Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бухаха тука в тоя форум трябва да си отворите специална тема за ранимите души които не могат да понесат онлайн майтап .... даже кво да се ограничаваме само с тема - НАРЕЖДАМ веднага да се отвори един раздел в който никой да не се ебава в Галя и Вокс. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мобо, знаех си, че ти си ми краднал календарчето с датите, на които ми идва... :unsure:

 

Въобще - Галя отново същата песен - леки фитили, тя гърми като Ейяфятлайокутл :lol:

 

Точно пък ти, меродийо на всяка манджа, не си човекът, който да се изказва така... Чакаш, чакаш някой да каже нещо, че тогава се обаждаш. Ама някаква интрига (така да се каже, че не се сещам за по-подходяща дума) сам да си направил?!

 

НАРЕЖДАМ веднага да се отвори един раздел в който никой да не се ебава в Галя и Вокс. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Аз за майтапа обясних, няма да се повтарям. Предложението ти се приема радушно :) Мисля, че и Ангел ще се съгласи :punk

Link to comment
Share on other sites

Бухаха тука в тоя форум трябва да си отворите специална тема за ранимите души които не могат да понесат онлайн майтап .... даже кво да се ограничаваме само с тема - НАРЕЖДАМ веднага да се отвори един раздел в който никой да не се ебава в Галя и Вокс. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:rofl::rofl:
Точно пък ти, меродийо на всяка манджа, не си човекът, който да се изказва така... Чакаш, чакаш някой да каже нещо, че тогава се обаждаш. Ама някаква интрига (така да се каже, че не се сещам за по-подходяща дума) сам да си направил?!
Галя, с такъв самоходен вулкан като теб не е нужно и да се напъвам... Ти сама си вкарваш толкова damage, че просто няма к'во повече да добавя :lol:
Мисля, че и Ангел ще се съгласи
По-скоро очаквам да попита какво е искал да каже Злобил с горния си пост :lol:
Link to comment
Share on other sites

Друго питах, душко.

Иначе самоходен вулкан - харесва ми. Like, дето се вика :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Поливам си райграса , пия 6-то уиски - е ся разбрах закво всеки иска да работи градинар.... :beer:

 

Ми наздраве от мен тогава :beer: Аз си довършвам мойто (1во и малко ама пак е нещо) и мисля да си лягам.

 

 

 

Друго питах, душко.

 

Галя или ти не знаеш какво си питала или така си обяснила криво щото явно отново само ти си се разбираш.. да не припомням случката с едно пожелание... сещаш се... та ако държиш да те разберат поясни все пак :devil

Link to comment
Share on other sites

Галя или ти не знаеш какво си питала или така си обяснила криво щото явно отново само ти си се разбираш.. да не припомням случката с едно пожелание... сещаш се... та ако държиш да те разберат поясни все пак :devil

Ама някаква интрига (така да се каже, че не се сещам за по-подходяща дума) сам да си направил?!

 

По-ясно от това как да го напиша? Съвсем добре си знам какво съм искала да кажа. Много лесно, някой чете и коментира веднага всичко, много компетентен, ама лични изказвания, които да бъдат коментирани или провокации тц, няма. Критикарстването много лесно, създаването - не толкова.

А за това с пожеланието, май ти трябва да поясниш...

 

Много гадно да легнеш в 3 ч. и нещо и в 10 ч. да те събудят с някакъв изключително малоумен въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Много гадно да легнеш в 3 ч. и нещо и в 10 ч. да те събудят с някакъв изключително малоумен въпрос...

 

Ти да не си си вързала будилника за форОма?! :lol:

 

Номинирам Асасин за модИратор на подфорума.

 

Я па си бием самоотвод и номинирам Антарес...

icon_popc1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си си вързала будилника за форОма?! :lol:

Моят вечен будилник, звънящ винаги, ама винаги, в най-неподходящия момент, е майка ми...

Link to comment
Share on other sites

Найс бъгна ми се телефона.Губи си сигнал, когато си иска :lol: Ама пък много издържа гада.Ще изкарам 1 месец и си визимам Mini pro-то

Link to comment
Share on other sites

Моят вечен будилник, звънящ винаги, ама винаги, в най-неподходящия момент, е майка ми...

 

Затова телефоните имат "тих режим" и могат да се нагласят когато спиш да не ти досажда никой. 4-5 копчета и млъква...

 

А за това с пожеланието, май ти трябва да поясниш...

