Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

бати тъпата Vista, нищо не тръгва майна... добре че си оставих XP-то като 2-ри win.

Link to comment
Share on other sites

така си е вистата и аз не я тача,

 

а може ли да ме светнете къде са готини пиците, че като прочетох и ми се дояде, ама все не ги улучвам :(

 

(много обичам лук на скара, със сочна пържолка до него :P )

Link to comment
Share on other sites

Ако ме заведеш на бира, ша те взема още ся от вас и ша ходим на пица.. :)

 

нямаш грижи за :beerchug , и без това не мога да карам и съм на вълна коктейли с алкохолец

Link to comment
Share on other sites

Момиченцето ми е болно, днес цял ден е у нас и се грижа за него, ама ми е много мъка да гледам как се е увила и лежи, поспива и се мъчи. :(

 

какво му е , някаква настинка или някой гаден вирус пак се е развъдил ?

Link to comment
Share on other sites

На мен пък кучето ми е на системи.

Link to comment
Share on other sites

Мразя такива утрини (студени) , ставам , мия се , пия 1,2,...5 кафета , и само като си представям че е последния ден в който хората ще ме гледат все едно съм рецидивист чувствата ми са смесени, поне ще съм пълноценен на клавиатурата :P

Чудя се, що ли да не ударя една ракия за отскок :lol:

Link to comment
Share on other sites

какво му е , някаква настинка или някой гаден вирус пак се е развъдил ?

 

Вирус е сигурно и като е настилана малко и като има навик да не яде или да яде колкото една мишка, ей това става. Оставих я на майка ми днес да я лекува и айде на работа. :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Момиченцето ми е болно, днес цял ден е у нас и се грижа за него, ама ми е много мъка да гледам как се е увила и лежи, поспива и се мъчи. :(

Само профилактично - Една таблетка упсарин смесен с фервекс по 2 пъти на ден (сутрин и вечер преди лягане).

Ако не помага консултация с лекар няма да е зле !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Денят започна малко криво, но вече всичко е наред и аз съм отново грейнал от щастие и ми минава през главата, че това ще е една много приятна седмица - след като си замажа и боядисам дупката, която сотаджиите ми отвориха днес. Тъпото е, че бояджията си тръгна в събота и аз точно грейнах, че вече ремонта ще е на последната права и той взе та пак кривна, но здраве да е. Радвам се на хубавото време отвън, дано и в душите Ви е такова - слънчево.

Curunir - усмихни се, не стой унил, за да видят и другите това твое добро настроение и да се почувства и те по-добре. Повярвай ми помага, а е и заразно ;) Скорошно оздравяване в къщи.

 

Пожелавам Ви лека и спокойна седмица и много щастливи моменти. Усмихвайте се по-често.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Тасманиец! Старая се, а и тя вече е по-добре, тъй че вече всички колективно греем. Ужасно заразен си, мамка му! А и навън е едно...!

 

Искам всеки ден да ми пишеш из тоя форум като дойде същинската гадна зима! :D

Link to comment
Share on other sites

Бати, бившата ми приятелка (която аз скъсах!) ще е на панаира, като едно от момичетата дето щъкат из колите по полички! Бати тъпото! Май малко се прецаках, а... :(

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Тасманиец! Старая се, а и тя вече е по-добре, тъй че вече всички колективно греем. Ужасно заразен си, мамка му! А и навън е едно...!

 

Искам всеки ден да ми пишеш из тоя форум като дойде същинската гадна зима! :D

хехе ;) нямаш проблеми - аз пиша зима, лете - дъжд, пек...

А пък за зимата... оле, това е моят сезон. Вънка пухкавко, беличко, чистичко, а до мен αγαπι μου се е сгушила и ... оффф какви приятни моменти ще са само.

 

Радвам се, че вече се чувствате по-добре, ако можеш - спретни една топла приятна супичка или излез и вземи от някъде, това ще помогне добълнително на бавният, но сигурен процес на оздравяване, който прилагаш на любимото същество.

 

То пък вече обяд, желая Ви добър апетит, на тези - които си хапват, на останалите като мен - приятно кафенце ;)

 

φιλάκι :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

Ама аз съм на работа, Тасманиец. Любимото същество е поверено на грижите на маминка, тя днес не е на работа, защото детските градини стачкуват и ще гледа любимото същество и ще се грижи за него :D

 

А какви ти приятни моменти зимата, 9 часа в подозрително отопления (да не кажа неотоплен) офис, после скрибуц-скрибуц до вкъщи и докато се сгушиш в съществото стане време за сън.

 

Това е скандално, тоя Oblivion няма да се изиграе сам, така не може! :D

 

Но ти си тука да ни радваш! :P

Link to comment
Share on other sites

Благодаря TAZ , и на теб да ти е приятно кафенцето , а след това и мезенцето :P

 

сега се връщам от ортопеда , махна ми шината но пръстите са ми в окаяно състояние, болят и едвам ги движа , сега се очертава седмица на физиотерапия ,но важното е да си ведър и да си повтаряш "Аз съм най-добре :rolleyes: "

 

Колкото до малкото болно сладурче, нека слънчевия ден й донесе силички и да победи гадните вирусчета

Link to comment
Share on other sites

За един месец ще направя нещо като обиколка на страната - оттук нататък всеки петък ще се събуждам в: Кърджали, Благоевград (евентуално), Русе, Варна и Пловдив (хехе :P )... Още не мога да го осъзная... пусти избори...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...