигателя му гори маслото)?"

 

"Ти да чуваш да чука (след прегрят мотор на тайм-атак на пистата в калояново)?"

 

"Тя мойта така е само като е на писта, иначе е пИрфектна (за адски син дим от ауспуха)!"

 

"Емм, аз днеска няма да се пускам... е... що, що... кутията ми отиде и имам малък проблем и с главата, и с радиатора... Не, не идвайте, ся чакам платформа. Като я закарам до нас още за утре ще запее (мотора!?)."

 

Иначе клуб "Алфисти" са много готини хора, забавни и добри. Винаги си помагат. Просто италианските машини имат някои лоши навици, които като се съчетаят с идеите на италианци и българи за това как и кога трябва да се обслужва една кола ... то резултата който достига да ръцете на ентусиастите от клуба обикновено изисква чутовни инвестиции и любов от тяхна страна. Ама всеки с болеста си.

Но за всекидневна кола да има човек всеки ден съмнения и страх от нея какво може да й е скимнало... това просто пречи на нормалния живот и каквато и да е марката - бмв, мерцедес, тойота, лада (:) ) или каквото и да е - е време за сбогом.

 

_____________________________

 

А и от бисерите ... РАЗБИРА СЕ!!!... Алфа 147 Спорт Пакет пълен - джанти 17 цола, окачване адски твърдо, предна маска, прагове и задна броня... на дизел 115 к.с.

АДСКИ ЕВТИНА, АДСКИ БЪРЗА, АДСКИ ИКОНОМИЧНА. Собственика още така я рекламира след като за 4 години има минати не повече от 8-9 хил км максимум, изтряска й турбото, 3 криви джанти, смачкано гърне, неработеща клима, прецакано запалване (свещ най-вероятно), проблем с електрониката на борд комп... НО... ТОВА Е НАЙ-ЯКАТА КОЛА! И човека още си я харесва, държи си я в гаража, не я кара и не му пука - няма друга кола. ФАКТ.

Link to comment
Share on other sites

Като карат таралясници и не ги обслужват, така ще е :)

GTV-то как веднъж не ме е оставило на пътя, а е и на годинки и на километри. Даже не ми се продава, хем почти не го карам покрай 159-ката.

А за съжаление, другите марки ми грознеят и ми стоят някак дървено и постно като седна вътре. Та въпрос на вкус :)

Иначе беше забавно като си дрънках с един бмв фен, и му казвам, че дизелчето ми е 1,9/150 коня. Реакцията му беше - ама това би-турбо ли е ? :D

Link to comment
Share on other sites

Хайде тръгна пак рибарски приказки. В България ако не караш БМВ, Ауди или ФВ всички ти разправят, че си се набутал. Караме втора ръка коли и там всичко зависи от това, как са я подържали преди теб. Стига с тея митове и легенди.

 

То всеки втори тук приказва, че френските имали слаба ходова част, как така аз 4 години карам Мегана и още си е с шарнири, тампони, амортисьори и т.н. както съм го купил. Нали уж са слаби, а не е като да избирам да я карам само по асфалт или да избягвам павета? Предното окачване съм го сравнявал с Голф 3 и единствената разлика, че Голфа е с биалети, Реното е с тампони на стабилизиращата щанга. Ама нали не е Голф...

Link to comment
Share on other sites

Като карат таралясници и не ги обслужват, така ще е :)

GTV-то как веднъж не ме е оставило на пътя, а е и на годинки и на километри. Даже не ми се продава, хем почти не го карам покрай 159-ката.

А за съжаление, другите марки ми грознеят и ми стоят някак дървено и постно като седна вътре. Та въпрос на вкус :)

Иначе беше забавно като си дрънках с един бмв фен, и му казвам, че дизелчето ми е 1,9/150 коня. Реакцията му беше - ама това би-турбо ли е ? :D

 

И аз съм на същото мнение. :).

 

Хайде тръгна пак рибарски приказки. В България ако не караш БМВ, Ауди или ФВ всички ти разправят, че си се набутал. Караме втора ръка коли и там всичко зависи от това, как са я подържали преди теб. Стига с тея митове и легенди.

 

То всеки втори тук приказва, че френските имали слаба ходова част, как така аз 4 години карам Мегана и още си е с шарнири, тампони, амортисьори и т.н. както съм го купил. Нали уж са слаби, а не е като да избирам да я карам само по асфалт или да избягвам павета? Предното окачване съм го сравнявал с Голф 3 и единствената разлика, че Голфа е с биалети, Реното е с тампони на стабилизиращата щанга. Ама нали не е Голф...

 

Най-правилното мнение на тема коли от....години на сам. Ако мислите, че греша...купете ми чисто нова Ес класа, 7-ма серия, А8, Инфинити и ако не успея да му счупя окачването(не нарочно) или да му прегрея мотора - ще ви го платя :laughing:

 

Иначе в момента има логика да караш е36. Пишман дрифтъри под път и над път =>, че има части бол. Ползват ги вече за носене на храна в кви ли не телчарници в различни точки на БГ => не са никак скъпи. И вълка сит и агнето цяло :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас но аз за малко да чупя джанта в една от дупките на 6ти септември преди няколко месеца. Така хубаво се нацепих на 20см-това дупка че гумата замина от воле. Хубаво, че джантата оцеля... Та това с предницата и джантите не е до марка изобщо

Link to comment
Share on other sites

Караме втора ръка коли...
...возим се на втора ръка автобуси, втора ръка влакове, втора ръка метро-вагонетки (за "софиянците"), 80% от населението носи дрехи втора употреба... Да ни бяха само колите проблема :)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...