Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Специален поздрав за цифровата болест

 

 

netrootbg

Да не ставаш татко

 

Още не съм достигнал етапа от развитието си, в който тази новина ще ме накара да се зарадвам, а не да си скубя косите от ужас :)

 

Иначе съвсем скоро сменям работата, местя се в друг град и заживявам с любимата си :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

айде нека деня е прекрасен за всички който четат тук (и не само ) , лек , усмихнат и с много добро настроение, поздрав за всички с някоя будна песничка ( кой която си избере) и кафенцето днес ми харесва :) :music :music :music :music :music :music :music :punk :punk :punk :punk :punk :punk

 

 

sasho_1989 честита ти , и след като я полеееш да не вземеш да я пробваш ей

Link to comment
Share on other sites

Иначе съвсем скоро сменям работата, местя се в друг град и заживявам с любимата си :)

Аз си мечтая точно за това. За съжаление още не мога да го осъществя. Надявам се в рамките на година да мога.

Радвам се за теб и успех :wub:.

Link to comment
Share on other sites

P.P.S. Абе нещо ми се губи. Бегло забелязах едно от Тазманииските мнения, че някой му е казал, че мненията са му гейски. Има ли такова нещо и ако има, тоя акаунт съществува ли още ?? И ако съществува, защо съществува ???? :) Моля някой да ме осветли.

 

За ТОВА става въпрос. Не е отправяно персонално към него, но подейства като шут през свивките на коленете на всички влюбени, весели и щастливи тука. А напоследък те са доста :)

 

Минава ми през главата, че довечера в 7 ще стане весело :punk

Link to comment
Share on other sites

POiuj2okl3jo12

 

Имам поръчка 140 страници за превод за понеделник и почти няма кой да ми помогне! Ще се самоубия! Сега няма да видя ни бял ден, ни един час почивка до понеделник следобяд!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Curunir се измъква просто защото не иска да се запознае с мен и Кийлъра - явно много модери на едно място са му насъбрани и той се стресна :(

Колкото до работата - нека да я има, аз съм на това мнение.

 

R_a_p_t_o_R - на "Верди" до радиото и телевизията ще сме - мисля че си разбрал, към 7 ще гледам да съм там. Нямаме си телефоните, за това тука ти пиша. А да... стига сте портили за онзи безсмислен спор, минала работа е вече.

 

На останалите - приятна вечер и весели моменти. Дано са повече ;)

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Ще откарам поне до 12!

Не искам да прозвучи злокобно, но такова е естеството на професията ни. Реално не знам отколко време се занимаваш с това, но ако все още не си го осъзнал, нека те светна - това е много времеизяждащ занаят :) Дните, в които съм прекарвал пред компютъра над 12 часа не са нито един, нито пет, нито петнадасет. Не помня кога за последно съм си бъркал в носа през работно време. Да не говорим, че почвам сутрин от вкъщи и вечер пак продължавам след вечеря. Така че докато не станеш шеф на фирма и не започнеш ти да казваш на хората колко трябва да свършат и за кога, ще се налага да стискаш зъби и да се наливаш с кафе. Наздраве :)

Link to comment
Share on other sites

Знам, че съквартирантката ми като и дойдат задачките - изкарва по няколко дена с по два-три часа сън.

Радвам се, че си изтеглих документите от ПУ-то и плюх на филологичните науки :)

Link to comment
Share on other sites

Наздраве :)

Наздраве ли? Ебал съм ти и преводите и всичкото! Отидох от 9 ба рожден ден на съквартирантката на жената, насмукахме се като такова... Ще ми се отпори задника следващите 4 дни, ама квото - такова!

Link to comment
Share on other sites

чудя се кога ще има нови smilies/emoticons в нашия форум БулФорум?

има толкова яки човечета по разни други форуми, а нашите си седят все същите откакто се помня тук.

TAZ, не е към теб конретно отправен въпроса, да не се приема като заяждане, а като градивна критика или стимулиращо напомняне.

eusa_boohoo.gif

icon_smurf.gif - тази е само за мен правена!

58_58.gif

Link to comment
Share on other sites

Още е рано сутрин и ми е някво безразлично и сиво,надявах се преглеждайки форума да се натъкна на един от онези хубави постове които просто те карат да се усмихнеш и да ти стане весело.И ми се върти из главата че настроението ми ще зависи от това с кои комуникирам първо :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

BlackGuardian - Денят ти ще бъде такъв, какъвто си го направиш самия ти. Ако мислиш позитивно, всичко ще ти е весело и усмихнато, всичко ще е наред. Няма да обръщаш внимание на дребните проблемчета, които ни заобикалят. Просто ще гледаш с други очи.

Така че повярвай ми - не ти е нужен нечий пост, за да се почувстваш добре сутринта. Да така е, оправят постовете настроенията ;), но аз мога да ти предложа - излез навън - времето е наистина много приятно (и тук, и в Солун :)) Виж се с познати, прекарай си един приятен ден. Радвай се на топлинката и гледай над тези елементарни нещица, с които ежедневието ни сблъсква.

Давай го по-весело и с усмивка.

 

LPFC - Мерси, в петък ще се виждам с Дриймър и ще му кажа за твоето предложение, защото аз съм просто един семпъл модератор. И даже и да го беше отправил към мен въпросът, нямаше да го сметна за заяждане.

 

Лек и приятен ден, на Curunir даже му пожелавам свеж и бистър, че май от снощната вечер още ще му е криво, за това айрянче ;)

 

Бъдете весели и щастливи.

Link to comment
Share on other sites

Wypreki, che si samo sempul moderator, kato se vidish s Dreamer, bi li mu kazal da me premahne ot listata na moderatorite?Che veche nqma kakvo da moderiram - da ne se smushtavam samo.Blagodaria!/Deba i Windows, deba!)

Link to comment
Share on other sites

Wypreki, che si samo sempul moderator, kato se vidish s Dreamer, bi li mu kazal da me premahne ot listata na moderatorite?Che veche nqma kakvo da moderiram - da ne se smushtavam samo.Blagodaria!/Deba i Windows, deba!)

Ти пък... защо се смущаваш ;)

Ще му предам разбира се.

 

Минава ми през главата, че децата са най-добре. Когато умът им е чист, психиката необременена - могат да сътворят малки чудеса ;) като това.

Как им завиждам - благородно, за необременеността. А и са толкова сладки.... Как искам на нетруут въпросът към PSYCHOSIS да е пожелание към мен... но има време още.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Ти пък... защо се смущаваш ;)

Ще му предам разбира се.

 

Минава ми през главата, че децата са най-добре. Когато умът им е чист, психиката необременена - могат да сътворят малки чудеса ;)

Което ми припомня, че по педагогика ни показаха нагледно, доколко нашата психика е обременена.

Опитът беше следния - показват ни една рисунка(ако я намеря из нета, ще я пост-на) и трябва да кажем какво виждаме.На нея имаше голи мъж и жена, които се целуват.В интерес на истината, децата виждат само 27 делфина...Не напразно е казано - "Истината е в устите на децата".За съжаление, ние често забравяме, че сме били деца.

Link to comment
Share on other sites

Таз, благодаря за добрите пожелания! За щастие съвсем нищо ми няма, само стомаха лекичко, но ядох меден линцер и ми мина. За махмурлук нямам никога, независимо какво и по колко съм пил. :P

 

Айде стига сме се туткали по форума - worky worky fairy princess! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

като това.

 

 

Останете със здраве!

 

Шшш О.о, това малкото направо ме събори от стола. Бахти якото :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...