Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Какво му трябва на човек... Раница, спален чувал и добро настроение...

хах и нож разбира се ;) покрай теб може да има недоброжелатели под прикритие ;)

@groover,психо границите бе,когато ти се иска да направиш,кажеш,видиш или пипнеш нещо,ама знаеш че не трябва,не ами е мноооооооого лошо ако дръзнеш,и те чопли,сърби като пъпка която накрая или надръгваш :lol: или проявяваш нечовешката воля и я търпиш :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ако още някой попита тук как да мине дадено маймунско ниво и ще го напляскам - както искате го разбирайте това. Темата не е "маймунката с дартса", а "Какво Ви минава през главата", като не може да Ви мине през главата как да минете нивото - пишете в други теми, драматизирайте ги тези неща малко. Който е добър да пише в " Искам пък да ви се изфукам с.....", който пък е льольо и не може да се оправи с дадено ниво - "Искам пък да ви се оплача..."

 

Успехи с балончетата παιδάκι (дечица) ;)

 

Καλημέρα и нека денят ви бъде една пъстра дъга, много усмивки и добро настроение.

 

Останете със здраве!

 

P.S. А да - постовете "как да мина нанайсто ниво" вече ги няма, ако Ви трябва нещо - пишете ми на лична, ще го изровя от торището!

Link to comment
Share on other sites

Аман от клиенти-идиоти - току що ми звъни един, който за ВТОРИ пъти си губи превода на един документ! "Ти нали пазиш ония договор?...аа, добре, щото аз..такова..." Бива да си пън, ама чак пък толкова??

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че обичам ТАЗ. :)

Хмм, трябва ли да се притеснявам, ако проявя желание пак да дойда на среща на Форума???? Че то между любов и любов - има голяма разлика, а аз съм вече даден, да не говорим, че по индивиди, които имат люшкаща се мръвчица, между краката - като мен - не си падам ;)

 

Аз пък Ви обичам всичките!!!!!!!!! :love :wub:

 

PSYCHOSIS не се ядосвай - виж колко хубаво е навън, спомни си за нещо приятничко, усмихни се - пък онзи... няма да се оправи, той е бъгнат вече!

Link to comment
Share on other sites

Опасявам се, че Таз друса с някакви ощастливяващи билки... :unsure:

 

Психозен, не се коси, аз днес 4 пъти търсих преводача от испански докато се разберем как да си опише заверката отдолу. И клиенти, и легализации, и пак цял ден съм диспечер. От моята си работа с английския свърщих много малко, ама така ще е...

 

Цитирам:

 

В психологията започна нова ера с откритието на Брауер и Фройд, че истеричните симптоми на пациента им се причиняват от неразрешени вътрешнопсихични конфликти. Следвайки наблюденията над този конкретен случай, Фройд продължава да изследва емоционалния живот на пациентите си и изследванията му върху природата на подобни конфликти го довежда то теорията му за Неосъзнатото. Оттук насетне той започва да изследва динамиката и структурата на съзнанието и да доразвива теориите си за умствените болести и умственото развитие. Следователно можем да наречем систематичното изследване на емоционалните конфликти, дотогава намиращи се извън сферата на медицинската наука, зараждането на психоанализата.

 

Developments In Psycho-Analysis - Klein, Heimann, Isaacs, Riviere

 

Поздрав за теб, Psychosis! :wir

Link to comment
Share on other sites

След като прекарах най - невероятната вечер в живота си с 1 момиче, тя ме заряза. Чувствам се като боклук... Сефте някой мен да използва за 1 вечер. Гнусно е! Спирам с курволяка.

Link to comment
Share on other sites

След като прекарах най - невероятната вечер в живота си с 1 момиче, тя ме заряза. Чувствам се като боклук... Сефте някой мен да използва за 1 вечер. Гнусно е! Спирам с курволяка.

:lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Утре вечерта заминавам за Пловдив и ще преспя там, след което Неделя предиобеда хващам автобуса и марш за

dosp01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skype...

...може и да има много недостатъци...

...може и да е толкова дразнещо елементарен, че дори и баща ми (!?) да го ползва...

...но е написан от адски умни пичове...

...а такива винаги заслужават уважение.

 

[Edit]The`ScorpioN - ако мислиш да ловиш риба на Доспат - откажи се - няма никой...[/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Аз съм толкова рибар, колкото буратино - гъвкав...

 

Отивам там да си почина от прекрасната ни столица и от двете години, за които имам общо една седмица отпуск...

Link to comment
Share on other sites

по тея улици има само някви психопати....

Link to comment
Share on other sites

по тея улици има само някви психопати....
Съжалявам - още не съм открил алтернатива на уличното придвижване ;]
Link to comment
Share on other sites

Трябва да има отделна наука за хардкор проклятия за хора, които те събуждат в 8 часа събота сутрин с продължително звънене на вратата, и накрая се оказва, че търсят човек от долния етаж и са объркали звънеца!

Link to comment
Share on other sites

ужасна жега ми е!

а и вече не ме сдържа в пловдив.

знам, че, когато отида в софия, ще искам да се връщам тук, ама сега нямам търпение да видя какво ще е да съм сам, какво означава да си студент.

Link to comment
Share on other sites

ГУСТУ ХАВА! ПАРТИ! ДИСТРОЙ! И ВСИЧКО НАЙ - ХУБАВО!!!

Чудя се дали да не запаля колата, да ида до тях с букетче рози... Или да изчакам понеделник, като иди на раота.. Хмм... Аз съм тъпо, слабохарактерно безгръбначно...

I liek it. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...