Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Трябва да има отделна наука за хардкор проклятия за хора, които те събуждат в 8 часа събота сутрин с продължително звънене на вратата, и накрая се оказва, че търсят човек от долния етаж и са объркали звънеца!

Има решение!

На вратата се появява 186 сантиметров индивид, със засъхнала бира по дългата до брадата коса, подпухнали очи, кръговете около тях са толкова отчетливи, че приличат на синини, небръснат от около седмица, само по рехави боксерки, по които си личи, че мъжете наистина имат сутрешна ерекция...

Рязко отваря вратата и гледайки свирепо амбулантната търговка с полуотвореното едно око (другото е залепнало от гурели) пита "к'во?!"

 

Според мен девойката искаше да ми продаде някакъв продукт, но още на първата реплика й казах "абе що не се гръмнеш" и й треснах вратата...

 

Подобното се е случвало и с циганета, просещи на първи Януари... предложиха да ме сурвакат... АЗ СЪЩО!

Гледаш на живо черната светкавица как се изпарява...

 

Редакция:

ужасна жега ми е!

а и вече не ме сдържа в пловдив.

знам, че, когато отида в софия, ще искам да се връщам тук, ама сега нямам търпение да видя какво ще е да съм сам, какво означава да си студент.

Да ти кажа от личен опит точно лятото едва ли ще се връщаш много, разбира се, ако не се прибираш за лятото до Пловдив (както аз не правя).
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата да се напия подобаващо на 31 август и да се обясня в любов на всички колеги... :tongue не знам дали ще се приспособя към това да не живея по 12-14 часа на ден с тях оттук нататък.

Link to comment
Share on other sites

Да ощипеш бузките на Григоров от мен :D

 

В понеделник се понасям бавно и славно към Трявна и се колебая какво да пия докато се излежавам под шарената сянка до басейна-ментичка със спрайт или доброто старо Шуменско

Link to comment
Share on other sites

Напоследък взех да си мисля за хора, които отдавна съм загърбил. Не е на добре :/

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днеска Аквила ми се скара! Той е лош човек. ;(
ахахаха да надуваш толкова музика на човек с двугодишно главоболие... имаш късмет, че само с каране се размина :devil

А, че съм лош... никой не го отрича.

Link to comment
Share on other sites

Стани си един инж. и не му бери грижа ;)

 

И после се съжалявай цял живот :D - шегичка. Аз издържаш 6 години там. ТУ-то е гот. Цедят те кат лимон и те гърчат яко, ама си заслужава. ;)

П.п. Хвърляй Ези-тура. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Уффф къде ли да се запиша пу или ту... :ghost

Ще ти спделя моите наблюдения:

ТУ - Турски Университет ; Тъпи и Упорити както искаш го наричай мястото е едно.

Чупиш се от учене и накрая излизаш с диагноза за цял живот няма оправия. Първите 2 години зор зор зор после свикваш. След 4-5-6 години завършваш излизаш инжинер и с малко късмет си намираш някаква работа която горе-долу те задоволява.

ПУ - Що годе аиляк много колежки (нещо което липсва в ТУ) много живот пей сърце накрая излизаш ... миии кво да ти кажа и аз не знам кво ... май безработен му се вика :lol: или даскал но поне тези 4 години там ще си си поживял ;)

 

П.С. - Това е мой поглед на нещата и аз за това си изпрах ТУ всеки има право на мнение аз моето не си го налагам не казвам че е и правилно по-скоро за мен е правилно. За ПУ-то признавам като специалност "Право" там наистина учиш мъчиш се но накрая имаш реализация която не е някоя посредствена работа. Все пак всичко е до късмет и зависи от качествата на всяка една личност.

 

Успех в Избора !

Link to comment
Share on other sites

Уффф къде ли да се запиша пу или ту... :ghost

 

Съгласен с Lord_Gudo всеки си има правото на мнение. Аз съм в ПУ-то и ако си сядам малко на задника да уча, може и да излезе човек от мене, ама за сега още не съм се сетил това. само на теория го казвам. Инак изпитите се зимат. В ТУ е по-зор, ама както каза знаеш ли каква работа ще хванеш. Много зависи и от човека обаче. Аз лично не съм съгласен че правото учат изобщо, имали лекции в събота, само тва е. няколко познати имам от там и ми се оплакват че не ги викали на упражнения даже. Изпитите им били трудни , ми че кой изпит не е ?! Сега тва си е моето мнение. Специалности много дето дават зор там, но ако ти не си даваш зор, те не те притискат. Но не е чак такъв айляк както повечето хора казват. Сега, че аз уча неща които са ми познати ( или поне знам нещата дет ги учим :D ) е друг въпрос, но хората си го правят сами. Ако им се живее ше им е зор кой да ги вини ?! Колкото до зора между ПУ и ТУ мога само едно да кажа, което съм казвал и на други приятели които са в ТУ. Ела учи Латински, аз ще ти уча ВМ-то :punk :punk Но си зависи изцяло от теб пич, моя съвет, каквото те влече тва записвай. Недей да се водиш по чужди мнения.

