Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

mobo, наясно съм, че аналогията е не много коректна, не съм я споменал за да правя директна аналогия със самолета, а просто "в тази връзка" (за спасителните съоръжения) и да се сподели и за корабите, това е.

 

gado, самолетът няма как да падне от 10 км на 0км за един миг. Никой не иска пътниците да скачат на 10 км височина, или пък от вратата пред крилете. А за скоростта, той ако е повреден, скоростта едва ли ще е такава каквато е при пълна тяга ;) . При желание и повече грижа за пътниците, евентуално винаги може да се измисли нещо да се намаляват жертвите, или най-малкото страхът от летене на толкова хора да се намали. Последното донякъде е дело на медиите, разбира се.

И даже не става дума толкова за парашути, за спасяване от малки височини може да има и други способи, тежащи далеч по-малко. И специални "врати"/отвори, за излизането. 100-тина пътника не мисля, че е проблем да наскачат в рамките на ~5 минути да кажем ако са над океан. Аз бих бил съгласен билета ми да е с примерно 5% по-скъп, но да има някакво успокоение :) .

 

Хаха, lil_stenly, ти малко като Антоний от биг брадър, дето казаха, абе той има минало с руската мафия, ама айде да не говорим за това в предаването :) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Допълнение към горния пост...и докато всеки си сложи парашута и отворят вратата...и сумати човека се изредят да скачат един след друг - обикновено самолетът вече е паднал.

Допълнение към горния пост... и половината скочили ще ги засмуче реактивния двигател на крилото :lol: Това би било ефектно :P

 

Абе аз искам да превъртя малко лентата назад, към спора колко смотано, разпасано, ужасно провалено, загубено и т.н. епитети за поколението на тазгодишните абитуренти...

 

Искам да попитам осъждащите, колко точно са общували с хората от това поколение? Говоря за ежедневно общуване, позволяващо да различиш характери, да прецениш кой е по-умен от другия, да разбереш какво ги вълнува, какво ги интересува, ценности, страхове? Щото съм готов да се обзаложа, че повечето нямате толкова задълбочен контакт. Вън сме от тяхното детство, защото нашето детство мина в различно време, различни години. Сега ценностите са други, сега важните неща са други. Готов съм да се обзаложа, че децата са точно толкова зле или добре, колкото сме били и ние в нашето време. Под ние визирам всеки от нас(вас критиците) и съответстващия период от време. Щото майка ми е учител от 30 години, преподава от времето, когато се намаляше поведение и се мереха косите и ноктите, от времето на сутрешната ведрина та до ден днешен, когато изпитването става с тест, матурата е задължителна и в интернет можеш да прочетеш всичко. И не съм я забелязал така да злославя днешното поколение. Нито пък да обяснява колко са зле. Може би й пречи да види всъщност колко са загубени децата факта, че успява да намери общ език с тях и да им покаже, че тя не е враг.

Спомням си, как обяснявахме колко са загубени и не стават за нищо поколението на Blitz^^, host, а и двамата, поне на мен, ми правят впечатление на свестни момчета, с акъл в главите. Те да кажат как са връстниците им. Щото аз от моето велико поколение познавам доста хора, които живеят при мама и тати, на техни разноски и бачкат к'во да е...

Link to comment
Share on other sites

И не съм я забелязал така да злославя днешното поколение. Нито пък да обяснява колко са зле. Може би й пречи да види всъщност колко са загубени децата факта, че успява да намери общ език с тях и да им покаже, че тя не е враг.

 

Така е защото има и свестни, но за съжаление изпъкват другия вид. А после се правят генерализации на тема "това младото поколение ...........". Преди време имаше диско, металисти и пънкари, сега има чалгаджии и ЕМО-та и такива които слушат всичко.

