Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

хехе, че съм слънчев - така е. И проблем наистина няма, просто аз съм си такава личност - не ми допада да обиждам, не ми харесват забележки от този сорт, никой не ме е възпитавал на такова отношение към хора, които лично не познавам. Да сме пили няколко литра айрян с LPFC, да сме яли на една маса - няма проблеми, може да ме нарича каквото си иска, но като не ни познава - ще трябва да се държи по-възпитано. Само това искам - нищо повече.

 

А пък за обидчив - не съм ;) и тези, които наистина ме познават могат да го потвърдят, но съм толерантен, възпитан и когато нещо просто не ме засяга - аз не взимам участие в него.

 

Както и да е - отивам да си взема количката ;) и да драсна едно смсче на αγαπι μου

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ех, само да стане 16:30... Махам се оттук, минавам през нас - душче, взимам жената и газ към Кърджали, че от 19:00 сме на театър... Много ги обичам тея кърджалийски пиеси... :D

Link to comment
Share on other sites

Ех, само да стане 16:30... Махам се оттук, минавам през нас - душче, взимам жената и газ към Кърджали, че от 19:00 сме на театър... Много ги обичам тея кърджалийски пиеси... :D

 

Лек път ви пожелавам , и да разкажеш хареса ли ти пиесата :D

 

 

 

ЗА ПОД МЕН - Изпрати ми рецензийката на Адрес 4000 :D

Link to comment
Share on other sites

Цел номер 2: да си намеря тиха и безлюдна библиотека, в която да работя до края на живота си.

Link to comment
Share on other sites

хубаво е решило момчето да иде на театър. така е, всичко е театро. има разни артисти, мноого добре играят, влизат в ролята на да речем мил, любезен, весел и приятен типаж, а после БУМММ! :blowup: -излизат от роля, забравят, че трябва да са мили и добри и яко те ритат по задника и ти се подиграват,че имаш стомашни проблеми.примерно.

оппа, извинете :sick

та така...аз поне не претендирам, аз съм лош,лош, лош човек.ама поне открито го признавам.

 

лека и уютна вечер на всички.целувки,прегръдки,гушкания и дано като ви целувам да не ви пречи дъха ми, имам стомашни проблеми и чат пат...нали знаете...

 

минава ми през главата,че никога не ми е пукало дали Фреди е гей или не.на някой пука ли му?

Link to comment
Share on other sites

Мислих си едно време че тея рабти с гърнетата с имането които ги заравяли в земята са пълни глупости ама само до днес.След като изкопаха дупката за кооперацията до нас лъсна в земята едно огромно гърне.......вече ми минава през акъла че било истина :D

Link to comment
Share on other sites

Мислих си едно време че тея рабти с гърнетата с имането които ги заравяли в земята са пълни глупости ама само до днес.След като изкопаха дупката за кооперацията до нас лъсна в земята едно огромно гърне.......вече ми минава през акъла че било истина :D

А имаше ли нещо вътре или беше празно?

Link to comment
Share on other sites

А имаше ли нещо вътре или беше празно?

 

Чакайте сега ще снимам да ви покажа ;) Ами аз го видях празно ама може и да е имало нещо знам ли :)

 

Eто цък това долу червеното е гърнето.Нарочно хванах и колата да видите колко дълбоко е заровено и какво е голямо.

Link to comment
Share on other sites

Никва не я свърших тая седмица и другата ше ми излезе през гъ......, а такова де носа. Ей тва ми се върти в главата. За тва мисля да му ударя едно, две питиета пък еб............го :):)

Link to comment
Share on other sites

Чакайте сега ще снимам да ви покажа ;) Ами аз го видях празно ама може и да е имало нещо знам ли :)

 

Eто цък това долу червеното е гърнето.Нарочно хванах и колата да видите колко дълбоко е заровено и какво е голямо.

То полвината гърне май си го е харесала лопатата на багера а :D

Link to comment
Share on other sites

То полвината гърне май си го е харесала лопатата на багера а :D

Дам багера го отхапа.Ся викам да питам шофиорите къде са разтоварили пръста да ида с металотърсача :D

Link to comment
Share on other sites

хубаво е решило момчето да иде на театър. така е, всичко е театро. има разни артисти, мноого добре играят, влизат в ролята на да речем мил, любезен, весел и приятен типаж, а после БУМММ! :blowup: -излизат от роля, забравят, че трябва да са мили и добри и яко те ритат по задника и ти се подиграват,че имаш стомашни проблеми.примерно.

оппа, извинете :sick

та така...аз поне не претендирам, аз съм лош,лош, лош човек.ама поне открито го признавам.

 

лека и уютна вечер на всички.целувки,прегръдки,гушкания и дано като ви целувам да не ви пречи дъха ми, имам стомашни проблеми и чат пат...нали знаете...

 

минава ми през главата,че никога не ми е пукало дали Фреди е гей или не.на някой пука ли му?

LPFC аз не съм чак толкова умен, за да стана артист - няма да мога да запомням сценариите. Викаш, че съм забравил милите и любезни обноски и съм ти се подиграл, защото си имал стомашно-чревни проблеми - има едно бутонче "цитат", хайде следващия път просто да ме цитираш, за да не говориш толкова празни и балонизирани приказки.

 

До колкото си спомням мненията, които написах по твой адрес - аз бях даже и загрижен. И лекарствата ти изписах, но явно не си решил да ми прочетеш мненията и като си видял колко са дълги си решил, че са просто загуба на време.

 

Минава ми през главата, че днес явно ми е ден - точно си взех дъвчици - то пък видни личности решили да ме целуват, а пък се притеснявали за дъха си - ще им услужа разбира се, дано само не решат, че ще им искам нещо в отплата.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Минаа ми през главата, че деня започна зле. Още от 7 часа сутринта. А е сряда. Най - хубавия ден от седмицата. Сега ще видим как ще се развие. Явно можем само да се молим...

Link to comment
Share on other sites

Психотроп, ти наистина си психично обременен, срядата е най-ужасния ден от седмицата, един вид психологически превал, като бутнеш срядата, после започваш малко по малко да се настройваш за уикенд, но срядата, СРЯДАТА! :|

Link to comment
Share on other sites

Всичкия тоя секс ей така за черните ми очи ли да го минем бе? Аз държа да се разплащам с хората! :P

 

Абе нали ти нещо си правеше устата да те черпя, а и за това дето се заядох за Сепултурата, а бях в грешка.

Link to comment
Share on other sites

Гледах сериала "Лас Вегас". При тях беше Коледа и ме обзе коледно настроение! Приятни песнички, подаръци, сняг, сладкиши и какво ли още не...

Link to comment
Share on other sites

^^ което ми напомня,че ужасно много ми липсва разменянето на подаръци в училище :rolleyes:

и макар че не е още Коледа,пак получих най-големия подарък авансово :love :wub: :love :wub: и ми се върти из главата как се заспива с усмивка до ушите :) :love :rolleyes: :wub:

Link to comment
Share on other sites

в момента в главата ми плуват в бирата едни цаци и викам да лягам , май е за темата , "защо не спите " но аз определено след малко ще спя :lol:

Link to comment
Share on other sites

ААА побърквам се! Как ще изкарам до 5-ти (заплата) не знам, вече съм 30лв вътрешно...

Link to comment
Share on other sites

ААА побърквам се! Как ще изкарам до 5-ти (заплата) не знам, вече съм 30лв вътрешно...

 

 

Спокойно , аз съм по-зле, вчера като се прибрах имах само някакви стотинки , но съм малко по-късметлия, защото вчера ми свършиха , а днес взимам :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...