Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Guano Apes - Open Your Eyes.

Няма такъв цикъл... като започне да ми идва в повечко реалността се заравям в четене...

 

Давам си сметка, че не обичам вече големите компании. Преди няколко дни бях в строежа в компания десетина човека, с никой от който не проведох кой-знае какъв разговор. През повечето време, макар и в пълно заведение бях сам, занимавах мозъка си със вълнуващите ме неща, без да обръщам кой-знае какво внимание нито на хората от масата ни, нито кой-знае какво внимание на момичето, което ме заведе там (пояснявам - много близка приятелка), която за щастие познаваше другите и не оставих нея сама.

Събера ли се в шумна компания от повече от 6-7 човека, от които не познавам повече от половината - просто се изолирам. Не мога да си обясня това, но пък и не мога да го счета за кой-знае какъв проблем...

Link to comment
Share on other sites

Абе, чудя се защо има толкова много хора във форума в момента? Всеки път ли е така по това време? Аз за първи път го забелязвам това, защото инцидентно не съм излязъл. Абе, вие не излизате ли навън бе хора?

Link to comment
Share on other sites

Очевидно и ти не излизаш, така че не си в правото си да задаваш подобни въпроси :P

 

Иначе аз тъкмо завърших един колосален превод и ще се отправям към леглото за напълно заслужено спане като пън!

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали ще ми повярваш, но за първи път от около година насам се прибирам преди 24:00ч. !!!

Явно не ходиш сутрин на работа :)

Link to comment
Share on other sites

Обичам този форум!

За около пет минути, заедно с търсенето и изчитането на темата си оправих един изключително досаден проблем.

 

Иначе аз също не виждам банер. За което може би трябва да благодаря на операта :)

Link to comment
Share on other sites

за рекламката незнам , но тези бирички с тая "Калцоне" как влезнаха не е истина, и такъв коктейл забърках в "егоиста " пих бира с кафе, аз си поръчах кафе и кола, един приятел обаче реши че трябва и бира да пия, взе ми колата и ми даде бира, и аз к'во да направя ( исках да си смеся кафето с колата ) , но смесих кафето с бирата и едно лимонче и чесно казано не беше зле, но след това нещо издивях :woot :pirate :woot

 

Белов

Лайм + мед = доволен rolleyes.gif biggrin1.gif помага малко на гърлото..

 

това е добре , ако се наложи ще го опитам ;)

Link to comment
Share on other sites

Хелоу пийпъл :D Уотц ап! Аз си мисля тази сутрин, че днес пак трябва да свърша хиляда неща, но....си мисля още, че днес е петък, а утре..съботаааааа! То не, че има много голямо значение, защото аз почивам днес! Но...това е последният ми почивен петък и събота и неделя също ;) От другата седмица...охооооо работа, работа, работа и от време навреме магистратура :wacko: Ама вие да не си помислите, че се оплаквам? Няма такова нещо! :punk

Аз ви пожелавам само хубави работи и усмивки, защото днес е петък, а утре е време за почивка! Аз тази вечер ще ходя на изложби и ще бъде весело и образователно :P Лек ден и много усмивки!

Link to comment
Share on other sites

Абе, пийпъл! При такова хубаво време вие вкъщи ще стоите(то дано да се задържи слънчево, че...) Излизайте, забавлявайте се, разходете се в парка, идете до стария град! Альоша също е добра идея! Трябва да има движение, спортуване, а вие...няма да излизате два дни! не...не се прави така! Помислете си по този въпрос!

Link to comment
Share on other sites

ей доброооо утрооо, ,

като чета някои хора как чакат да стане късен следобед ала бала, аз пък и утре ме чака нещо както работа, и май май и за мен айляка свърши в петък :devil

така че на всички пожелавам слънчев ( какъвто е в момента) ден, само усмивки и добро настроение да има около вас докато сте на работа , вкъщи пред компа ( като мен сега) или някъде на по трасето , няма значение , важното е да си "Хепи" пък другото ще си дойде,

айде наздраве :lol: ( с кафе)

Link to comment
Share on other sites

Хмм... Козуначе 7 дейс :devil . Животът може да бъде толкова хубав ^^. Очертава се приятен уикенд - мач, ф1, :love , спане, малко учене ;]...

 

Още си чакам бирата от Курунир. Скоро ще започна да е сънувам.. Още си чакам и пицата от ТАЗ... Нея вече я сънувах... Чакам и бирите от Пит Бул... Тях направо ги отписах.. Ебати несериозния форум!

 

 

Your post made me cry :<.

Link to comment
Share on other sites

Още си чакам бирата от Курунир. :( Скоро ще започна да е сънувам.. Още си чакам и пицата от ТАЗ... Нея вече я сънувах... Чакам и бирите от Пит Бул... Тях направо ги отписах.. Ебати несериозния форум!

Link to comment
Share on other sites

Мрънкалник, имам 4 лева в джоба, с тях трябва да си купя цигари и обяд. А и в нас нямам други пари. Казах ти, трай малко да взема заплата, па тогава бира!

Link to comment
Share on other sites

ами аз предложих , може да няма пици на картинга, но тъй като не мога да карам (дори и без гипс) за бира и дрифт винаги готов , само остава да се събере отбора на затвора и да ходим да видим кой ще е номер 1,

Ванка , май трябва да си оператор , с толкова бири дали ще нагласиш фокуса ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Муахахаха! :woot Тъкмо се връщам от Кърджали и съм сууупер доволна, свърших си цялата работа, запознах се с всички кандидати за кметове и с техните екипи, ходих до обсерваторията и до църквата на Боян Саръев, кльопах пъстърва на понтона в язовира, бяхме с някакви много свестни колеги, платиха ми всички разходи и накрая шефът ми предложи екстра кинти към заплатата и възможност да пиша във вестник... Нямам търпение да дойдат другите петъци!!!

Link to comment
Share on other sites

Още си чакам бирата от Курунир. :( Скоро ще започна да е сънувам.. Още си чакам и пицата от ТАЗ... Нея вече я сънувах... Чакам и бирите от Пит Бул... Тях направо ги отписах.. Ебати несериозния форум!

Освен и аз да предложа да те почерпя. Така и така няма да стане :lol:

 

П.П. Освен ако не съм поканен на рождения ден:))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...