Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Таз , човече , задължен съм ти , оправи и моя ден!!!

Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Благодаря на всички, които са загрижени за "сладурчето" на Curunir! То вече е добре и се готви да отива на работа! Пожелавам на всички,които скоро ще приключат със задълженията си през този ден лека, спокоина и уютна вечер! И...давайте го весело..времето навън е върховно! Целувки на всички!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Tomahawx, за мен е удоволствие. Дай Боже все повече хора като теб да има, които да им е весел и щастлив деня.

ОМинава ми през главата, че още час и ще изчезвам от тук. Отивам отново да чистя и подреждам апартаментче, че αγαπι μου ще си идва в петък вечер, за да направи TAZ още по-весел и доволен от живота ;)

 

vivan, мерси за пожеланията, приятна и лека работа на теб.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Последни 6 дни в пловдив...

 

къде,бе?

 

мисля,че се разболявам,приятелката на Curunir ме зарази.а е толкова хубаво времето. :cry

Link to comment
Share on other sites

радвам се че vivan е по-добре, само какви ги бях забъркал ,но няма да кажа да не се излагам Curunir ако иска да каже :laughing:

 

иначе TAZ вкарва много яко настроение , няма съмнение,

въпреки че това не е негово платено задължение,

TAZ е готин човек , във форума всеки знае,

и нека доброто настроение няма край :punk

Link to comment
Share on other sites

За един месец ще направя нещо като обиколка на страната - оттук нататък всеки петък ще се събуждам в: Кърджали, Благоевград (евентуално), Русе, Варна и Пловдив (хехе :P )... Още не мога да го осъзная... пусти избори...

 

Да не си от тия изборните агитатори? Едно приятелче обиколи цяла Б-я покрай СДС-то, раздавайки брошурки и пари по баровете :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм болен, гледам като затворник през прозореца...слънчево е. Мноого неприятно. Опитвам се да си вменя, че утре ще съм здрав.

Link to comment
Share on other sites

иначе TAZ вкарва много яко настроение , няма съмнение,

въпреки че това не е негово платено задължение,

TAZ е готин човек , във форума всеки знае,

и нека доброто настроение няма край :punk

 

хехе PiTT BuLL повярвай ми има много хора, които не са на твоето мнение, че съм приятен човек. Според тях аз съм поредният тийнейджър, който си избива комплексите зад компютър и се прави на Господ, но карай - все пак трябва да уважаваме мненията на хората. Дали са верни или не - това си е съвсем друга тема.

 

Много мерси за милите думи, а иначе си мисля, че ако ми беше платено задължение, май нямаше да е толкова от сърце и определено щеше да си загуби колорита, който има сега моето добро настроение. Аз пък благодаря на μωρο μου, заради която настроението ми е такова сияещо. :wub:

 

velvet_underground - дано скоро се оправиш, защото наистина ще е неприятно в такова време да се тръшнеш болен. Ми освен и ти - гореща супичка и меко и топло креватче...

 

Останете със здраве!

φιλάκι :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

Да не си от тия изборните агитатори? Едно приятелче обиколи цяла Б-я покрай СДС-то, раздавайки брошурки и пари по баровете :)

Пак е по работа, но няма да агитирам за никого :P Пускайте си в петък Сутрешния блок на БНТ B) [Commercial Break] Всъщност - пускайте си го всеки ден [Commercial Break] :lol:

И да оздравявате всички!

Link to comment
Share on other sites

еми какво да ти кажа , Благодари й и от наше име, че така вдигаш и нашето и става по весело :beerchug

 

ей оздравявайте бе хораа , май нещо сте забравили ракията

Link to comment
Share on other sites

еми какво да ти кажа , Благодари й и от наше име, че така вдигаш и нашето и става по весело :beerchug

 

ей оздравявайте бе хораа , май нещо сте забравили ракията

ба, ракията е гадно нещо и не помага :angry: Трябва им на хората гореща супичка и любов, нежни ласки и мило отношение, топло чайче и спокойствие.

