Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Още си чакам бирата от Курунир. :( Скоро ще започна да е сънувам.. Още си чакам и пицата от ТАЗ... Нея вече я сънувах... Чакам и бирите от Пит Бул... Тях направо ги отписах.. Ебати несериозния форум!
Егати просяка... Наду ни главите за тия бири ;]

Лелей, мъка, мъка... няма пари за бира :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Макар и много изморен се чувствам много доволен, понеже всичките ми любими сериали са стартирали новите сезони: Grey's Anatomy, Desperate Housewives, How I Met Your Mother.... и аз вече имам сериите... Остава само LOST да се дочака... :punk

Link to comment
Share on other sites

Макар и много изморен се чувствам много доволен, понеже всичките ми любими сериали са стартирали новите сезони: Grey's Anatomy, Desperate Housewives, How I Met Your Mother.... и аз вече имам сериите... Остава само LOST да се дочака... :punk

Добави - House MD,PB,Heroes,Two & Half Men,My Name is Earl,Reaper,Bionic Woman,Dexter,South Park и Smallville и ще получиш моята формула за доволност :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо много лош съм станал. От сутринта до сега съм написал три предупреждения. По принцип пиша по 1 на месец. Много често и по - рядко.

Link to comment
Share on other sites

Днес цял ден си стоя сама :/ което по принцип е хубаво, ама сега не беше... + тва се разболявам, а мразя фервекси-мервекси....

Link to comment
Share on other sites

Мото събора в Сопот беше супер як.Супер стънтове,състезанията бяха с невероятни мотори.Само дет един глупак замалко да ни отнесе-тръгна да кантари едно Сузуки GSXR1000 и кфо изгуби контрол замалко да са забие точно в публиката.От сигурно 40 скутера на правата аз бях едиствения,който стънти-имаше и някфа женска дет караше права-на нея поне и са посмяхме от сърце :laughing: :laughing: :laughing: .Много добра среща,много добра :)

Link to comment
Share on other sites

Да си лягам или да тъпея пред телевизора или компютъра... ? :confused

И без това утре ще ставам рано за да гледам Ф1! :)

Link to comment
Share on other sites

Да си лягам или да тъпея пред телевизора или компютъра... ? :confused

И без това утре ще ставам рано за да гледам Ф1! :)

 

Аз смятам да хапна стабилно и да легна ^^. Утре състезание трябва да се гледа :D.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през канчето, че на фона на цялата скапана седмица, тази вечер най-накрая компютъра ми заработи така както се очаква от него да работи. Човек трябва и на малкото да е доволен в такива моменти.

Link to comment
Share on other sites

Би ли споделила в случая с какво ти е помогнал. Ако не е нещо лично разбира се.

спешно ми трябваше да направя едни pdf files в word files!естествено и идея си нямам как става тоя филм,всички които можеха да свършат тая работа се оказа че не могат :wacko: и освен да пусна един search и да почета малко из форума,друго не ми оставаше,и взех че успях за 10 минути :D което просто ми напълни душата :rolleyes:

което ме кара да се замисля,че вече бая дълго време не го зарязвам форума,не ами като не го чета около седмица така ми липсва :)

Link to comment
Share on other sites

което просто ми напълни душата :rolleyes:

А ти пък ми я напълни на мен с това си мнение.

Преобладаващата част от хората няма да си направят труда да потърсят старите теми където е обсъждано как се прави дадено нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ти под преобладаваща какво разбираш?

Доста над 50%.

В форума с изтрите теми в момента има 4645 теми и 18855 мнения ;).

Най - пресния пример е от преди 10 мин и темата за шофьорските курсове. Някакъв пусна нова тема при положение че има вече съществуваща. mobo я докладва и съответно двете теми бяха слети. Да не кажа че всеки ден има по някакъв такъв случай ;).

Link to comment
Share on other sites

Ти го виждаш, като отделни личности. Така си прав. Всъщност.. Като се замисля и иначе си прав. :(

На мен ми правят впечатление такива работи понеже редовно хора докладват проблеми и съответно трябва да бъдат разрешение или ако видя нещо нередно. Просто малко от друг ъгъл гледам на някои от нещата.

Link to comment
Share on other sites

Children of Bodom - Fear of the Dark (Iron Maiden Cover)

Кеф, ще си се прибера до Пловдив!

То по работа де, ама... от това по-малко Пловдив няма да стане :)

Link to comment
Share on other sites

от 2 дена се чудя къде е темата с нестандартните въпроси и защо ми я показва само когато е последно писано в нея а те я направили важна ебати... :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за скорошното ми завръщане в армията...Ще мога да стрелям и да се бия, колкото ми душа иска. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за скорошното ми завръщане в армията...Ще мога да стрелям и да се бия, колкото ми душа иска. :bgrin:

 

Евала ти праа :) И аз исках да влезна да отслужа, ама ме приеха да уча и отиде всичко, иначе имах много мерак де, ама не стана работата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...