Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

God, let us pray!!!...

I bet that heaven has all the tender leaves i can eat...

 

Mentally ill, need some help...a bullet probably :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не ща пак цял ден да превеждам фройдистки простотии, в които ми се обяснява как бебето инстинктивно иска да убие майка си със своите отровни, горящи и експлозивни екскременти бееееее! :sick :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Най-после ми платиха, какво ли да си купя селд като си платя сметките и отделя пари за бензин ???? така като смятам ша имам за едно кафе и кола ако съм някъде по-далеч от центъра :)

Link to comment
Share on other sites

Не ща пак цял ден да превеждам фройдистки простотии, в които ми се обяснява как бебето инстинктивно иска да убие майка си със своите отровни, горящи и експлозивни екскременти бееееее! :sick :sad1:

Иха, искам и аз такива неща за разнообразие :) Тая седмица съм яко на договори, декларации, учредителни актове и всякакви подобни юридически неща.

Link to comment
Share on other sites

Спах на климатик, пих студен чай, студен спрайт, студена бира, ядох студен пъпеш, сладолед. Резултатът? Боли ме гърлото :/. Ся си пия студения чай топъл :lol: .

Link to comment
Share on other sites

защо си мисля, че днеска е петъчно :blink:

 

Емм така си се настроил :D..мен пък ми е доста изцвилен ден :s сигурно заради времето..

Link to comment
Share on other sites

Хм добре де... човек не може ли да си намери някаква по-интересна работа със филоложки познания :) Това да превеждаш разни неща цял живот.. честно... ми се струва супер наказание :)

Link to comment
Share on other sites

След днескащния ден не мога да съм по-съгласен ... :allien

 

 

След събитията от 12:45 до 3:30 тази сутрин ставаме трима... :wacko:

 

Нямах предвид само гадната страна на нещата :bgrin: Аз лично много ценя това "качество", макар и някой път да е доста брутален нож с две остриета. Тия дни усетих как мъжете имат едно голямо предимство пред жените - любовта може и да се заменя макар и за кратко с други приятни неща като футбол, бира, игри и т.н.:) Някак си до сега не съм виждал гримирането, говоренето и пазаруването да влияе по такъв начин на жените :P

 

ПП Днеска съм в настроение за писане във форума :bgrin: Одавна не ми се беше случвало.

Link to comment
Share on other sites

Оффф скучно ми е!! :D

...и WoW-a ми лаги на щайгата...трябва да го платя скоро, че ми омръзна да цъкам на тест сървара.

Ех и кога ще стане събота да си пусна еврофутболчето...и как не ми се почва даскало...

 

Ама вижте, вижте!!Много е як пирата!!! :pirate

Link to comment
Share on other sites

Вече знам със сигурност от какво НЕ искам да умра - свръхболка вследствие на масово схващане на мускули по тялото :)

Ако въобще е възможно да се умре от такова нещо де.

Link to comment
Share on other sites

В заключение: фрустриращата (лоша) външна гърда се превръща, чрез проекция, във външен израз на инстинкта за смърт; чрез интроекция тя засилва първичната вътрешна ситуация на опасност; това води до засилена нужда на егото да отклони (проектира) вътрешната опасност (преди всичко действието на инстинкта за смърт) към външния свят.

 

Нека вземем първата ситуация на тревожност, която той (Фройд) описва: ‘страхът от това да бъдеш погълнат от тотемното животно (бащата)’.

Вторият важен обект, който подлежи на интроекция (освен добрата и лошата гърда на майката) е пенисът на бащата, на който също се придават добри и лоши качества.

 

и т.н.

 

Няма достатъчно опулен нинджа емотикон, който да изрази страха, който ме тресе като помисля, че това се изучава във ВУЗ-ове и има хора, които го взимат съвсем насериозно. :ph34r:

 

За всеобща радост, авторката на тези дълбокомислия вече не е сред нас.

Link to comment
Share on other sites

МИнава ми през главата че искам да осъдя общината заради дупка на пътя - голяма, но нямам ресурса и знанията какво точно да направя. :(

Link to comment
Share on other sites

МИнава ми през главата че искам да осъдя общината заради дупка на пътя - голяма, но нямам ресурса и знанията какво точно да направя. :(

Няма да можеш. Ще кажат, че си карал прекалено бързо. Не можеш да докажеш, че си се движел с по - малко от 50 км/ч.

Link to comment
Share on other sites

Няма да можеш. Ще кажат, че си карал прекалено бързо. Не можеш да докажеш, че си се движел с по - малко от 50 км/ч.

А те как ще докажат, че си карал с над 50? (не се заяждам, интересно ми е :))

Link to comment
Share on other sites

а свидетели? или и те не важат...

Свидетел на какво? Една позната така пробва да осъди общината в София и точно по този параграф я хванаха. Иначе дупката беше толкова голяма че цялата кола влезна с 4-те гуми вътре :pirate.

Link to comment
Share on other sites

ами някой който е бил примерно в колата, и като кажат, че си карал с превишена скорост този някой да даде показания под клетва и така да се докаже, че всъщност си карал в ограничението? Не може ли да се докаже по този начин, или просто много филми са ми в главата? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...