Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че днес е последният работен ден за седмицата, Гърция пак ме зове, няма репорти за нарушения във форума (което си е направо странно) ;) и на мен ми остават някакви си 260 странички, за да пооправя тази тема - все пак за два дена имам голям напредък! :P

 

Καλημέρα и нека денят Ви е приятен и изпълнен с хубави моменти, защото навън е толкова хубаво и приятно!!! :love :wub:

 

Останете със здраве!

 

ЕDIT:

Psihara^^ - махнах ти оффтопика, не е нужно да допринасяш с него при положение, че чистя темата от такъв.... също така не е нужно да ми вдигаш кръвното при положение, че днес е толкова красив и приятен ден и аз съм наистина щастлив :heart:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днес е последният работен ден за седмицата, Гърция пак ме зове, няма репорти за нарушения във форума (което си е направо странно) ;) и на мен ми остават някакви си 260 странички, за да пооправя тази тема - все пак за два дена имам голям напредък! :P

 

Καλημέρα и нека денят Ви е приятен и изпълнен с хубави моменти, защото навън е толкова хубаво и приятно!!! :love :wub:

 

Останете със здраве!

 

ЕDIT:

Psihara^^ - махнах ти оффтопика, не е нужно да допринасяш с него при положение, че чистя темата от такъв.... също така не е нужно да ми вдигаш кръвното при положение, че днес е толкова красив и приятен ден и аз съм наистина щастлив :heart:

 

А пък на мен ми минава през главата, че има много малко хора, които са наистина щастливи ... и не се оплакват от всякакви безмислени и смислени простотии ... де и аз да можех да кажа, че съм щастлив ... :wacko: но поне се радвам на другите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ако не се класирам за общежитие в ст. град - спукана ми е работата...

Link to comment
Share on other sites

А пък на мен ми минава през главата, че има много малко хора, които са наистина щастливи ... и не се оплакват от всякакви безмислени и смислени простотии ... де и аз да можех да кажа, че съм щастлив ... :wacko: но поне се радвам на другите :rolleyes:

 

Благодаря ти, това е наистина мило и да - ужасно приятно е да си щастлив. Дано и теб те споходи скоро!

 

Минава ми през главата, че имам квота за продажби.. Ако не я изпълня и сбогом професия... :( Тъпа ралта...

Минава ми през главата, че можело да го напишеш както трябва, ама трябваше да те ръчкам ;) Благодаря за разбирането все пак.

Link to comment
Share on other sites

Махнали са ми последните 20% warn, които май бяха от 2005 година. Но сега не мога да свикна със сините квадратчета и лиспата на първото в оранжев цвят. :D

Link to comment
Share on other sites

М... Щастие? Всички сме щастливи! Естествено - всеки по свой си начин! Аз имам кола, работа, покрив, хляб, мама, тати, добро образование(в процес)... Няма жена.. Но всичките предишни неща + това, че съм симпатяга, че не пия, не пуша и съм флюбен в смирнофф, ще ми осигури згодна женица. Е как да не съм щастлив? Замислете се и вие... ;)

Link to comment
Share on other sites

нито съм студент , нито ученик . нищо не ми е на главата , освен дребни , емоционално -битови проблеми .... бича айляк по няй тъпия начин ;( кибича в нас ...

 

за поседно се очертава да е така , близките 6 години :wacko: ;(

Link to comment
Share on other sites

що е айляк, как се бичи и има ли той почва у нас?

Link to comment
Share on other sites

М... Щастие? Всички сме щастливи! Естествено - всеки по свой си начин! Аз имам кола, работа, покрив, хляб, мама, тати, добро образование(в процес)... Няма жена.. Но всичките предишни неща + това, че съм симпатяга, че не пия, не пуша и съм флюбен в смирнофф, ще ми осигури згодна женица. Е как да не съм щастлив? Замислете се и вие... ;)

 

Ето го бате Ваньо, който е винаги щастлив :love еми аз съм се замислял...и аз съм сходен ... само дето все още си нямам кола, но до 2-3 месеца и това ще се промени ... и сгодна женица нямам ... от както се разделихме с онова малкото създание дето ме базикаше, че ти изневерявам ... минаха много други на нейно място ... но никоя не успява да ме накара пак да бъда така щастлив ... сигурен съм, че сега ще кажеш, че само се оплаквам ... но все пак съм щастлив от това, което имам, защото можеше и това да нямам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Махнали са ми последните 20% warn, които май бяха от 2005 година. Но сега не мога да свикна със сините квадратчета и лиспата на първото в оранжев цвят. :D

хехе - сега ти разгледах warn-овете ;) какъв лош език си имал в "далечната" 2005 година :P

Как само нещата се променят за такова кратко време - не говоря конкретно за теб velvet, а като цяло. Интересно нещо е това живота, а съдбата пък какви шегички може да си прави с нас, не е истина!

Link to comment
Share on other sites

лелее..

