Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ами някой който е бил примерно в колата, и като кажат, че си карал с превишена скорост този някой да даде показания под клетва и така да се докаже, че всъщност си карал в ограничението? Не може ли да се докаже по този начин, или просто много филми са ми в главата? :)

Ще те излъжа. Не се занимавам с право :). Има си адвокати те да кажат. Честно казано ме съмнява. Едва ли в момента на удара ще гледа точно в километража.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В подписа на Психаря се предлагат 'нотбуци', лаптопи, които са НЕ-лаптопи, това кърти :laughing:

 

Преобразуването на множественото число по българския модел - чибук-чибуци, нотбук-нотбуци (вместо запазване на фонетичната форма на чуждата дума - ноутбукове) също ме радва.

 

Психар, знаеш, че не се заяждам и че та обичам, просто ми е края на работния ден и гледам да утрепя малко време щото вече ще се пръсна. :wir

Link to comment
Share on other sites

Свидетел на какво? Една позната така пробва да осъди общината в София и точно по този параграф я хванаха. Иначе дупката беше толкова голяма че цялата кола влезна с 4-те гуми вътре :pirate.

 

Минах в дясно щото карах с 55. Дупката е в началото на Тунела като идваш от Кършиака. Бях с полу затворени очи щото много яко блестеше, а осветелнието го няма НИКАКВО. Но какво да се прави живеем в БГ. Аз им теглих едни клетви де. Бях сам в колата и си изправих вече джантите ;)

Link to comment
Share on other sites

Не че те наричам лъжец, но лъжеш, защото аз съм влизал с 55 км/ч в дупката и... Нищо не е ставало...

 

Ай да фанем бас. Идваш и питаш пича дали не ми е правил джанти. ;). + тва така здраво издрънча, че ми се стори че пружините с амортисьора ми "влезнаха в купето" ако ме разбираш. Така или иначе няма да оставя нещата така. Все нещо ще направя ............

 

Карах с 60 и преди Тунела натиснах спирачките, зашото нищо не виждах от блестене. За тва ти казвам ориентировачно 55

Link to comment
Share on other sites

Минава ми извода , че днес е ден на Раптора . От 3 теми които отворих в 2 от тях имаше постове , които само на външен вид те уморяват пък камоли да тръгнеш да ги четеш . Мисля си , че през няколко дена като ме хване музата ще се разпиша много масифно но кога ли ще бъде това ?

Link to comment
Share on other sites

Седях си на терасата и гледах звездите. Най неочаквано си припомних младежките години, когато си мислех че в 21 век ще тръгнем към тях. Тогава ме беше много яд че ще ви изпращам към приключението без надежда да се кача на огнената колесница заради възрастта. Явно желанието ми за пътешествие в неизвесното не ме е напуснало още !

Link to comment
Share on other sites

От този Еврофутбол мисля, че се побарквам...Санувах само някакви коефициенти и накрая се сабудих в 4 сутрнта и не можех да заспя.Накрая станах кам 5 без нещо и половин час си нагласях мачовете за днеска които ще пускам евентуално. :)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се къде се изгуби Дриимър... A пък батко Midex тая вечер се развилнял из форума... :D :D :D

На почивка ! Почива си че се е уморил да ни чете глупостите :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

мисля си че някои неща ги мога с дясната ръка а с лявата не.

Е тва е супер нелепо ,баси тоя дет ни е създал не го е доизпипал това.

Ся научих едни неща надясно и аре ся пак отначало ама налявата ръка ееее....

Оф като се позамислих малко - пиша с дясната а с лявата не мога,що така бе...,то не ми е зарди писането...

и никой не вижда нищо нередно...

Link to comment
Share on other sites

скука йе.

днес ще ходя да гледам мач на маричката, във вторник съм на комиците, в сряда пътувам за кърджали, какво да правя в понеделник, мамка му

Link to comment
Share on other sites

Май бяха само 600. Все тая, не се учудвам. Кой знае какви "босове" има в Пловдив. Виждал съм Бентли Континентал ГТ, Майбах някакъв, любимия ми Астон Мартин ДБ9 - какво пречи и Енцо да се мярка по улиците ни :) Представям си на собственика как ще му побелеят косите, ако на някой светофар отзад го подпре я Джуган, я Запорожец :lol:

Link to comment
Share on other sites

Май бяха само 600. Все тая, не се учудвам. Кой знае какви "босове" има в Пловдив. Виждал съм Бентли Континентал ГТ, Майбах някакъв, любимия ми Астон Мартин ДБ9 - какво пречи и Енцо да се мярка по улиците ни :) Представям си на собственика как ще му побелеят косите, ако на някой светофар отзад го подпре я Джуган, я Запорожец :lol:

 

399 + 1 оставено във Фиорано или Муджело беше. Освен това такава кола БГ мутра ще може да си купи само 2-ра употреба ;). Защо ли, защото всичко беше изкупено преди първата да бъде произведена + тва се изисква документ за собственост на Ф40 и Ф50

Link to comment
Share on other sites

Спирам с ЕФУ залозите за неопределено време :excl:

 

Узи,какво значи един пост да те "умори на външен вид" :D

Под умора имам предвид за дължината на един пост . Като видях единия му 2 пъти скрулнах за да го подмина пък камоли да го чета :) Минава ми , че утре ще е дълъг дано не много горещ ден .

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...