 

Аз преди ден-два споделих ама никой не ми обърна внимание на разсъжденията за милозливостта и размекването. Сигурен съм, че ако някой преди 15-20 години беше пречукал някое куче защото го е лаело, а той се е напил с домашнярка при комшията от съседния блок и тъпото псе е имало нещастието да се заяде с него в градинката между 2та блока - на никой нямаше да му направи впечатление стига трупа на кучето да не пречи особено и да не е по средата на пътеката или точно под нечия тераса, а сега ведната ще се намери една сюрия народ да мрънкат в стил: как можело така с животните да се постъпва и че трябвало да приберат на топло такъв изрод и т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, микробы тифозние :)

 

Само извратен вегетарианец, чието хоби е да съставя безумни диети може да сложи такива фъшкии в хубавото ленено масло. И не само ги слага, ами и изпада в ефуория като ги яде! Въпросните изхождения почват да гният, когато са изложени на UV светлина, от което се появи миризмата на разлагащ се кашалот, който е бил усмъртен чрез захапване за опашката от разгонена черноморска акула, изнасилена 5 минути преди това от пиян калкан.

 

 

Ей това като го прочетох, така изригнах, че чак обърнах кафето, заедно със зарницата и 3 чинии...

Link to comment
Share on other sites

Така е защото има и свестни, но за съжаление изпъкват другия вид. А после се правят генерализации на тема "това младото поколение ...........". Преди време имаше диско, металисти и пънкари, сега има чалгаджии и ЕМО-та и такива които слушат всичко.
Абе дядо как да ти го обясня!? Времето е различно! Когато аз бях ученик - тия с компютрите, мирката и doom2 бяха geek-овете и на тях се гледаше с насмешка. Сега всеки има скайп. Преди заплахата беше "не ме дразни, ще те ударя!", вчера в автобуса чух "стига ме дразни, ще те блокна в скайп". Аз не се имам за господ, че да кажа кое е по-доброто. Лапетата са различни, израстват в съвсем различно време. И ако кажеш, че те са "виновни" за времето и мястото... средата където растат - еми не са. В началото на 90-те метъла беше ужасно популярна музика - всички я слушаха. И навсякъде ми обяснваха колко деградивна била, каква селяния, джангър и простотия е. Сега същото се говори за чалгата. Не ми харесва, не е моята музика, не обичам да я слушам (абе като вържа кънките става), но не мисля, че аз мога да съдя хората, които я слушат. А за вилнеещите хабютюренти... ми аз много ясно си спомням, че не ми пукаше за никой. Исках всички да гледат, че завършвам, исках да се напия, да изригна на денсинга, да изкарам тази нощ сякащ ще ми е последна. Не виждам нещо да се е променило съществено. Просто вече са достъпни нови средства, с които да го постигнеш. Стегни се малко, това осъждане си е типична проява на старческо закостеняване. И ми е смешно като го видя в хора, по-млади от мен. Тъй че, дЕдо, това, че не разбираш нещо не означава, че е лошо.

 

А за оная статистика за процентната грамотност на поколението - много ми е чудно кой я е публикувал. Дали галъп, или 24 часа или рандъм медия, търсеща скандал... хляб и зрелища. Щото като попадна на нещо, което съм писал преди 10-на години ми иде да посегна към бръснача и да си изрежа вените...

 

 

Ред: Ей, Наско, добро утро, щях да те забравя :Р

Link to comment
Share on other sites

А... някой горе нареждаше полицаите... да си имаме някакво уважение все пак, не си ли работил такава работа, не говориш. хм

Аз ги наредих влез и прочети за какво става въпрос и пак ще говорим . Аз конкретизирах пътни полицаи , но явно някой не е дочел ... https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=72551&pid=1495368576&st=2080entry1495368576

