Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Надявам се, че си ги чел и си запознат. Не че нещо, но няма да можеш да изградиш новата си репутация, ако случайно си нарушил 24-та точка.

Колкото до Кийлъра - това са си ваши лични проблеми и взаимоотношения, може и да ги решите, ама ти пък го направи доста тънкообиден, а той е най-малкото това. Доста колоритни думи може да понесе преди да изпрати някой в почивка, но както казах това си е Ваша работа - не искам да се бъркам.

смятам, че година и половина е достатъчно, за да бъда реабилитиран и то за нещо неправомерно, което се е случило на моята светла личност :lol:

 

а и нямате отдел за жалби относно действия на модератори, колко жалко :(

 

 

п.с.Нали може да се позова на петата поправка? :lol: Това го гледах в един филм и там свърши работа :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ето ме бе :D

 

С бан за 2 години съм заради личен разговор на ПМ-и с килеринчо. Не можа да ми понесе сарказма :laughing: Между другото странно ми се видя голям човек да не може да понесе някой да има лошо мнение за него и да му го каже лично. Е баси, нямам ли право на лично мнение. Нали не съм го разгласявал :laughing:

 

Иначе чета от време на време бисерите форомни, но този ти пост нямаше да го видя ако не ми го бяха показали. Мерси за което :)

 

п.с.Терсене е обаче така да се пише от нов ник, наново репутация се гради трудно. Искам си старата :angry:

 

Първо че си лъжец е ясно. Баннат си преди една година и не е заради сарказма ти. Прекалено ти е ниско IQ-то за да можеш да ме засегнеш с така наречения си сарказъм. Виж наглото ти държане е друга бира. Заради него си вън от форума и това ще се случи и със сегашната ти регистрация. Не ми пука и да се регистрираш 50 пъти. Винаги когато разбера кой си, ще си вън. Хора като тебе, които лъжат и извъртат нещата така че те да излезнат невинни във всяка една ситуация, са ми крайно противни и докато съм модератор тука, за такива като тебе място няма да има. На живо термина който използвам за такива личности е жаргонното наименование на женски полов орган. По-надолу ще намериш причината за бана ти. Пазя си всички лични съобщения.

 

вдигнал си ми уарн левела само защото попитах? :blink:

темата беше затворена от някой,който е преценил така и този някой не ми беше сложил никакво предупреждение...не виждам и защо пък ти си се изсилил...нещо рийзън липсва...

та ще бъдеш ли така добър да ми го разясниш,че не са ми приятни такива своеволия...

'Наказанието има смисъл само ако бъде разбрано и осмислено от наказания'...а аз нямам самочувствието на праведник,спокойно :lol:

 

Ти не можеш да си прочетеш сам мнението за което си наказан ли ? Я не ме занимавай с глупости. Тоя тон ще го държиш навсякъде другаде , но не и в този форум. Не ме карай да се изсилвам повече, щото така и така не си ми спешен. Няма да си голяма загуба за форума.

ебаси пренебрежението

с някой пубер ли си мислиш,че говориш

след като се говори за кражба...мнението ми си е на място

ще се изсилиш,защото това всеки го заслужава

форома да не е на баща ти...

обществен е

има правила

съдиш ме по тези правила,а не по своите

така че не ми се прави на интересен

искам да ми цитираш правило,което съм нарушил

да ти вметна само,че кой знае интелегентността ти на какво ниво е,та става дума за това,че купуването на крадена стока си е престъпление и още повече,че се знае,че е крадена...

ааа да и намирането на нещо и задържането му...също е кражба

и липсата на морални ценности не оправдават не могат да служат за оправдание :)

 

 

Големи мишки имало в тоя фором.Как никой пък не отправи критика към теб,а всички гледат да помогнат,което ми е доста странно.И какво…ще платиш 300 кинта за телефон,който струва 1300.Уау…ще бъдеш гъзар и то на по-ниска цена от тази,която плащат останали гъзари.Илюзия,баткаа,ще си бъдеш същия прост селянин както и преди и ще оправдаваш липсата на елементарната си гордост и морал с това,че живота е несправедлив.Хареса ми и даже почти те съжалих.Кой може да седи на пътя между теб и крадената гъзария…некви полицайчета ли,не ставай смешен laugh.gif laugh.gif laugh.gif

 

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

 

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

 

Нарушаването на тези две точки, както и .....

 

29. Правилата в този форум се определят от правоимащите. С присъствието си тук Вие автоматично се съгласявате с тях и се задължавате да ги спазвате. Evrocom.INFO не е Хайд Парк. Ако сте очаквали пълна свобода на словото и сега се чувствате съкрушени — мястото Ви не е тук, а по-скоро в clubs.dir.bg.

 

... ми дават правото да те накажа с уорн. Заради последното ти лично съобщение към мене ще ти забраня да си влизаш в акаунта. В момента в който засека админ онлайн, IP-то ти ще бъде добавено в бан филтъра на Evrocom.info. Все още няма да приложа наказанието за да можеш да си прочетеш личното съобщение, което надявам се успява да обясни дори на малък мозък като твоя защо е наказан. Лек ден и приятна почивка от нашите форуми.

