Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Доххх...

В Дания предлагат на всяка бъдеща майка амниоцентеза. Ако тя приеме и при въпросното изследване се установи тризомия 21, държавата поема всички разходи по издръжката на детето.

Ако бременната въпреки това откаже да се подложи на въпросната процедура и роди дете със синдром на Даун , властите не поемат никакви разходи.

Дали някога ще доживея да видя България като толкова социално ангажирана държава, а?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

У нас оптимизмът все още е безплатен...А иначе си мисля, че довечера трбява да купувам подарък...Гх, тия братовчеди колко бързо растат... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хах! През живота си не съм барал пиано, ама от снощи зарибявам някви прости мелодийки на някакво яко синтезаторче на компа ^^.

Link to comment
Share on other sites

Блицкриг - бързо! -> http://mixgalaxy.ru/fruityloops/ :D

 

Чакай ве, това е за госута. Аз за един ден научих около 30 ноти :D. Afx ми каза, че ако искам да правя ел. музика, ще е хубаво да мога да свиря на пиано :].

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво общо намери между уникалния drum and bass / breakcore на Current Value и ... тази не-музика базирана на най-противния семпъл: anarchy kick drum. Направо ми се обръща корема като го чуя. Благодаря за опита все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо се разболях :bgrin: , точно сега, в края на седмицата, а уж винаги съм бил като бик...жули ся тия аспирин с в.С да ми доиде акъла къде спа на отворен прозорец... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ако скоро не излезнат субтитри за House 4x02 ще настъпи семейна криза. На ръба сме...

Давай без тях,в този епизод няма толкова сложни медицински термини.Поне аз си го разбрах без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Защо се разболях :bgrin: , точно сега, в края на седмицата, а уж винаги съм бил като бик...жули ся тия аспирин с в.С да ми доиде акъла къде спа на отворен прозорец... :blink:

Същата неприятна ситуация, но аз жуля също така Фервекс, течен аналгин, мед, лимони и много чай. И въпреки това си поддържам 38 градуса :(

Link to comment
Share on other sites

Afx ми каза, че ако искам да правя ел. музика, ще е хубаво да мога да свиря на пиано :].
Естествено. :) Освен това и да разбираш от хармония, теория на музиката и най-вече да имаш творческа мисъл. :)
Link to comment
Share on other sites

Естествено. :) Освен това и да разбираш от хармония, теория на музиката и най-вече да имаш творческа мисъл. :)

 

От 24 часа се правя, че "свиря". Научих някои по-прости мелодии. Стигнах до момента, в който желание имам, талант - не :D.

Link to comment
Share on other sites

Eleutherios of Pelorygion sincity зарязвайте тия глупости и се лекувайте като хората . Четвъртък вечер изпих 2 литра ледена кола от хладилника петъка бях с адска хрема веднага разни ментови бонбони фервекси и витамин Ц . Събота същото обаче цял ден бях на слънце и работих след това седнах на маса забравих лекарства и други те му глупости . Хубава дезинфекция с мента и бира няма да ви се отрази зле ;)

Минава ми , че искам маратонец като през лятото все с приятни хора :)

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета, хремавци такива.Най-сигурното лечение - чист въдух.Разкарвайте се всеки ден до някое от околните села в Родопите, или правете по няколко часа разходка пеша из града по всяко време и елате да си поговорим.Не помня кога за последно съм имал хрема...Май беше последния път на един купон, когато за майтапа смъркахме горчица(пак)...А ако искате - жулете фервекси и прочие синтетика.

Link to comment
Share on other sites

Смених работата, радвайки се, на шареното име "компютърен асемблатор" и к'во... сега работя на закрито, затворено, без прозорци, без приток на свеж въздух, изкуствена светлина, всичките ми колеги кихат, кашлят, подсмърчат и цялата тази смяна на чистия въздух и постоянното движение с този затвор буквално ме разболя :(

Ще започвам контра-атаката срещу вируса - с колело до работата (десетина километра), яко натоварвания, потене, много течности и никакво примирение!

Link to comment
Share on other sites

Link

Забавлявай се.И аз отивам да се забавлявам. :lol:

Edit:След рожденния ден на братовчедчето ми, имам нужда от поне една водна чаша ром.Без кола.Или поне джин с коняк...

Link to comment
Share on other sites

Машина съм, ей! Тия два литра PitBull направо ме дрогираха, не мога да си следя ръцете по клавиатурата :) Очаквах цяла нощ да съм пред монитора, но уви - ще си легна съвсем културно в 2 и нещо :D

Link to comment
Share on other sites

От 24 часа се правя, че "свиря". Научих някои по-прости мелодии. Стигнах до момента, в който желание имам, талант - не :D .
За 24 часа и Моцарт да си - пак нищо няма да излезе. Иска се търпение тая работа и учене. Липса на талант е, когато знаеш какво трябва да стане и как да го постигнеш, а то все неще да става. Ще ти дам пример - аз като започнах да се занимавам си мислех, че никога няма да се науча с 1-та ръка да свиря едно, а с другата - друго, но с течение на времето се понаучих. После като се опитвах да импровизирам все към До мажор ме теглеше и само там можех, но и това се промени. Сега в главата ми е тоноизвличане, динамика и точност.

Мелодията(това, което ти казваш, че свириш) е една последователност от тонове на подходящи интервали един от друг. На първо време талант там не се иска кои знае колко, освен ако не е много бърза. Веднъж като се научиш да свириш едно нещо и след това научиш още 500 други, ще се върнеш на 1-вото и ще се убедиш, че в същност нищо не си научил :) ще го дооправиш и след още 500 пак ще се върнеш на него със същия извод. Това се случва често при учещите се хора като мен и теб. За това не се отказвай, а свири. Таланта е това, което кара едни хора да се научат да правят неща по-бързо от други и той се развива. Сигурно си чувал репликата 99% труд и 1% талант - вярна е. Просто на по-талантливите им е необходим по-малко труд да постигнат нещо. Е, естествено, когато се съчетае много труд с много талант става страшно и обикновено тези хора стават доста известни.

Link to comment
Share on other sites

Тръгвам да се прибирам към България :D.

Ако всичко е наред трябва след 10-12 часа каране да пристигна в Пловдив :).

B)

Link to comment
Share on other sites

Кифло, ми тя snejko вчера го постна това - не виждаш ли???

Много си зле сутрин - отивай да пиеш кафенце преди да съм те нашляпал, че говориш странни работи, като няма кофеин в системата ;)

 

Весо, ти да не си общувал с xxxxxl и любомир бе?? Това са двете най-бързо залезли звезди в небосклона на bulforum.com. Защото и твоите мнения станаха толкова ЕНТЕЛЕГЕНТНИ като техните :P ;)

 

Ох много ми е весело днес, надявам се денят Ви да е добър и най-вече да сте щастливи. Желая Ви лек и приятен петъчен ден. :wub:

 

netrootbg - лек път ти желая.

 

καλημέρασας и останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...