Link to comment
Share on other sites

Абе дядо как да ти го обясня!? Времето е различно! Когато аз бях ученик - тия с компютрите, мирката и doom2 бяха geek-овете и на тях се гледаше с насмешка. Сега всеки има скайп. Преди заплахата беше "не ме дразни, ще те ударя!", вчера в автобуса чух "стига ме дразни, ще те блокна в скайп". Аз не се имам за господ, че да кажа кое е по-доброто. Лапетата са различни, израстват в съвсем различно време. И ако кажеш, че те са "виновни" за времето и мястото... средата където растат - еми не са. В началото на 90-те метъла беше ужасно популярна музика - всички я слушаха. И навсякъде ми обяснваха колко деградивна била, каква селяния, джангър и простотия е. Сега същото се говори за чалгата. Не ми харесва, не е моята музика, не обичам да я слушам (абе като вържа кънките става), но не мисля, че аз мога да съдя хората, които я слушат. А за вилнеещите хабютюренти... ми аз много ясно си спомням, че не ми пукаше за никой. Исках всички да гледат, че завършвам, исках да се напия, да изригна на денсинга, да изкарам тази нощ сякащ ще ми е последна. Не виждам нещо да се е променило съществено. Просто вече са достъпни нови средства, с които да го постигнеш. Стегни се малко, това осъждане си е типична проява на старческо закостеняване. И ми е смешно като го видя в хора, по-млади от мен. Тъй че, дЕдо, това, че не разбираш нещо не означава, че е лошо.

 

А за оная статистика за процентната грамотност на поколението - много ми е чудно кой я е публикувал. Дали галъп, или 24 часа или рандъм медия, търсеща скандал... хляб и зрелища. Щото като попадна на нещо, което съм писал преди 10-на години ми иде да посегна към бръснача и да си изрежа вените...

 

 

Ред: Ей, Наско, добро утро, щях да те забравя :Р

Antares, виж, според мен няма нищо лошо в това примерно сега да се харесва друг тип музика (чалгата визирам), да се носят GSM в училище, да е на мода Скайп-а и т.н. и т.н.

Ако взема както теб предвид чутото за скайп в автобуса за вид представителна извадка - хората влизащи в интернет/форуми, и т.н., то нека спомена и за огромната неграмотност на повече "дечурлига", пишещи изобщо по форумите. А колко ли не влизат в тях а ползват само скайп? Та понеже давахме примери на база модерни времена..

Та лошото не е в тези неща, които изредих по-горе, те са просто повод, или показател, или средствата в ръцете на "децата", за които говорим, да демонстрират деструктивното общество, в което сме се превърнали. В целия свят има скайп, gsm, различна музика и т.н.

Това явно показва, че и нашето поколение не е много стока, а то е живяло във времената, за които ти говориш. Манталитет на една нация не се гради за ден два или за 1-2 поколения.

Само ще цитирам Runner, който каза нещо като "ай стига бе, това сега на нищо не прилича" - такова нещо, такава разруха на ценностната система кога е било, или пълния хаос, който цари във всяка една система, образование ли, здравеопазване ли, администрация ли, name it?!

 

И как очакваш едни толкова сложни структури и взаимодействия да се решават в близкото бъдеще от хора, които са даже неграмотни, и то доста неграмотни? Сам можеш да видиш неграмотници и сега в парламента, или разни селяни, които говорят със селските диалекти и "правила", без особена прилика с книжовния език...

И по-лошото е, че НЕ се стараят, а реакцията е "майната му (ви)" още в първото изречение. Без съмнение поколението е нервно, агресивно и откровено арогантно. Това не мисля, че в кое да е време, е нещо "ми просто времето е такова". Да, такова е, но в човечеството винаги си е имало константни разбирания кое може да се нарече добро или не. Така мисля аз.

Link to comment
Share on other sites

Та лошото не е в тези неща, които изредих по-горе, те са просто повод, или показател, или средствата в ръцете на "децата", за които говорим, да демонстрират деструктивното общество, в което сме се превърнали.
Подобни апокалиптични приказки водят наистина до унищожаването на обществото.
Само ще цитирам Runner, който каза нещо като "ай стига бе, това сега на нищо не прилича" - такова нещо, такава разруха на ценностната система кога е било, или пълния хаос, който цари във всяка една система, образование ли, здравеопазване ли, администрация ли, name it?!
Искам да те попитам, ти в коя от тия системи работиш? Имам предвид, разполагаш ли с лични впечатления, или разполагаш с публикуваната в медиите информация? Щото ще повторя отдавна изтъркания, но все още актуален лаф - "най-добрата новина е лошата новина".