 

Аз поне в изказванията ти сарказъм не видях. Евентуално може да искаш от мама и тати пари, да си купиш тълковен речник и да си разясниш какво точно е сарказъм. Предполагам всеки ще забележи датата, когато въпросния бан е влезнал в действие. Та така. Този ти акаунт свърши престоя си в нашите форуми. Чакам ти следващия.

 

П.С. Тъкмо видях че датата не се вижда.

 

KILLERINCHO Warned on Jul 3 2006, 14:34

Added to warn level Писал съм защо, където трябва.

 

На лъжата доста често краката са къси. На лицемерието като вид лъжа, също.

Link to comment
Share on other sites

смятам, че година и половина е достатъчно, за да бъда реабилитиран и то за нещо неправомерно, което се е случило на моята светла личност :lol:

 

а и нямате отдел за жалби относно действия на модератори, колко жалко :(

п.с.Нали може да се позова на петата поправка? :lol: Това го гледах в един филм и там свърши работа :D

хахаха - това беше добре с Петата поправка, лошото май е, че не сме в Щатите, а малко по в страни от тях :P

Колкото до реабилитация - имаш право, да - но това може да стане само от човека, който ти е дал наказанието - все пак, може и да сме комплексари, но поне сме етични един към друг ;)

Колкото до "Отдела за жалби" както казваш ти, че го няма - не е така. Винаги когато някой не е съгласен с мен аз го съветвам да се обърне към Админите.

Все пак ние сме хора, правим грешки, може да не ни е бил ден - всичко се случва, може пък и да сме били прави - не се знае, като им напишете едно мило лс и им обясните вашата гледна точка, те ще се поразровят и ще решат като едни Соломоновци - кой крив-кой прав.

Така че не се притеснявайте - пише те им, не ги жалете ;)

 

Това мога да те посъветвам, а иначе най-лесното е да се обърнеш към Кийлъра и да си се разберете както следва - все пак големи хора сте, все ще намерите начин да смелите брашното.

Успехи!

 

EDIT:

Хмм... ;) май не се получи пожеланието ми за разбиране с Кийлъра. Както и да е - весел ден на всички ви!!!

Link to comment
Share on other sites

минава ми през акъла, че е хубаво да поправите правописните грешки поне на правилата на форума. особено пък като се цитират изглеждат..... забавно.

и между другото ква беше разликата между ирония и сарказъм?

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че TAZ наруши

25. Забранено е преотстъпването на ъкаунта на приятели, роднини или познати.

 

 

А да... καλημέρα и нека денят Ви е приятен и изпълнен с хубави моменти!
От тук ясно личи, че си е преотстъпил ъкаунта на Миглена Ангелова :P
Link to comment
Share on other sites

минава ми през акъла, че е хубаво да поправите правописните грешки поне на правилата на форума. особено пък като се цитират изглеждат..... забавно.

и между другото ква беше разликата между ирония и сарказъм?

 

Дека ги грешките?! Мисля, че съм проверявал за грешки... филололг съм май... дай ги насам.

 

Разликата м/у ирония и сарказъм бих ти я обяснил, но мисля, че си интелигентен и сам знаеш... ако не - прочети "пълните" ми съчинения тук...

 

Ангелова е Меглена, не Миглена...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че TAZ наруши

От тук ясно личи, че си е преотстъпил ъкаунта на Миглена Ангелова :P

хахаха ;) не, не съм си преотстъпвал ъкаунта на никой ;) това съм си аз и моля те, не ме забърквай с тези лоши хора политиците :P

И не знам защо моето пожелание за приятен ден предизвиква следните мисли в главата ти - не може ли просто да съм весел от живота и да желая същото и на Вас? ;)

За гръцкия поздрав - някой от хората са запознати защо и поради какви причини го използвам :wub: :love

 

минава ми през главата, че днес точно почистих темата с 12 страници и гледам как лека-полека отново започва да се приближава до това същото число, което беше сутринта!

Link to comment
Share on other sites

Не се научих... те са объркали бе... аз съм й писал кръщелното :)

те това е самоирония. или поне така пише във википедията ако може да й се вярва.

за правописните грешки или аз съм се объркал или таз си е редактирал поста с цитирането им, без да остави следи от вида на "last edited at:........". първото ще да е по-вероятно.

Link to comment
Share on other sites

хахаха ;) не, не съм си преотстъпвал ъкаунта на никой ;) това съм си аз и моля те, не ме забърквай с тези лоши хора политиците :P

И не знам защо моето пожелание за приятен ден предизвиква следните мисли в главата ти - не може ли просто да съм весел от живота и да желая същото и на Вас? ;)

За гръцкия поздрав - някой от хората са запознати защо и поради какви причини го използвам :wub: :love

 

минава ми през главата, че днес точно почистих темата с 12 страници и гледам как лека-полека отново започва да се приближава до това същото число, което беше сутринта!