чета и си мисля, какво стана изведнъж?

такива хубави и интересни неща си написахте в последния половин час.

значи форумът не е изтъпял напълно.

йеее

като си гледам уорновете все спам. дааам, колко мн пишех преди.

а сега средно по пост и нещо на ден.

Link to comment
Share on other sites

TAZ... Ти само от хубавото време ли си щастлив? Щот ако трябва към всичко останало да добавя и това.. И къде му излиза края! Казвайте на сестрите ви че съм свободен ей!

@THE-AGENT

Не съм се разхайтил... Едно е да поплачиш на мъжко рамо след любов...

Следиш ли ми мисълта? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

TAZ... Ти само от хубавото време ли си щастлив? Щот ако трябва към всичко останало да добавя и това.. И къде му излиза края! Казвайте на сестрите ви че съм свободен ей!

 

Чакай ся ... влюбен в Смирнофф ... ся пък за нечии сестри говориш ... нещо много си се разхайтил :lol: :lol: :lol: :lol: :love

Link to comment
Share on other sites

ickou,i`ll be missing you!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

лелее..

чета и си мисля, какво стана изведнъж?

такива хубави и интересни неща си написахте в последния половин час.

значи форумът не е изтъпял напълно.

йеее

като си гледам уорновете все спам. дааам, колко мн пишех преди.

а сега средно по пост и нещо на ден.

Че той Форумът винаги е имал една групичка приятни хора, която само се увеличава и поддържа интелектуално да не западне ;) за което Ви благодаря. Колкото до warn-овете - последното е от мен, ама и ти май заради изпитите се беше афектирал много и го захапа детето много неприятно. :P А че си писал доста - повярвай ми така е - сега като чистя тази тема и гледам колко много дейни сте били преди година - две.

 

TAZ... Ти само от хубавото време ли си щастлив?

 

Че времето добавя един лек тон към шедьовъра, който в момента е в душата ми - си е така. Слънцето е толкова приятно (да не повярваш, че точно аз го казвам - човекът със слънчева алергия), зеленко е, апартаментчето ми почти готово, малките детайли които ще допринесат допълнително за красотата на банята ми, ще ги монтираме днес.

Любимото ми същество е в нас и допълнително внася слънчев лъч и пъстрота в невероятно красивото апартаментче.

След 2 часа ще си се прибера при нея и ще съм още по-щастлив от сега ;)

 

А утре ... романтика - бавно и славно ще си я закарам до Солун и ще си прекараме два невероятно приятни дни заедно.

Та общо взето такива са нещата около мен.... :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

Бъдещата най-малкото.

хехе, дам - който си знае - си знае!!!!!

 

Psihara^^ разбира се, че е намесено нежно и сладко женско създание в цялата тази ферия!!!

Link to comment
Share on other sites

Че времето добавя един лек тон към шедьовъра, който в момента е в душата ми - си е така. Слънцето е толкова приятно (да не повярваш, че точно аз го казвам - човекът със слънчева алергия), зеленко е, апартаментчето ми почти готово, малките детайли които ще допринесат допълнително за красотата на банята ми, ще ги монтираме днес.

Любимото ми същество е в нас и допълнително внася слънчев лъч и пъстрота в невероятно красивото апартаментче.

След 2 часа ще си се прибера при нея и ще съм още по-щастлив от сега ;)

 

А утре ... романтика - бавно и славно ще си я закарам до Солун и ще си прекараме два невероятно приятни дни заедно.

Та общо взето такива са нещата около мен.... :love :wub:

 

И мен ме гони едно такова настроение :) Много се радвам на хора който не се страхуват да си го кажат и си се радват на щастието колкото могат. Мен дори на работа не могат да ме ядосат :) незнам дали е от лятото, или от любовта, или комбинацията от двете, но всичко ми изглежда слънчево и каквото и да вида ми е весело и хубаво. Дано продължава така със всички и щастието по-голямо да става даже :)

Link to comment
Share on other sites

Цяла сутрин търсих един шрифт - Zaragosa. E*а ми се мамата от четене на форуми.... Накрая хванах та си го нарисувах. Почвам да си правя шрифтовете сам...

Link to comment
Share on other sites

Само всички модератори да не са влюбени по едно и също време, че ще настане анархия:)))

Link to comment
Share on other sites

Само всички модератори да не са влюбени по едно и също време, че ще настане анархия:)))

хахаха, защо пък да настане анархия - ние може да сме влюбени, но пък "служебните задължения" към Форума си ги изпълняваме без проблем.

Минава ми през главата, че по-малко от час остава до края на работната седмица, а аз едва 20-на страници оправих от темата днес, но пък - зор и бърза работа няма.

 

Весела събота и неделя на всички ви и бъдете щастливи, разходете се навън с любимия човек, с приятели - прекарайте си добре почивните дни и бъдете усмихнати!!!!!

 

 

Останете със здраве!

Σου στέλνω φιλί.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...