 

И как очакваш едни толкова сложни структури и взаимодействия да се решават в близкото бъдеще от хора, които са даже неграмотни, и то доста неграмотни? Сам можеш да видиш неграмотници и сега в парламента, или разни селяни, които говорят със селските диалекти и "правила", без особена прилика с книжовния език...
Преди десетина (май) години, Жан Виденов, който уж е от по-качествените поколения заяви, че Европа е от Ванкувър до Владивосток. Издънки винаги ще има. Просто сега е модерно да ни ги показват всяка една поединично и с нужното окрасяване.
И по-лошото е, че НЕ се стараят, а реакцията е "майната му (ви)" още в първото изречение.
И аз реагирах така. И аз пишех на шльокавица. И аз пращах за майни хората, опитващи се да ми кажат, че не е правилно това или онова. Вика му се пубертет.
Без съмнение поколението е нервно, агресивно и откровено арогантно. Това не мисля, че в кое да е време, е нещо "ми просто времето е такова". Да, такова е, но в човечеството винаги си е имало константни разбирания кое може да се нарече добро или не. Така мисля аз.
Пубертет? Аз също бях арогантен и агресивен. Че и не бях единствения. Хормоните не прощават никому.

 

 

Ядосвам се като чуя изказвания от рода: Тия младите за нищо не стават. Ние едно време...

Моето мнение е, че всяко следващо поколение е по-добро от предишното.

Иначе щяхме още да клечим в пещерите.

:bowdown:

100% съгласен!

Link to comment
Share on other sites

Числата от тотото ли смърдят или ме гони параноя : 11, 12, 20, 22, 34, 36 :D А какъв е шанса миналата седмица 4 от 6-те числа да са над 40 ?

Link to comment
Share on other sites

"Искам да те попитам, ти в коя от тия системи работиш? Имам предвид, разполагаш ли с лични впечатления, или разполагаш с публикуваната в медиите информация? Щото ще повторя отдавна изтъркания, но все още актуален лаф - "най-добрата новина е лошата новина"."

- Нужно ли е да работя във всяка една система, за да имам впечатления?! Кой е тоя вундеркинд с 100 професии и да е работил във всяка една..

Всеки човек се сблъсква с бюрокрацията, с администрацията (ти не се ли?), с образованието, със здравната система. Да спомена пак, че майка ми е лекар от много години, и доста години беше GP, и поне 5 години съм ѝ оправял документации, и всичко, свързно с касата. Това само като пример.

 

"Преди десетина (май) години, Жан Виденов, който уж е от по-качествените поколения "

- Нишо подобно, същото подобно на неговото поколение ни управляват 20 години, и май те докараха нещата дотук. Сегашното поколение е продукт на това. Няма как продукт на нещо лошо като матриал да е нещо по подразбиране добро.

 

"И аз пращах за майни хората, опитващи се да ми кажат, че не е правилно това или онова. Вика му се пубертет. "

- Аз през пубертета бях много по-грамотен и неарогантен и дисциплиниран от сега. Не псувах като хамалин, не бях 100 кила, приятелите ми всичките бяха доста по-нормални. Е, може баба ми да е била още по-"нормална", но в никакъв случай не съм получавал забележки от сорта, че тяхното поколение е било по-добро или нещо. Има огромна криза в образованието, това ли отричаш? Образованието всепризнато е ключов елемент за всяка страна, а когато то просто го няма, не виждам за какво спорим.

 

"Пубертет? Аз също бях арогантен и агресивен. Че и не бях единствения. Хормоните не прощават никому."

- Да, но винаги има степенуване и виждаме, че човек винаги може и "по-зле" :) .

 

Интересно ми е с подобна адвокатура какво се опитваш да покажеш, че положението ни е много розово ли, че новите поколения са по-добри от предишните ли...