Ахахах имах предвит водещата на Искрено и Лично, на края на всяко предаване праска, като твоите пожелания.

 

Иначе радвам се че си щастлив, виждали сме си веднъж дваж и отдалеч си ти личи.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ако поспамим още малко, ТАЗ ще се развилнее... :) :) :)

 

Днес съм в много добро настроение ;) Утре в още по-добро!!!!!

 

Ахахах имах предвид водещата на Искрено и Лично, на края на всяко предаване праска, като твоите пожелания.

 

Иначе радвам се че си щастлив, виждали сме си веднъж дваж и отдалеч си ти личи.

Тази девойка ме копира явно. Лошото е, че нямам телевизор и не мога да я видя какво друго е откраднала от мен :P

Дай Боже повече пъти да се събираме и да се виждаме. Ще ми бъде приятно. А иначе като ти четях постовете от преди 2 години - и ти доста си се променил и сега изглеждаш много по-весел, което единствено може да ме радва!

 

Останете със здраве!!!!

Link to comment
Share on other sites

Днес съм в много добро настроение ;) Утре в още по-добро!!!!!

Тази девойка ме копира явно. Лошото е, че нямам телевизор и не мога да я видя какво друго е откраднала от мен :P

Дай Боже повече пъти да се събираме и да се виждаме. Ще ми бъде приятно. А иначе като ти четях постовете от преди 2 години - и ти доста си се променил и сега изглеждаш много по-весел, което единствено може да ме радва!

 

Останете със здраве!!!!

Ами и двамата сме весели по една и съща причина ;)

Иначе за събиране... бат Жоро :D

Link to comment
Share on other sites

Хмм.. жалко само че ицето има право с мнението си за крадените стоки. Аз самия бих имал крайно мнение тъй като мене също винаги адски много ме дразни, когато някой започне да ми се хвали как ще е на далавера с крадена стока

 

Със действията си ... създава работа на тези които се занимават с това... по законите на търсенето и предлагането.

 

Щеше да е добре да беше смекчил тона малко защото е жалко такава добра позиция да бъде наказана :) Но... съдба :P

Link to comment
Share on other sites

Субектът с крадените стоки си е отнесъл подобаващото наказание в този форум, бъди сигурен... има кой да се погрижи. И това не е ицето, тонът, изказа и квалификациите, които е употребил нямат място тук, дори и да приемем, че възмущението му е благородно... Това, което трябваше да направи ицето е да уведоми модераторския екип за проблема - модераторите прилагат след това подходящите мерки. Не да псува и ругае, като каруцар - такова поведение говори много лошо за културата и възпитанието му.

 

В реалния живот ако узнаеш за извършено престъпление едва ли ще хукнеш да въздаваш правосъдие самолично... ще се обърнеш към органите натоварени с такива функции... е тук е същото.

 

(друг въпрос е, че хора като ицето (и въобще 85% от хората) в реалния живот най-вероятно ще се направят на ни-чул-ни-видял по-скоро, отколкото да се забъркат)

 

Имам идея как да се реши поне от части проблема с крадените стоки и смятам да я реализирам... но все пак - всичко опира до съзнателността на купувачите...

Link to comment
Share on other sites

:devil

 

Хм.. като каза система и веднага ми преминаха няколко идеи през главата :) Разбира се не се открива топлата вода :)

 

Не знам дали точно крадените стоки ще бъдат спряни по този начин но примерно ако е извършена успешна продажба... тоест ако купувача е доволен от стоката която е получил за парите си... по някакъв начин да добавя звездичка в рейтинга на съответния продавач.

 

Ако имаме нов потребител във форума който иска да ползва buy/sell той няма да може примерно да продава стока над определена стойност. Едва когато успее да продаде нещо и се докаже че е сигурен... едва тогава му се качва стойността. По този начин ако имаме мошнеик... той няма да може да прави оферти на стоки с които се надява да набута зверски останалите. :)

 

Нещо такова на първо време... ти може би си измислил по-ефективна система знам ли... :)

Link to comment
Share on other sites

Можеш да видиш какво имах превид в раздела Купува/Продава най-отгоре... и аз не откривам топлата вода... такива списъци има на много места из Интернет...

 

а системата която предлагаш - винаги ще има възможност да се злоупотребява с нея и читави продавачи/купувачи да се калят от злонамерени други участници...

Link to comment
Share on other sites

отпуската свърши...пия си последните 5бири и от утре застъпвам до края на месеца кажи-речи без почивен ден :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Най-голямата сила на жените, понякога, е тяхното отсъствие...

Link to comment
Share on other sites

Саша Барън Коен a.k.a Ali G е най-големия идиот! :lol: :lol: Гледах БОРАТ за пореден път и се счупих.

 

Поздрав: Sacha Baron Cohen with Erran Baron Cohen - You Be My Wife.mp3 :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...