Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Като прочетох поуста на Таз ме мъчи какво ли значи Σου στέλνω φιλί. :)

За да не те измъчвам в този прескрасен ден, ще взема да ти отговоря - "Изпращам ти целувки"!

Не желая да го приемате твърде лично, просто ми е веселко на душата и разбира се - романтично!!

Link to comment
Share on other sites

Само всички модератори да не са влюбени по едно и също време, че ще настане анархия:)))

 

Няма опасност да се случи на всички не се притеснявай. Аз не се влюбвам.

Link to comment
Share on other sites

Аргххххххххххххх как ми скапаха настроението................ ще ходя на Поморие... сам. Демек без половинката. А правим година и точно там се започна. Мамка му, а не мога да не отида. Дори бях почнал да изкарвам пари за да и платя разноските. :(

Link to comment
Share on other sites

Това с ходенето сам не е толкова лоша идея... :P

Ние с моята половинка сме отделно тая година, не беше толкова лошо...

Link to comment
Share on other sites

Аргххххххххххххх как ми скапаха настроението................ ще ходя на Поморие... сам. Демек без половинката. А правим година и точно там се започна. Мамка му, а не мога да не отида. Дори бях почнал да изкарвам пари за да и платя разноските. :(

хехе, в поморие живее момичето, с което имах най-романтичната връзка, но се оказа че аз съм "ужасен егоист, не ми пука за нея, не се интересувам от нейните проблеми..." и така :)

иначе е хубаво място за почивка, само да не ти се мяркат момичета, които не знаят какво искат :)

приятна ваканция на ТАЗ и на теб, гледай да си прекараш добре, дори сам

Link to comment
Share on other sites

хехе, в поморие живее момичето, с което имах най-романтичната връзка, но се оказа че аз съм "ужасен егоист, не ми пука за нея, не се интересувам от нейните проблеми..." и така :)

иначе е хубаво място за почивка, само да не ти се мяркат момичета, които не знаят какво искат :)

приятна ваканция на ТАЗ и на теб, гледай да си прекараш добре, дори сам

Ба, аз отивам да работя... ще се правя на режисьор, оператор и опръстенител :D и най-вероятно пак ще мъкна кофи като миналата година, но поне ще завлека в поморийската кал и един модератор :devil

Пак е криво. Една година си е една година. Това е човекът, който се задържа най-дълго с мен, при това с лошото намерение да се задържи още по-дълго. Също така е единствения човек, който знае почти всичко за мен. Нито един роднина/родител не знае и половината от това, което знае тя.

Link to comment
Share on other sites

Най-голямата сила на жените, понякога, е тяхното отсъствие...

 

Това е адски вярно мамка му.

Жалко, че не се отнася само за жените :P

:)

 

Съдрах си очите от четене последно време. Дала съм им почивка с гледане на файлове :tongue

Но точно в момента си мисля за джинчето, студения тоник и кубчетата лед, които тананикат по стените на чашата ми. Май и ми е време да запаля цигара... Ама ги отказвам!

Link to comment
Share on other sites

аз съм 5 дена фрий от циагрите , и съм мн горд със себе си

 

edit: не че бях някъф големия пушач , но си пуших от доста години

Link to comment
Share on other sites

аз съм 5 дена фрий от циагрите , и съм мн горд със себе си

 

edit: не че бях някъф големия пушач , но си пуших от доста години

Това е добре, колкото по-малко пушачи толкова по Убаво.

:unsure: как да легна като не ми се спи, пък съм си вкъщи щото утре трябва да ставам в 6 за работа, кво да правя ся :music

Link to comment
Share on other sites

Жужке много си лоша. Имам едно шише много стар и много ароматен сух лондонски джин, но истински. Вардя си го за специални случаи, а сега заради теб ще ударя пръст два :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Жужке много си лоша. Имам едно шише много стар и много ароматен сух лондонски джин, но истински. Вардя си го за специални случаи, а сега заради теб ще ударя пръст два :bgrin:

Ей ся на бачкането наливахме толкоз че ми се доповръща от пиене вече. Се пак пийнах си малко блек лейбъл. :P

Link to comment
Share on other sites

аз пак правих страхотен секс.

но от цигарите и жегата ме боли ужасно глава :( мамка му - разваля всичко.

Link to comment
Share on other sites

На моменти си мисля, че Гуен Стефани и Фърги от BEP са изпратени от ада (или някое още по-злокобно място), за да тероризират хората с изумително досадните си и безсмислени песни.

Link to comment
Share on other sites

Жега!

<-------- Лъхам на щастие. :)

Eleutherios of Pelorygion има ненормален аватар! :)

Виждаш ли какво става със тези смайлита които не слушат :D

ед: като ти виждам твойта Шапка и.... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Махнали са ми последните 20% warn, които май бяха от 2005 година. Но сега не мога да свикна със сините квадратчета и лиспата на първото в оранжев цвят. :D

 

Хах. Аз имам 4 такива и съм и свикнал. Като дупе и гащи сме :)

Link to comment
Share on other sites

Тъпите чалгари са ми блокирали уличката където си паркирам колата :angry1...заради шибания Планета пайнер концерт

Link to comment
Share on other sites

като се сетя утре ква хамаслка рабора ми се е отворила и направо ме е страх да си легна :)

Link to comment
Share on other sites

boo hoo :) тия баници сме ги яли вече... в смисъл че и аз съм се заканвал така преди на определен човек.. или на определена група хора. Лошото е че не става... в смисъл идва един момент когато се замислям дали не съм бил твърде краен в действията си и до някъде ме е яд. Истината е по-средата :)

зависи от причините породили заканите ти ;) на мен ми отне ужасно много време и търпяне на кво ли не само и само щото да не съм крайна,но съдбата си знае работата, и от просто закани всичко си се нареди и си стана факт от само себе си :)

така като се замисля,май повече ми харесва обсотятелствата да взимат решения вместо мен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...