Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

зависи от причините породили заканите ти ;) на мен ми отне ужасно много време и търпяне на кво ли не само и само щото да не съм крайна,но съдбата си знае работата, и от просто закани всичко си се нареди и си стана факт от само себе си :)

така като се замисля,май повече ми харесва обсотятелствата да взимат решения вместо мен :bgrin:

 

Глупаво е да се мисли, че със закани може да се постигне нещо. Още по-глупаво е пък да се откажеш да направиш или кажеш нещо поради закани.

 

Хах, това за обстоятелствата и решенията... да така поне имаш оправдание, но пък кому е нужно да се оправдава ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Намерих игра, в която се избиват скаути. Няма нищо по-зареждащо, от сутришно клане на тази пасмина :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα мили хора ;)

Минава ми през главата, че 3 дена ме нямаше, няма много работа, а на края на седмицата отново ме чака пътуване, шопинг и други такива приятни начинания за къщичката ми.

Невероятно приятно временце е вън, бъдете весели и усмихнати, успешна седмица и по-малко нерви - наслаждавайте се на ближните и лятото.

 

Останете със здраве!

 

P.S. - Продължавам чистката ;)

Link to comment
Share on other sites

Как да не се зареди човек с положителни емоции покрай теб :) Много ти се радвам на перфектното настроение!

Благодаря ти :P

Много се радвам, че покрай мен и Вие се зареждате с приятни емоции и настроения. А колкото до перфектното настроение - понякога и аз почвам да си завиждам - хихихи

Link to comment
Share on other sites

Хахаахах... А да разбирам ли, че скоро ще ни каниш на Освещаването? :)

Ако питаш за моя апартамент - не, защото ще ми пушете вътре и ще ми го нацапате, а аз не желая такова нещо + това трябва да си купя масички за хола, че за сега нямам, което пък ме кара да се замисля, че масичките в IKEA бяха много хубавки и на невероятна цена, но пък слънцето в живота ми хич не ги хареса, та ще трябва да търсим от някъде другаде.

Това пък ме кара да се замисля, че довършителните работи могат да отнемат доста време! :(

Link to comment
Share on other sites

Аз не пуша! :) Аз само ша ям, щот знам, че не пиеш, а от скоро и аз не пия. :) Нищо не пречи да вземеш 30-40 ТАТАРСКИ КЮФТАЦИ и да ни събереш... НАЛИ? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не пуша! :) Аз само ша ям, щот знам, че не пиеш, а от скоро и аз не пия. :) Нищо не пречи да вземеш 30-40 ТАТАРСКИ КЮФТАЦИ и да ни събереш... НАЛИ? :) :) :)

чудя се дали това е заради жълтата шапка ... или нещо слънцето ти влияе лошо :lol: иначе самопоканата беше много добре замислена :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

TAZ e направил чистка на темата, но е изчезнал и линка за игричката от поста на Aquila. Сега я издирвам, но без успех :(

 

Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

TAZ e направил чистка на темата, но е изчезнал и линка за игричката от поста на Aquila. Сега я издирвам, но без успех :(

Аз обаче постигам успех, защото чистя - но не трия ;)

 

 

 

EDIT:

За мен е удоволствие ;)

 

 

Колкото до кюфтаците Psihara^^, няма проблем да ги взема и да Ви събера. Завърша ли всичко - кой знае - може и това да направим.

Link to comment
Share on other sites

Как може мъжете да стигаме до унижения за жени?!!?!?!?!?!?!?!?!?!И защо не виждам нищо нередно?!?!?!!??!?!?!?!

 

Имат твърде много "оръжия" в арсенала си, твърде много козове - кои видими, кои невидими... А при нас има твърде много хормони :D

Link to comment
Share on other sites

Ако се стига до унижения заради хормоните, това е жалко, ако се стига до унижения заради любов, това е благородно.

 

Много правилно казано, но нека все пак не забравяме че и любовта се поражда от хормони. :) :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ако се стига до унижения заради хормоните, това е жалко, ако се стига до унижения заради любов, това е благородно.

 

Кое пък точно му е благородното да се унижаваш само защото си загубил способноста да мислиш нормално. И то лошото е даже че не се унижаваш сам, а обикновенно те унижават. Лошото е, че го допускаш. След като те унижават би трябвало, мислейки що-годе нормално, да си наясно че ще духаш супата. Но продължаваш. И продължаваш. Къде е благородството тука не знам.

 

Минава ми през главата, че е крайно време да се направи нещо. Само дето не знам какво. Като измисля първо на вас ще кажа :)

Link to comment
Share on other sites

момчета радвате :bgrin: :D :lol: :P

иначе си мисля за границите- онези психологическите :rolleyes: :wacko: :blink:

 

 

@groover- кои тия :lol:

Link to comment
Share on other sites

ебати гадния човек

 

какви са тия граници

 

свирчици си връткал, а ? мн ми е кеф да се гаврим един друг с теб

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...