Ще и благодаря, разбира се.

 

Минава ми през главата, че така и така работният ден свършва и трябва да се ориентирам към тръгване, ама пустия нов брой на списание "Сватба" е много хубав и не мога да се откъсна от него. Сега да не тръгнат слухове за мен нещо, ей...

Само искам да Ви кажа, че αγαπι μου в рокля на San Patrick ще е просто ослепителна :wub: :love ./kiss ./hug, аз ще съм като една кръпка до нея, грозничка и парцалива такава.

Девойките са невероятно красиви създания, а обличат ли и булчински рокли.... стават божествени!

 

Хайде лека от мен дами и господа, желая Ви наистина весела вечер, дано да си починете и отморите, ще се "видим", четем утре.

 

Καληνύχτα от мен, да слушате!

Link to comment
Share on other sites

Лека вечер и топла най -вече ТAZ , колкото до супичката , като четох в другата тема к'во е писал Злобил , направо ми текнаха лигите , тука от вън влиза някаква примамлива миризма на готвено пикантно и може да навестя някой съсед с купичката и тъжен поглед :lol: , стига да не си направя нещо сам де :music

Link to comment
Share on other sites

Варненския студентски живот ме зове :)

 

toz pyk toz pyk. Varna go zovqla :D Q se pohvali. Na kakvo shte se obuchavash tam.

 

Az si mislq che vynka e 30 gradusa, vlaga i pak shte se pribera celiq poten v kyshti. Syshto si mislq che mi ostavat oshte 8 dni tuka i posle si hvashtam samoleta za kymto obratno. A i se nadqvam da uspeq da si napravq obikolkata za vremeto koeto mi ostava.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм болен, гледам като затворник през прозореца...слънчево е. Мноого неприятно. Опитвам се да си вменя, че утре ще съм здрав.

 

Горкичкият! Хайде оправяй се и не се притеснявай... утре, когато се събудиш, ще бъдеш здрав, времето ще бъде още по-слънчево и от днес и ти ще се наслаждаваш на перфектното си здраве и на перфектното време!!!! :P Сега лека вечер на всички, а на velvet_underground - да оздравяваш бързо, ей! :D

Link to comment
Share on other sites

баси мутренското поколение дето расте! потресен съм кат алпийска царевица!

почакай ,има още какво да се види :( очаквай неочакваното :confused

Link to comment
Share on other sites

Трябва им на хората гореща супичка и любов, нежни ласки и мило отношение, топло чайче и спокойствие.

Трябва им , ама няма..

Link to comment
Share on other sites

баси мутренското поколение дето расте! потресен съм кат алпийска царевица!

 

Аз викам да отворим специална тема... И съм насъбрал много впечатления за моите връстници :D.

Link to comment
Share on other sites

Аз викам да отворим специална тема... И съм насъбрал много впечатления за моите връстници :D.

Ми да отворим-то само тема за пропадналите набори няма :laughing: .Аз преди седмица на главната видях един пишлигар(не по-голям от 4-ти клас) с продупчена уста и две "украшения" на нея,грим и...идваше ми да го хвана и да го скърша от бой честно :angry1 .Мисля си как ли се чувстват родителите на такива "лекенца" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз като се прибирах от даскало преди няколко дена видях момченце на не повече от 5 години (не беше от ромски произход) с цигара , не мога да си го обясня тва нещо...

Link to comment
Share on other sites

иди дойди външния вид как да е. и ние сме ходили разпасани, ама ебаси и самочувствието, ебаси и чудото, върви по главната все едно е шеф на банка, а като си отвори устата се едно се чува как някой сере мощно. върви и не се мести и се блъска в теб. като му се скараш вика, ти знаеш ли кой съм аз. абе лапе, майка ти утре ще погребе, той ми вика, знаеш ли кой съм аз. аман от такива пишлемета, ей.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...