 

Ето пояснявам се. Написах го защото на това което ти написа ти отговориха така че после твоя отговор беше "не това имах предвид"... та логично е да стигна до извода че има нещо общо с предния път когато се поясняваше и се ядосваше че те закачаме за глупости ама така е... като никога не признаваш че нещо си объркала е много лесно да те бъзне някой а после пък така готино подскачаш :lol:

 

PS: Дано се разбира че ме мързи да слагам запетайки

 

Много гадно да легнеш в 3 ч. и нещо и в 10 ч. да те събудят с някакъв изключително малоумен въпрос...

 

7h сън са повече от достатъчно. Под 6 почва да е проблем...

Link to comment
Share on other sites

Много гадно да легнеш в 3 ч. и нещо и в 10 ч. да те събудят с някакъв изключително малоумен въпрос...

 

Че тва си е доста сън, вчера си легнах към 1 и половина в 4 и 30 се събудих, полежах още малко и станах.

Напоследък ако не съм се събудил преди това в 6:00 съм кукоряк.

Link to comment
Share on other sites

Аз спя по малко по принцип (4-5 ч.), но напоследък имам проблеми със заспиването и много неща на главата... Много лесно се будя, въртя се, само дремя, не мога да заспя дълбоко, затова и не се наспивам хич. И като не съм спала добре може би вече седмица, започна да ми се отразява. Просто исках днес да спя поне 9 ч., ама уви...

Телефоните имат тих режим, който пускам само когато съм на работа. Защото както мразя аз като търся някого, той да не вдига телефона, защото му е заврян някъде си, така предполагам и хората мразят като ме търсят, да не могат да ме открият. Този път беше за глупост, ама нали се сещаш, в спешна ситуация като не можеш да се обадиш на този, който най-много ти трябва.

За признаването кой прав, кой крив, няма да съм аз... Не и когато знам, че съм права. Не и пред хора, които се "базикат" за спорта, когато очевидно нещата НЕ са за базик и камо ли за гаврене.

Има случаи, които трябва да се отсяват. В постовете ми личи настроението мисля, дали има нещо сериозно или се лигавя само. Не съм някакъв темерут, напълно опериран от чувство за хумор. Не че трябва да се стъпва супер на пръсти около мен, ама и вие се оливате понякога... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

7h сън са повече от достатъчно. Под 6 почва да е проблем...

 

А какво ще кажеш за общо 3 часа за денонощие, взимани на периоди от по 15 минути? Имах доста дълъг период от живота ми, който карах точно по този начин.;)

Link to comment
Share on other sites

Поне единия телефон винаги ми е включен. Не че не се дразня на приятели решили в 3 часа да проверят дали не искам да ида с тях някъде да се донапият, но винаги има възможност да има спешен случай и да се налага да вдигнеш.

 

А какво ще кажеш за общо 3 часа за денонощие, взимани на периоди от по 15 минути? Имах доста дълъг период от живота ми, който карах точно по този начин.;)

 

Почват да се правят грешки, не че тая вечер пак няма да спя, че съм яко назад с графика и трябва да отхвърля работа.

Link to comment
Share on other sites

Тея хора винаги се намират да изкочат с работа АМА точно като не ти е до нея, ай сектир... се пропия... с кафе да го е*а начи.

 

av-3909.gifav-3909.gifav-3909.gif

 

FACEDESK!!!

Link to comment
Share on other sites

Системен администратор си търси работа.

 

Има обява в Jobs.bg за нашата фирма. Може да ходиш по пантофи.

 

Просто моментното ти настроение ли е такова или нещо се е случило?

Link to comment
Share on other sites

Все още се опитвам да разбера защо. Но човешките ресурси ми съобщи, че началниците са решуили да се освободят от мен. Самите началници не мога да ги намеря за коментар. Издънки не е имало. Не съм първия, едва ли и последния служител на Агрия, който изчезва ей-така, от нищото.

Link to comment
Share on other sites

Все още се опитвам да разбера защо. Но човешките ресурси ми съобщи, че началниците са решуили да се освободят от мен. Самите началници не мога да ги намеря за коментар. Издънки не е имало. Не съм първия, едва ли и последния служител на Агрия, който изчезва ей-така, от нищото.

 

Мхм. Съжалявам. Понякога се случва да работиш за гъзове дето след сумати години, дори не те уведомяват защо те освобождават.

 

Колегата каза, че търсим хора, но ще пуснат обявата като се преместим в новия офис, че не останаха бюра. Ако искаш ми пиши на лично и ще ти кажа къде да пратиш CV-то.

Link to comment
Share on other sites

...Може да ходиш по пантофи.

...

Че, по пантофи... на т'ва му се вика сексуален тормоз, не го изтъквай като плюс! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...