Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Айде да го карам както си му е редът!

 

1. Добро утро!

2. Честит празник!

3. Ееее, дочаках го този момент... дедото да си признае, че е Дедото... с главно Д! хахаха

Сега не знам от кое да се пазя повече, модераторите или неговите закани, за да не остана без подаръци и аз!

 

И да ви оставям, че сънчо ме търси под дърво и камък.

Link to comment
Share on other sites

4estit 24ti mai - denqt na slavqnskata pismenos!!1

Това беше добро :laughing: .

 

Честит и от мен. Само дето всичко е само на думи. За съжаление (в мой черногледен стил) :) .

Link to comment
Share on other sites

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Завърших второ средно. :)

Къде в ПГЩПК"Планета Пайнер" ли?

П.С. ПГЩПК - Професионала гимназия по щракане с пръсти и кючеци. :D

Link to comment
Share on other sites

Ванка...Хич не ми ги пускай тия снимки, щот съм работил месец и половина в отделение за раково болни деца. И ако ти се сблъскваш с това по мрежата, вестниците или телевизора, аз съм ги гледал в очите и съм ги държал за ръцете. Така, че първо пробвай на живо.

Link to comment
Share on other sites

Къде в ПГЩПК"Планета Пайнер" ли?

П.С. ПГЩПК - Професионала гимназия по щракане с пръсти и кючеци. :D

 

Там до 8-ми клас. После в Занзибар дипломиране :D

Link to comment
Share on other sites

 

Продължавайте с нещастните спорове. Загубеняци! :cry

Загубеняци ще викаш на тия, от които зависят тези неща! И за тях стана дума в спора до оня ден. А не да се разчита на мизерни SMS-и за да им се помогне (и не само на тях), като от тия SMS-и какво достига до тях и в кой джоб потъват, не е ясно. За поста ти си има до болка познато определение, ширещо се из високите етажи..

Нямаме и 7 милиона тъпаци сме, и не можем да се оправим с основни неща, ако почна да давам и аз снимки и примери, няма да стигне сървъра да ги запази.

Link to comment
Share on other sites

Защо в пътническите самолети няма парашути за всички, в случей че има тежка повреда?

Ако знаеш колко пъти съм се питал същото :) ..

Вероятно защото:

1. Повечето инциденти стават на пистата или при ниско летене/излитане

2. Скъпо е поддържането им

3. Изисква инструктиране на пътниците, повечето няма и да запомнят, трети ще се панират и пак ще забравят всичко

4. Като цяло катастрофи стават рядко, и отново май би излязло прекалено скъпо. Но пък във всички нови автомобили май има еърбеци, и като цяло коли има в пъти повече спрямо самолети, затова отново май първите три са по-вероятните причини..

Link to comment
Share on other sites

Допълнение към горния пост...и докато всеки си сложи парашута и отворят вратата...и сумати човека се изредят да скачат един след друг - обикновено самолетът вече е паднал.

 

А на мен ми минава, че сигурно е доста трудно и се иска бая професионализъм, за да докараш на външен вид такива торти...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Не дават парашути и не инструктират пасажерите как се борави с парашут защото:

Производителите на кайма ще фалират!

Самолетите Бойнг 737 и без това се "приземяват" много често не където трябва!

Терористите ще си загубят имиджа!

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми минава, че сигурно е доста трудно и се иска бая професионализъм, за да докараш на външен вид такива торти...:blink:

 

В бившата Виенска сладкарница на главната срещу Дриймс можеха да правят подобни. Май в сладкарница Анели до четвъртък пазара също могат подобни да направят. За чак такива произведения сигурно ще се поозорят но може и да ги склониш.

 

Само че не очаквай да е кой знае колко вкусно. Това се прави от едно тесто и е ужасно сладко и плътно. Не е точно торта. Тортата е вътре под тестото.

 

 

ПС: lil_stenly последното което го написа е такава глупост че по-добре си го изтрий сам

Link to comment
Share on other sites

..

ПС: lil_stenly последното което го написа е такава глупост че по-добре си го изтрий сам

Ми то се нарича черен хумор :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

защото тежат и защото отнемат място, което може да бъде запълнено със седалки или багаж за които да се вземат пари, а за парашутите само ще се харчат (гориво за пренос, поддръжка и рповерка за изправност на всеки парашут и т.н.)

В тази връзка по корабите навсякъде ли има спасителни лодки (за всички), и защо ако има има? Предполагам защото където висят лодките няма как да настанят пасажери :) .. И поне поддържка не искат толкова.

Link to comment
Share on other sites

А защо има мъже с по една топка? Пак за глупости дрънкате...

Защото другата не е излезнала от корема,когато е трябвало,защото не е толкова тъпа да отиде на студено и сухо,като може да е на топло и влажно :lol:

Link to comment
Share on other sites

защото тежат и защото отнемат място, което може да бъде запълнено със седалки или багаж за които да се вземат пари, а за парашутите само ще се харчат (гориво за пренос, поддръжка и рповерка за изправност на всеки парашут и т.н.)

.... Или пък примерно защото за да се осъществи успешно приземяване се изисква определена подготовка, а сигурно 99,99% от пасажерите са виждали парашут само по телевизията. Изобщо пък няма да споменавам за подробности като - пределно ниската скорост която трябва да поддържа самолетът, та да могат да скочат парашутистите (това за скоростта, надали е възможно за падащ самолет ;) )Да не споменавам и на височина десетина или малко отгоре километра, колко кислород има и какво е качеството на въздуха, тази височина автоматически предполага и наличието на кислородни апарати (отделно, че малцина дори и измежду професионалистите изобщо се наемат да правят скокове от толкова високо) Или конструктивните особености които трябва да има аеропланът..., за да може изобщо да се осъществи не просто масов, а някакъв скок... Във всеки случай си е чисто самоубийство да се метнеш от странично разположена, над или на нивото на крилете врата.... Таа..., има защо да няма аварийни парашути за пътниците в лайнерите.

Link to comment
Share on other sites

Ох мале кво се направих оня ден.След това спак 24 часа.Утре пак :lol: И след тва помилане 3 деня на Слънчев Бряг.

Link to comment
Share on other sites

ПС: lil_stenly последното което го написа е такава глупост че по-добре си го изтрий сам

 

Ех ех, аре извинявам се, НО когато по-голямата част то хората с които се мъкнеш са полицаи, мммм такъв им е хумора на хората, някак си свикваш с него. XD

 

_________________________________

И да влезна в размисли.

Дядо ми е бил полицай, половината ми приятели работят на тази длъжност, аз исках да стана нещо повече де, ама физическото натоварване те съсипва тотално!

 

А... някой горе нареждаше полицаите... да си имаме някакво уважение все пак, не си ли работил такава работа, не говориш. хм

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...