Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

@Тошо... Да, искам. :)

аре де, тогава. ама ще ти разправям големи щуротии, да знаеш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
аре де, тогава. ама ще ти разправям големи щуротии, да знаеш.

Не си само ти във филма спокс... :) Намери ме в скайп... Същия ми е ника... Ако ме няма - там ми пише и телефона..

Link to comment
Share on other sites

399 + 1 оставено във Фиорано или Муджело беше. Освен това такава кола БГ мутра ще може да си купи само 2-ра употреба ;). Защо ли, защото всичко беше изкупено преди първата да бъде произведена + тва се изисква документ за собственост на Ф40 и Ф50

Ти мислиш ли,че някой ще си купи чисто ново Ферари?Купуват само втора ръка-дори последното което видях пред Тримонциум-F430 отзад му беше паднал надписа Ferrari :laughing: .Абее хубава работа...ама мафиотска :D

Link to comment
Share on other sites

Ти мислиш ли,че някой ще си купи чисто ново Ферари?Купуват само втора ръка-дори последното което видях пред Тримонциум-F430 отзад му беше паднал надписа Ferrari :laughing: .Абее хубава работа...ама мафиотска :D

И кво като му е паднал надписа? Тва значи ли, че ако аз си купя ферари и му падне надписа е втора ръка? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ти мислиш ли,че някой ще си купи чисто ново Ферари?Купуват само втора ръка-дори последното което видях пред Тримонциум-F430 отзад му беше паднал надписа Ferrari :laughing: .Абее хубава работа...ама мафиотска :D

 

Паднал или го няма. При този модел, а може би и при 599 клиента сам МОЖЕ да реши къде да сложи надпис и емблемата с кончето. Купуват ги втора ръка щото не чакат, все пак тва е марка, която води разследване преди да продаде кола.

 

Освен това не четеш. Енцо не е обикновенно Ферари а е от Ф серията. Само споменавам. За тва неговата продажба е по-сложна. Същото е и с ФХХ

Link to comment
Share on other sites

Дам ама Енцо може да вземеш спокойно 2-ра ръка.Вече мисля ,че 2 фирми в БГ гарантират доставка ако имаш финансови възможности да си го позволиш.Колкото до FXX ,там нещата са доста по-сложни.То дори не е пригодено за каране на обществени пътища.

Link to comment
Share on other sites

Дам ама Енцо може да вземеш спокойно 2-ра ръка.Вече мисля ,че 2 фирми в БГ гарантират доставка ако имаш финансови възможности да си го позволиш.Колкото до FXX ,там нещата са доста по-сложни.То дори не е пригодено за каране на обществени пътища.

 

Eми и аз тва казвам де. 2-ра ръка, НЕ НОВО ;)

Link to comment
Share on other sites

заприличал съм на Мусолини да го еба!

Ето каква мисъл ми влезна след този поуст. ..."па сложи актуална снимка та да го видим и ния тоя Мусолини" :lol:

 

/ Много ще ми е интересно точно коя част си оприличаваш на тоя чичко :lol:

Link to comment
Share on other sites

в българия няма енцо ! ! !

има българин който кара такова но не живее тука !

 

/оффтопик

а това което видях какво е злобиле? разработка на военните ли ? аз не разбирам ама това поне все си мисля че беше енцо проврих картинки в гугъла после :)

 

--засрах темата с тва енцо :Д

Link to comment
Share on other sites

стоя си и си мисля - таз тема на IRC заприличала нещо... що не вземете да направите 1 канал #strannimisli и да си чатите там хем по-бързо ще върви "обмяната" :)

Link to comment
Share on other sites

Няма по-бъглив сай от този на спортингбет :angry1 През няколко дни му правят няколкочасова поддръжка, а през останалото време я бачка, я не. Няколко пъти пропуснах да направя удобни залози, защото така и не можах да се логна. Сега пак. Много е изнервящо, още малко ще ги трая и минавам на някое чуждестранно буки като William Hill или Paddy Power.

Link to comment
Share on other sites

напълно си прав, тамън щях да пусна на полувремето обрат на лацио и са бъгна :angry1

Link to comment
Share on other sites

Няма по-бъглив сай от този на спортингбет :angry1 През няколко дни му правят няколкочасова поддръжка, а през останалото време я бачка, я не. Няколко пъти пропуснах да направя удобни залози, защото така и не можах да се логна. Сега пак. Много е изнервящо, още малко ще ги трая и минавам на някое чуждестранно буки като William Hill или Paddy Power.

имаше един сайт, в който се залага срещу другите участници-демек, в зависимосто от това кой на кого залага се повишава или спада коефициента ;)

лошота е, че букито ти взима 5% от печалбата и можеш да играеш само на сингли, но пък там са най високите коефициенти :tongue

мисля че беше b-win сайта, но не съм много сигурен :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ме нямаше 10 дена - видях, че съм Ви липсвал и че сте се постарали да драснете някоя и друга страничка ;)

 

И все пак - приятно е отново да драсвам по някой и друг ред тук и искрено се надявам, че и на Вас ви е толкова щастливо в сърчицата, както и на мен, нищо че половинката днес си замина и Тазманиеца отново ще е сам за известно време. Все пак навън си е много приятно времето, днес ще си изкарам някоя и друга снимка от Синеморец, където беше просто божествено, абе.... един малък шедьовър е в душата ми.

 

Останете със здраве и бъдете щастливи! :wub:

Link to comment
Share on other sites

/оффтопик

а това което видях какво е злобиле? разработка на военните ли ? аз не разбирам ама това поне все си мисля че беше енцо проврих картинки в гугъла после :)

 

--засрах темата с тва енцо :Д

 

ами незнам какво си видял , в датата си има такава тема най-добрите теми в българия и я следя от както е направена (~500страници е) и там пише че енцо няма , имало някакво което много приличало на енцо но не е (преработено ф40 мисля че пишеше че е ) така че не си видял енцо ;)

Link to comment
Share on other sites

ами незнам какво си видял , в датата си има такава тема най-добрите теми в българия и я следя от както е направена (~500страници е) и там пише че енцо няма , имало някакво което много приличало на енцо но не е (преработено ф40 мисля че пишеше че е ) така че не си видял енцо ;)

 

Честно казано не се сещам как точно ще се преработи 40-ка да прилича на Енцо. С Фотошоп евентуално. Ама за датата е нормално да се срещне подобно мнение. Трябваше тоя дето го е видял да го снима деба :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не се сещам как точно ще се преработи 40-ка да прилича на Енцо. С Фотошоп евентуално. Ама за датата е нормално да се срещне подобно мнение. Трябваше тоя дето го е видял да го снима деба :)

 

Ами 1 приятел го снима. Ще кача снимките и ще дам линка ;)

Link to comment
Share on other sites

Толкова много се изписа, за една кола, която изглежда добре само в този вид:

 

LuxCars_Ferrari_Enzo_Crash_01.jpg430x294.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...