 

"Моето мнение е, че всяко следващо поколение е по-добро от предишното.

Иначе щяхме още да клечим в пещерите."

- А какво се е променило? Ти видял ли си по селата как са хората.. Това че ти не клечиш в пещера, не означава, че едно 80% от хората не продължават в същите "пещери", панелки, и съборетини по селата. За тях нищо не се е променило, само дето сега нямат пари за хляб, а други подкараха джипове за стотици хиляди само за няколко години, та така. Това че в България нещата са зле, не означава че в белите страни новото поколение е по-зле. Поддържам мнението си, че у нас поне доскоро всичко беше с главата надолу. Дано сегашното правителство все пак успее да понамали малко налягането в главата :) , надеждата винаги остава, само дето надеждите вече са малко по-други, на хората им писна.

Link to comment
Share on other sites

Нужно ли е да работя във всяка една система, за да имам впечатления?! Кой е тоя вундеркинд с 100 професии и да е работил във всяка една..
Въпросът бе очевадно риторичен. Без да си в дадена система, как можеш да обясняваш толкова компетентно кой какъв е? И стига с майка ти, разбрахме, че е най-добрия лекар на планетата.

 

Аз през пубертета бях много по-грамотен и неарогантен и дисциплиниран от сега. Не псувах като хамалин, не бях 100 кила, приятелите ми всичките бяха доста по-нормални.
Аха, е, то и сега има деца, дето не псуват, не стават от компютъра, знаят всичко по всичко, но реално не знаят нищо за живота като цяло.

 

Да, но винаги има степенуване и виждаме, че човек винаги може и "по-зле"
Кое степенуваме, спомените от твоето детство, съпоставени с беглия ти поглед от настоящата младеж? Не ставай смешен.

 

В края на крайщата на колко години си, колко деца имаш, че да можеш да говориш така добре запознат? Май във форума ни имаше един татко на тийнейджър, много ми е любопитно той какво ще каже за загубеното поколение...

 

Ред: И така наречената ми адвокантура има една цел - да покаже, че ситуацията въобще не е толкова насрана, колкото се опитваш да я изкараш ти и още няколко видни педагози...

Link to comment
Share on other sites

Аха, очевадно човекът с розовите очила :laughing: . По това коментар няма как да се даде, който да схванеш.

 

Без да съм в дадена система спокойно мога да коментирам, защото често е просто ОЧЕВАДНО и за слепец, че повечето обикновени хора биха се справили далеч по-добре с дадена професия от текущите "кадри" в не една дейност. Всеизвестно е че у нас почти никой не се занимава с това, което МОЖЕ. Трябва да си слепец да не прецениш, че си по-интелигентен и "потентен" в дадена дейност от разни дебелогъзи бюрократ(к)и и т.н., с които ти се налага да имаш допир в обществото. Да, ситуацията е супер насрана, жалко, че замазваш нещата не в чуждите, а в собствените си очи. Но това не е нещо, което не виждаме всекидневно.

 

За майка ми, по-полека с иронията, моля, никъде не съм казал, че е най-добрия на планетата, излизаш от добрия тон и мога да го приема за лична обида, след като я давам за пример около обясненията за теб, които очевидно ти е трудно да асимилираш.

 

Ако примерно твоят син е толкова добър, това само доказва, че от всяко правило има изключения. Само дето за едно си прав, правилата се "обръщат" и сега виждаме кое е "правилното". Някой каза, и педерастите ако станат мнозинство, ще са правилните. Тогава ще защитаваш ли тезата, че да си педераст е правилно? Макар че не е добър пример, убийствата примерно кога са правилни, имало е времена, в които са били едва ли не ежедневие, но както виждаме, светът отдавна се стреми да заклеймява такива дейности.

