Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Евала ти праа :) И аз исках да влезна да отслужа, ама ме приеха да уча и отиде всичко, иначе имах много мерак де, ама не стана работата.

Ами като изучиш, бягай в армията ;) Аз така правя.

Link to comment
Share on other sites

Да... хубаво ще е ТАZ да прасне 1 пост сега..

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за скорошното ми завръщане в армията...Ще мога да стрелям и да се бия, колкото ми душа иска. :bgrin:

Ти май малко бъркаш армиите ;). Лично аз не се сещам нашите сили да имат някъде мисии където има реални действия. Ако пък се намирят в такъв район тяхната задача ще е да охраняват базата или нещо подобно, но никога да са в центъра на събитията ;).

Link to comment
Share on other sites

Не бъркам армията.Просто в обучението ми влиза да стрелям и да се бия.И никъде не споменавам мисии и охрана ;)

Link to comment
Share on other sites

Не бъркам армията.Просто в обучението ми влиза да стрелям и да се бия.И никъде не споменавам мисии и охрана ;)

Хубаво ли прочете договора когато го подписваше?

Има една нова клауза от няколко месеца. Тя гласи, че могат да те изпращат на мисии където и да е извън страната без да те питат ;). От тук нататък няма да е както беше до момента да събират доброволци за мисиите. Доста хора напуснаха точно заради тези нови договори. Ако не се съберат достатъчно хора за някоя мисия може и да те извикат.

Link to comment
Share on other sites

Длъжен съм да внеса малко уточнение.Ние сме винаги на "бойна нога". В момента ме викат за преквалификация и издържане на изпити.НО не съм кадровак.Дори и с новите клаузи в договора, пак щях да ида.

Link to comment
Share on other sites

Как ти хрумна тая работа хехех

 

Между другото Минчев е там, ако го срещнеш прати му поздрави от ефрейторите Иванов, Димов и Бонев :punk

 

и да разкажеш после какви си ги вършил

Link to comment
Share on other sites

Длъжен съм да внеса малко уточнение.Ние сме винаги на "бойна нога". В момента ме викат за преквалификация и издържане на изпити.НО не съм кадровак.Дори и с новите клаузи в договора, пак щях да ида.

Уточнявай се малко де. Аз от писанията ти разбрах, че си се записал :).

Link to comment
Share on other sites

В случай че не знаете какво е наглост: Майка ми седи в мойта стая, а баща ми в хола и си говорят по Skype, че даже и се гледат на камерите, а аз се мъча да свалям 1.5мин филмче и го чакам от 30мин!

 

...дайте им на първобитните пистолет и ще те застрелят с него...

Link to comment
Share on other sites

Уточнявай се малко де. Аз от писанията ти разбрах, че си се записал :).

 

Извинявам се! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се къде е поста на TAZ който като го прочета и винаги ми повдига настроението и ме кара да се усмихвам

 

 

Да... хубаво ще е ТАZ да прасне 1 пост сега..

:P

TAZ няма да пише - пречи на другите и с мненията си им причинява дехидратация, защото им се повдига, посещават тоалетните, за да повръщат и изобщо - картината е колоритна.

Аз все пак съм човек, който уважава останалите, не желая потребителите на форума ни да се чувстват дискомфортно заради мен и да с драйфат червата само защото на мен ми е приятно. Пък и кой съм аз, че да ми е готино и да го споделям с останалите хора - само постове трупам, я да си гледам аз бойлерите и модерирането - то може и тези неща да не ги правя като хората де - знае ли се?!

 

Вижте, че откакто съм спрял да пише "гейските си" мнения, хората нямат стомашно-чревни проблеми, няма изхвърляния на съдържанието на стомаха през хранопровода и устата. И най-вече .... няма ги моите артистични палячовщини и не досаждам на хората с моето театро.

 

Останете със здраве!

 

 

ΕΔΙΤ:

Curunir явно няма да откриеш отговора тук, във форума друже ;). Както и да е - важното е да сме всичките живи и здрави.

 

Психар - пиши ми тази седмица кога ще си навит да ходим на пица, стига все още да искаш - разбира се!

Link to comment
Share on other sites

Таз, недей да пишеш такива неща, започвам много да си променям мнеието за теб. Или си много докачлив, или цялото това добро настроение и позитивизъм не са много искрени, или са само моментни. :(

Link to comment
Share on other sites

Ами я виж каква ирония лъха от поста му!Много правилно си казва човека :) И постът е весел по съдържание :D

Link to comment
Share on other sites

Постът е такъв, какъвто го прочетеш. Не можеш да бъдеш сигурен дали това е весела ирония или много вкисната, хаплива ирония.

Link to comment
Share on other sites

Постът е такъв, какъвто го прочетеш. Не можеш да бъдеш сигурен дали това е весела ирония или много вкисната, хаплива ирония.

хехехе, спокойно Curunir - всичко си е наред :D

Не съм вкиснат, не съм и обиден на въпросния човек, за който става дума в поста ми - той си има право на мнение все пак. Колкото до това дали си си променил мнението за мен - това си е твое право. Ако пък искаш да си го допълниш и с визуално такова, то тогава като излизам с Жълтата шапка - заповядай и ти. Нали и без това нещо за бири ти говореше той, за една твоя музикална грешка ставаше въпрос, която трябваше да поправиш с кехлибарената течност + мезе ;)

 

Останете със здраве и добър апетит на тези, които ще похапват - на останалите στην γειά σας!

Link to comment
Share on other sites

Ти си изпляскал централно момче. Чай да ти се обадя докато не си написал някоя друга глупост. Почнал ми той нашия да плаща данък обществено мнение пак.

Link to comment
Share on other sites

За мезе не е говорено! Няма да го хрантутя тоя серсемин я! :laughing:

 

Но една биричка може да пийнем. Аз не съм много за бира сега, боли ме врата и гърба, схвнаат съм, отпаднало ми е, искам да спя и да пия аспирини, но до петък трябва всичко да ми е наред.

Link to comment
Share on other sites

Taz, я свиркайте с Иван като излизате - може да се джойнна!

 

Сега Иван ако ми няма ГСМ-а трябва да му разчекна прасето...

 

Ти си изпляскал централно момче. Чай да ти се обадя докато не си написал някоя друга глупост. Почнал ми той нашия да плаща данък обществено мнение пак.

 

:beerchug :beerchug :beerchug

 

Много добре казано :punk

 

Теб пък ще видим докога ще те чакам да дойдеш за стола... Часовника върти

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...