Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ферари Енцо в България НЯМА.

 

Автомобилът е произведен в серия от 400 броя, от които 399 са в продажба, 1 е в музея на Ферари.

 

За да бъде допуснат някой да купи Енцо той трябва да е член на клуба "Ферари" и да е имал Ф40. Или да е собственик на Ф50. Така или иначе не всеки може да си купи колата.

 

За сметка на това винаги има бездарници, които да съсипят уникалните неща. Като ТОЗИ и ТОЗИ. Ето го втория идиот на видео ТУК Без коментар

 

Още за злощастната съдба на скъпите коли, попадащи в ръцете на бездарници ТУК

 

Малка форумна дискусия относно Ферари в България ТУК

 

Иначе примерно 612 се намира в София - ЕТО го за продажба.

 

Цитат от друг форум : "мда, нали знаеш за случката като минава F430 ката и некви лапетии от трамвая УаУаааа Енцо Енцо Енцо, и всички хора от трамвая се обръщат да видят "Enzo-то" и после разпраат наляво-надясно, че са видяли Енцо"

 

Така че полека с българското Енцо момчета. Струва ми се че е някаква митология....

 

ЕДИТ: МОята среща с Ферари ТУК :punk

Link to comment
Share on other sites

Черното Енцо е катастрофирало с около 200 + а червеното с 250+. В черното бяха двама. Руснах и жена му. И двамата са живи и здрави само със синини дори без счупвания ;). В червеното не помня но мисля, че имаше смърт или се бъркам. Оказа се кола, която пази глупавите си собсвеници. Иначе Килъре виждал съм реплика на Ф50 направена от NSX :angry1 . Много кит и пластмаса се иска :):):):). Аз също мисля, че в БГ няма истинскo Енцо. Просто вече струват 2,5 пъти повече от един СЛР да кажем. ;). В Пловдив имаше реплика на Ф40 със слаб двигател на Порше от 80-те мисля.

Link to comment
Share on other sites

а червеното с 250

 

Как го сметна това???

 

Автомобилът Ферари Енцо, най-скъпият модел от прочутата италианска марка, се движел със 160 км/ч по крайбрежен път, когато водачът загубил контрол. Колата се блъснала в пилон, вследствие на което била разполовена. Двамата пътници в автомобила били леко ранени, а шофьорът избягал пеш от мястото на катастрофата.

Това съобщиха от бюрото на шерифа в Лос Анджелис без да разкриват самоличността на водача.

 

Едва 339 автомобила са произведени от модела Ферари Енцо от 2002 г. насам. При конструирането на двигателя с мощност от 660 конски сили е използвана технология на Формула 1. Автомобилът развива максимална скорост от 360км/ч. Информацията е на Дарик радио.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да си ги извадите и да блъснете по една над снимките на Енцото, здраво или не. Странното ми е, че настръхвате по колите сами по себе си. Една такава кола сама по себе си не представлява интерес. Ако някой вътре прави някакви магически изпълнения с нея вече е по-друго. Феновете на F1 ги разбирам, феновете на рали спорта ги разбирам, и аз се интересувам, но така на голо ми е странно.

Link to comment
Share on other sites

Как го сметна това???

 

Автомобилът Ферари Енцо, най-скъпият модел от прочутата италианска марка, се движел със 160 км/ч по крайбрежен път, когато водачът загубил контрол. Колата се блъснала в пилон, вследствие на което била разполовена. Двамата пътници в автомобила били леко ранени, а шофьорът избягал пеш от мястото на катастрофата.

Това съобщиха от бюрото на шерифа в Лос Анджелис без да разкриват самоличността на водача.

 

Едва 339 автомобила са произведени от модела Ферари Енцо от 2002 г. насам. При конструирането на двигателя с мощност от 660 конски сили е използвана технология на Формула 1. Автомобилът развива максимална скорост от 360км/ч. Информацията е на Дарик радио.

 

В деня на катастрофата така пишеше. Може да са смени ли инфото или аз просто да съм сгрешил ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-после успях да създам музика с (почти) положително въздействие. Всъщност чувството е някакво... левитиращо такова. Все едно съзнанието ви е зациклило около някаква бездна... на безопасно разстояние от каквато и да е болка (породена от може би.. tidal forces :D)

 

но и не достатъчно далече за да се измъкне от гравитацията на черната дупка (щото под бездна имах предвид точно черна дупка... черните дупки fuckin' rulz - готини са като идея и дизайн :))

 

Таа така.. скоро очаквайте сингълче от мен ;) не съм решил точно колко песнички ще е (за момента са две) но задължително ще се включи поне още една а защо не и ремикс на приятелчето Trx :D

Link to comment
Share on other sites

само енцото ли ви е в главата.

аз дори нз как изглежда ебати.

иначе съм мнооооого щастлив.

имам си прекрасна приятелка.

за една седмица сме разделени, но всичко ще е перфектно.

много съм щастлив, много.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Неска съм много щастлив, беше супер ден (той все още е де), а пук нощта каква бурна се очертава малий... как да не ми минава мисли и то все странни през тъпата ми кратуна :D :laughing:

:pirate

Link to comment
Share on other sites

само енцото ли ви е в главата.

аз дори нз как изглежда ебати.

иначе съм мнооооого щастлив.

имам си прекрасна приятелка.

за една седмица сме разделени, но всичко ще е перфектно.

много съм щастлив, много.

 

Да

 

Ще ти мине :P

Link to comment
Share on other sites

Ферари Енцо в България НЯМА.

 

Автомобилът е произведен в серия от 400 броя, от които 399 са в продажба, 1 е в музея на Ферари.

 

За да бъде допуснат някой да купи Енцо той трябва да е член на клуба "Ферари" и да е имал Ф40. Или да е собственик на Ф50. Така или иначе не всеки може да си купи колата.

 

За сметка на това винаги има бездарници, които да съсипят уникалните неща. Като ТОЗИ и ТОЗИ. Ето го втория идиот на видео ТУК Без коментар

 

Още за злощастната съдба на скъпите коли, попадащи в ръцете на бездарници ТУК

 

Малка форумна дискусия относно Ферари в България ТУК

 

Иначе примерно 612 се намира в София - ЕТО го за продажба.

 

Цитат от друг форум : "мда, нали знаеш за случката като минава F430 ката и некви лапетии от трамвая УаУаааа Енцо Енцо Енцо, и всички хора от трамвая се обръщат да видят "Enzo-то" и после разпраат наляво-надясно, че са видяли Енцо"

 

Така че полека с българското Енцо момчета. Струва ми се че е някаква митология....

 

ЕДИТ: МОята среща с Ферари ТУК :punk

 

благодаря на раптор

мисля че успя да ви убеди че ЕНЦО НЯМА В БЪЛГАРИЯ :angry:

Link to comment
Share on other sites

Да

 

Ще ти мине :P

опитай се да си го избиеш, защото няма смисъл да го мислиш.

 

кое ще ми мине, не разбрах?

Link to comment
Share on other sites

еми айде. имаме на разположение една седмица, защото ще замина и там ще ме грабнат софийските братя по чаша.

Link to comment
Share on other sites

Оперираха ме - хубу , докато държеше упойката - пак хубу , ся упойката не държи - не хубу :angry:

Link to comment
Share on other sites

Срещнах Dark Wonderer на Аладина... и ми беше много филм защото се бях наредил като щайга на рафт :) или не.. по -скоро като минерална вода в конферентна зала.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...