 

"Кое степенуваме, спомените от твоето детство, съпоставени с беглия ти поглед от настоящата младеж"

- Идеята беше, че нещата не са черно и бяло, а има различни нюанси, и на добро и на лошо. Когато човек има някакви спомени, някак по-добре може да прецени нещата спрямо настоящето, докато ти, все повече ми се струва, че си още дете или току що излизащ от пубертета. Или си от хората с много пари, или някак успял да възпита добре детето си, и не вижда реално колко са зле нещата.

Само това ми кажи, при този катастрофален упадък на образованието според теб може ли да се пръкне умно, интелигентно и т.н. поколение. Или ще продължиш с демагогията, че образованието да кажем, е в перфектно здраве...

Link to comment
Share on other sites

Противно на очакванията Windows Server, IIS7 и ASP.NET се оказаха по-корави от линуксите с PHPто на други хора - проверих някои от IPтата откъдето идваше "атаката" и имаха някакви сайтове. От няколко дни системата ме информира от кое IP колко пъти са се опитвали да ни хакват (крайно безуспешно очевидно) но гледам не се отказват и продължават да се опитват по същия начин отново и отново. Може да са им липсвали ъпдейти на хората но ми е все тая...

Link to comment
Share on other sites

Противно на очакванията Windows Server, IIS7 и ASP.NET се оказаха по-корави от линуксите с PHPто на други хора - проверих някои от IPтата откъдето идваше "атаката" и имаха някакви сайтове. От няколко дни системата ме информира от кое IP колко пъти са се опитвали да ни хакват (крайно безуспешно очевидно) но гледам не се отказват и продължават да се опитват по същия начин отново и отново. Може да са им липсвали ъпдейти на хората но ми е все тая...

 

A на БГ :D :D

Link to comment
Share on other sites

На БГ: Ами проверявам си аз електронната поща. Гледам някакви неща вътре и цъкам с език и щракам по клавиатурата вместо да излезна да се опъна на припек и да изпия една бира.

Link to comment
Share on other sites

На БГ: Ами проверявам си аз електронната поща. Гледам някакви неща вътре и цъкам с език и щракам по клавиатурата вместо да излезна да се опъна на припек и да изпия една бира.

 

I na мен ми се иска. Ама се ровя в каталозите тука като прасе в тикви :D

Link to comment
Share on other sites

gado, самолетът няма как да падне от 10 км на 0км за един миг. Никой не иска пътниците да скачат на 10 км височина, или пък от вратата пред крилете. А за скоростта, той ако е повреден, скоростта едва ли ще е такава каквато е при пълна тяга ;) . При желание и повече грижа за пътниците, евентуално винаги може да се измисли нещо да се намаляват жертвите, или най-малкото страхът от летене на толкова хора да се намали. Последното донякъде е дело на медиите, разбира се.

И даже не става дума толкова за парашути, за спасяване от малки височини може да има и други способи, тежащи далеч по-малко. И специални "врати"/отвори, за излизането. 100-тина пътника не мисля, че е проблем да наскачат в рамките на ~5 минути да кажем ако са над океан. Аз бих бил съгласен билета ми да е с примерно 5% по-скъп, но да има някакво успокоение :) .

Отнася се за това подчертаното : ...Прав си, абсолютно възможно е...., но при условие, че са рота добре тренирани командоси, а не разнордна група от баби, дядовци, внучета и т.н.... :))

 

Останалото изобщо няма да го коментирам щото ще излезне, че се бъзикам обидно....

 

П.с. Друг път когато не си сигурен, че можеш да се изкажеш достатъчно обосновано, просто попитай Гугъл... може също да отвориш старите учебници по физика или просто да направиш една-две сметки с моливче в тефтера...

Link to comment
Share on other sites

Представям си тия хора как скачат от 1000 метра височина във водата. И се разпльокват като палачинки на цемент. Щот е горе долу същото :)

Link to comment
Share on other sites

Както каза Галин, за да не затрудняваме тълпата от бабички и дядовци, най-добре е на всяка седалка да се монтира катапулт, а над всяко място да има саморазкриващ се отвор. При проблем, пилотът дърпа една ръчка и....който оцелял след ракетното изстрелване - оцелял ; който не - сори. :P

 

P.S. Само не знам за тези, дето в момента са в тоалетната какво да се направи - с тоалетната чиния ли да катапултират или без нея...:lol:

 

Мислите си ги вие тука едни...ама тя и темата такава...:)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Само не знам за тези, дето в момента са в тоалетната какво да се направи - с тоалетната чиния ли да катапултират или без нея...:lol:

Тях направо без парашут може да ги мятат, щото и без това ще са си опикани и осрани.....