Link to comment
Share on other sites

Fiba... още един глас за ТУ...

 

иначе си мисля за "Обичате ли яйца по панагюрски?, мда и аз мога"... обичам я тази тема :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Гудо трябва да спре с обективните, целомъдрени, културни, цивилизовани, стилистично издържани и скучни постове, защото ми липсват простотиите му. Пък и всички го знаем, че си е простак, така че да не се прави:))))))

Gudo back to basics !!!

Идол.

Link to comment
Share on other sites

Ники, споделям мнението ти, на форумната среща специално седнах до него,за да чуя прословутите му простотии,а той се държа като най-възпитаният момък на света :P

Link to comment
Share on other sites

Ники, споделям мнението ти, на форумната среща специално седнах до него,за да чуя прословутите му простотии,а той се държа като най-възпитаният момък на света :P

Така създаваш гадното впечатление, че го мислиш за клоун... Само тва ли е? Ясно що е бил възпитан. И аз мразя като ми кажат "Милане, аре направи онзи звук/муцуна/блабла".

 

А пък ако искаш да те забавлява може би и ти трябва да го позабавляваш! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Баси форума за последните 3 месеца съм задал 20 въпроса в съответните теми и раздели и да са ми отговорили на 2-3 :angry1 :angry1 :angry1 Баси крастав ли съм, кво става, аз ли не умея да питам, другите ли са малоумни, кво толкова има айде в хардуер въпросите ми са специфични, но примерно последния ми въпрос в темата нестандартни въпроси:

С какво се чистят аквариуми и терариуми от водните капки и бели петна останали от "хубавата" ни чишмяна вода ???

От тва излиза че хората не са чистили в живота си джам със засъхнал варовик. Половината ICQ изтормозих що видях женско на линия и те ми вдигат рамене тва не е нормално !

Link to comment
Share on other sites

Баси форума за последните 3 месеца съм задал 20 въпроса в съответните теми и раздели и да са ми отговорили на 2-3 :angry1 :angry1 :angry1 Баси крастав ли съм, кво става, аз ли не умея да питам, другите ли са малоумни, кво толкова има айде в хардуер въпросите ми са специфични, но примерно последния ми въпрос в темата нестандартни въпроси:

 

От тва излиза че хората не са чистили в живота си джам със засъхнал варовик. Половината ICQ изтормозих що видях женско на линия и те ми вдигат рамене тва не е нормално !

Оцет?...преди по съвет на майка ми така правих

 

ПП Тва трябваше да е в другата тема, ама карай

Link to comment
Share on other sites

Да изръси се вече за ремонта на банята за, Вик-220-майстор фаянс 250,фаянс-410.

Предстоятми бойлер ,смяна на сифона ,моноблок батерия за душ. И другите малки не съвсен предвидени разходи който най надебеляват сметката.

Колко още ме чака ??????????

Link to comment
Share on other sites

иде ми да се напия. толкова ми е лежерно и приятно ся.

и си тананикам "свивам, свивам джойн, джойнт с една ръка" :)

Link to comment
Share on other sites

:confused Как може още да стой темата за красивото момче незнам. Спамват си, а модовете или са на моренце или се смеят :lol:

Колкото и странно да звучи и ние сме хора, и на нас ни трябва почивка малко, и ние искаме да се забавляваме от време на време.

Темата вече е затворена, някой от колегите го е свършил това, жалко че на бях аз - много духовит се чувствах днес сутринта, но уви - карай де и моят светъл лъч ще дойде някой ден.

Сега мога да Ви пожелая приятна седмица, много весели моменти, усмивки и късмет. Аз съм поредният модер, които изчезва за една седмица - да слушате и без много спам :P :P

 

 

Бъдете щастливи и останете със здраве!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днес Curunir има рожден ден ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...