Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За любомир как да е... Беше тъп и упорит. Ама тоя xxxxxl не мисля, че заслужаваше бан за мнението си. Верно сме станали много негостоприемни, мамка му. Напоследък и аз се хващам, че няма какво да отворя във форума. Само търгаши и дърти спамери с по над 3000 поста :D Няма вече и с кой да се скараш даже...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
и дърти спамери с по над 3000 поста :D Няма вече и с кой да се скараш даже...

Това го приемам лично :lol: Аре сега да се поскараме!

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали съм бил негостоприемен към xxxxxl, но AssassiN ти ми кажи - толкова ли им е трудно да прочетат едни скапани Правила, да се огледат първо как стоят нещата във Форума, да видят самия форум как е устроен и да пишат там, където трябва.

А пък неговата тема ми кажи - нормална ли е? Да не говорим, че го е мързяло и в червата. Моля те намери 5 секунди и copy/paste клипа който търси този момък в Google - и виж резултата. Той е загубил повече време да напише темата отколкото да направи тази бърза процедура в търсачка по негов избор.

 

Пък и той е в лека почивка, не е бананизиран докато свят светува ;)

 

Както и да е - разбира се това са си мои виждания, най-вероятно ще има хора, които ще ги оспорят, това си е тяхно право. Може и да съм сбъркал. Детето може да не е мързеливо, просто може Google, Yahoo и всички други търсачки да не му се отварят - само то си знае, аз ще заложа на опита си, че това дете до скоро е чатило и си е правило профили във всички teen сайтчета, чело е за проблемите на съучениците си в teenproblems.com и някой му е казал за нашия форум, то е дошло и просто изплю това, което най-много го тормози житейски в първото място, където е кликнало.

 

Но стига съм се занимавал с децата и техните земни проблеми. Днес имам малко повече работа - заварявам и съм се омърлял като пехливанин.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Не съм искал да давам оценка на работата ти, просто изразих мнение. Виждал съм много по-брутални издънки, с много по-леки последствия. Просто не съм разбрал че е във временна почивка... Иначе си прав по принцип!

Link to comment
Share on other sites

мен най ме е яд за Христууу.велик беше,ама вие... :cry

Link to comment
Share on other sites

тая мп3-ка на рекламата горе , дали си заслужава 20-те лева ? :unsure:

 

дали скоро ще ми мине главоболието ?!

много въпроси , но отговори след коледа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Психо, като станеш на 21, ще те приемем в клуба на "Новия бастун"...

А ако принтера не проработи до 15 минути, грабвам...де да знам, грабвам пожарогасителя, и унищожавам де що видя..

Link to comment
Share on other sites

Това май е за друга тема...

Като се замисля, че имам да покривам нормативи...Сега ровя из нета за програмки превръщащи текст в морз със настройки на скоростта... :sick

Link to comment
Share on other sites

Това май е за друга тема...

Като се замисля, че имам да покривам нормативи...Сега ровя из нета за програмки превръщащи текст в морз със настройки на скоростта... :sick

 

имам познат разузнавач , някъде от нета си беше свалил ;) и само като ми ги пусна та та тааааааа та та та тааааааааа :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А ти защо мислиш, че си търся?За удоволствие? :tongue

 

знам защо търсиш , колега си му , и го казах ако искаш да го питам да ти помогна с нещо ;) (все пак видях и аватара ти ;) )

колкото до правописа , в момента ръ ката ми е в процес на раздвижване , пък и много не ми пука :woot

Link to comment
Share on other sites

Спокойно, намерих я.Сега се занимавам.А за правописа - да не ти пука, на мен ми е изкривяване.

Link to comment
Share on other sites

Продължавам да съм болен втори ден, та и малко отгоре. Макар да се пооправям

е цикля пред РСто, вместо да си излезна кЪт пич в петък вечер :cry и сигурно ще нафлуидя форума :lol:

Grimjaur с тая снимка на английския войник в другата тема изби рибата, все още търся...вече 20тина 30 мин.

Link to comment
Share on other sites

Знам.Че то както тръгнахме, ще се получи ебати флууда.

Аре от мене да мине, ще дам път на Девила...Че това се намира изключително трудно.Там ще обясня защо.

Link to comment
Share on other sites

По дяволите!Някой ми сви цигарите!Колегата го чака бавно и мъчително поправяне на стар матричен принтер! :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...