Link to comment
Share on other sites

Противно на очакванията Windows Server, IIS7 и ASP.NET се оказаха по-корави от линуксите с PHPто на други хора - проверих някои от IPтата откъдето идваше "атаката" и имаха някакви сайтове. От няколко дни системата ме информира от кое IP колко пъти са се опитвали да ни хакват (крайно безуспешно очевидно) но гледам не се отказват и продължават да се опитват по същия начин отново и отново. Може да са им липсвали ъпдейти на хората но ми е все тая...

Защо "противно".. че то си е така :) . И аз съм забелязал същото, при това WS общо взето ги поддържам аз, а с колкото линукси съм се сблъскал, поддържани даже в хостинг фирми, все на някакви пробиви съм се натъквал. Който иска да ми скача, и да се пени. Мое наблюдение просто.

 

Отнася се за това подчертаното : ...Прав си, абсолютно възможно е...., но при условие, че са рота добре тренирани командоси, а не разнордна група от баби, дядовци, внучета и т.н.... :))

 

Останалото изобщо няма да го коментирам щото ще излезне, че се бъзикам обидно....

 

П.с. Друг път когато не си сигурен, че можеш да се изкажеш достатъчно обосновано, просто попитай Гугъл... може също да отвориш старите учебници по физика или просто да направиш една-две сметки с моливче в тефтера...

Ако оставим настрана, че според теб в полетите преобладават бабите, дядовците и внучетата (забрави да споменеш и кучетата и котките в багажното :laughing: ) , радвам се за теб с молива и тефтера щом си мислиш, че някой сериозно мисли да скачат като кюфтета над океана, поздрави :lol: :punk .

Link to comment
Share on other sites

 

....радвам се за теб с молива и тефтера щом си мислиш, че някой сериозно мисли да скачат като кюфтета над океана, поздрави :lol: :punk .

Ъъъ... ??? :Facepalm: :blink:

Link to comment
Share on other sites

МЕНЯ ЗОВУТ ШНУР

 

Много крале, но малко шутове

Всички крещят No dead, аз казвам Fuck off

Мумията не рабирам – или шут,или крал

Трудна се е паднала на мумията роля

Би не е две, би е нула

Чайф не е кеф, а О каква болка

Много странен стана градът Ленинград:

беше столица на културата, а сега само ена псувня.

 

Припев

Наричат ме Шнур, наричат ме Шнур

Ще дойда при теб насън mon amour

Инвалиди и уроди

Наркомани, mon amie

Наричат ме Шнур, наричат ме Шнур

Ще дойда при теб насън mon amour

Инвалиди и уроди

Наркомани, mon amie

 

ДДТ, така по-рано наричаше се дихлофос.

Смърди така отдавна, че вече боли носа

Аквариум е там, където са змии и гадини

Всички ги е страх да гледат а те са щастливи

О, у някого пак сърцето се е разтуптяло?

Нови хора! Какво, старите са им малко?!

Малко конче да бъдеш е много сложно,

не съм пробвал, но както казват – възможно.

 

Припев

 

Машината на времето е заседнала във своето време

И те няма да се избавят от това бреме.

Танци Минус или танци плюс...

Аз не обичам ни баладите ни блус.

Дотогава беше RAP пълна ебавка

Но сега за работата се захванах аз

Песента завършва и скоро е финиш

Вкарах го така, че няма да го извадиш.

 

ПРИПЕВ - 2 пъти

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ivoMuwAZr0k&playnext_from=TL&videos=D-kW7wwQpbM

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...