Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Хубаво че правя божествена баница ... та с две тави снощи вдъхнах живот на купона и отказах гладните да си ходят :rolleyes:

 

Повече блек рам ... нивга ! :wacko:

 

Медицински спирт да пиеш, ще е по-яко от тоя блек рам...

Link to comment
Share on other sites

най-доброто българско уиски не е черния овен, това е жалък опит за трупане на дивиденти на гърба на най-доброто българско уиски, което по-старите много добре познават и на тях тоя номер с приликата в имената не минава... най-доброто е именно асеновградското "Дива Коза". все още се произвежда, но няма такъв агресивен маркетинг като черния овен, поради което и не го знаят вече по-младите. намерете си, купете си, и ще усетите за какво става дума... печелило е международни награди още по татово време...първата и единствена квадратна бутилка по социалитическо време, като не само формата на бутилката, ами и съдържанието беше на нивото на добрите западни образци и беше направо неоткриваемо по нашите магазини...

Link to comment
Share on other sites

най-доброто българско уиски не е черния овен, това е жалък опит за трупане на дивиденти на гърба на най-доброто българско уиски, което по-старите много добре познават и на тях тоя номер с приликата в имената не минава... най-доброто е именно асеновградското "Дива Коза". все още се произвежда, но няма такъв агресивен маркетинг като черния овен, поради което и не го знаят вече по-младите. намерете си, купете си, и ще усетите за какво става дума... печелило е международни награди още по татово време...първата и единствена квадратна бутилка по социалитическо време, като не само формата на бутилката, ами и съдържанието беше на нивото на добрите западни образци и беше направо неоткриваемо по нашите магазини...

+1.Много добро, беше.Не съм взимал скоро и не знам как е сега.

 

Хора, пийте си черен етикет и няма да имате проблеми :huh:

Надявам се, си имал предвид чичо Джак.

Link to comment
Share on other sites

най-доброто българско уиски не е черния овен, това е жалък опит за трупане на дивиденти на гърба на най-доброто българско уиски, което по-старите много добре познават и на тях тоя номер с приликата в имената не минава... най-доброто е именно асеновградското "Дива Коза". все още се произвежда, но няма такъв агресивен маркетинг като черния овен, поради което и не го знаят вече по-младите. намерете си, купете си, и ще усетите за какво става дума... печелило е международни награди още по татово време...първата и единствена квадратна бутилка по социалитическо време, като не само формата на бутилката, ами и съдържанието беше на нивото на добрите западни образци и беше направо неоткриваемо по нашите магазини...

 

Ако ми кажеш, че качеството му днес има нещо общо с онова от комунизма веднага ще издиря да си купя. Иначе ако сте си прежалили черния дроб и някои други органи смело може да се наливате с боклука на винпром Пещера

 

Хора, пийте си черен етикет и няма да имате проблеми :huh:

 

Отдавна сме се ориентирали в тая посока, или поскоро тия посоки :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пичове... ако примерно имате възможност да пиете марков алкохол на следните цени:

 

1l Teachers - 14лв

1l Famous Grouse - 14лв

1l Grants - 11-12лв

1l Jameson, Red Label, J&B за за окоlo 17-20лв

 

... тогава колко често и по колко ще пиете?

Link to comment
Share on other sites

Пичове... ако примерно имате възможност да пиете марков алкохол на следните цени:

 

1l Teachers - 14лв

1l Famous Grouse - 14лв

1l Grants - 11-12лв

1l Jameson, Red Label, J&B за за окоlo 17-20лв

 

... тогава колко често и по колко ще пиете?

Ам че то аз и сега си пия марков алкохол от домашната изба :P

Иначе от изброените, единствено Jameson.

Link to comment
Share on other sites

Пичове... ако примерно имате възможност да пиете марков алкохол на следните цени:

 

1l Teachers - 14лв

1l Famous Grouse - 14лв

1l Grants - 11-12лв

1l Jameson, Red Label, J&B за за окоlo 17-20лв

 

... тогава колко често и по колко ще пиете?

 

Кире, на тия цени ако не е метил всяка вечер при мене щеше да се лее мащабно с приятели :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Феймъ Граус и Джейми стават другото ... пас. Инак колко често да пием? Аз през 1-2 сутрини пия с кафето по един малък или голям джин. На обяд още по едно голямо или чаша червено вино и 2-3 пъти в седмицата вечерта по 3 големи? Колко да пием повече ебаси!? Стига си ни насърчавал. Само пари отиват в това пиене макя му.

 

Ся дано поне го запра малко.

Link to comment
Share on other sites

Едно време Асеновградското беше добро..

 

Зависи за кое говорим.

Има едно което е в обикновенна бутилка с жълто-оранжев етикет , те тва преди 2-3 години беше наистина много хубаво. Сега е ужасно.

Даже и името си му е точно "Асеновградско Уиски"

 

"Дива Коза"

 

Веднъж да съм съгласен с оувъра....

В момента незнам как е и дали не са го развалили но съм го опитвал и си е хубаво. Не е като джак или джони но за парите си определено няма аналог.

 

Хора, пийте си черен етикет и няма да имате проблеми :huh:

 

 

Ти колко хора познаваш които на домашен купон пият само черен етикет ?

Щото аз не много.....

Link to comment
Share on other sites

Зависи за кое говорим.

Има едно което е в обикновенна бутилка с жълто-оранжев етикет , те тва преди 2-3 години беше наистина много хубаво. Сега е ужасно.

Даже и името си му е точно "Асеновградско Уиски"

 

 

 

Веднъж да съм съгласен с оувъра....

В момента незнам как е и дали не са го развалили но съм го опитвал и си е хубаво. Не е като джак или джони но за парите си определено няма аналог.

 

 

 

 

Ти колко хора познаваш които на домашен купон пият само черен етикет ?

Щото аз не много.....

 

Е то на домашен купон е по-добре да пиеш черен етикет, щото е 40 лева не 150-200 като навънка :)

Link to comment
Share on other sites

Иване ще ядеш бой :lol: Добре че съм в настроение.Айде една приятна новина за всички металяги Аc/dc(аз не ги дишам) ще идват в България.

ПС:Ся ще свалям SW Republic Comando :)

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам, ама ние си караме на биричка най-вече, мента и ромче понякога и по-рядко вече квото и да е било друго :laughing: Аз лично не се оплаквам, мн си ми е добре...

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам, ама ние си караме на биричка най-вече, мента и ромче понякога и по-рядко вече квото и да е било друго :laughing: Аз лично не се оплаквам, мн си ми е добре...

 

 

забрави мастиката, ей... и пещерската и старозагорската са на световно ниво...

 

минава ми през главата да взема да си спретна ей сега една мусака с препечена юфка Етър... чудничко ще се получи.

Link to comment
Share on other sites

забрави мастиката, ей... и пещерската и старозагорската са на световно ниво...

 

минава ми през главата да взема да си спретна ей сега една мусака с препечена юфка Етър... чудничко ще се получи.

 

Моля ти се недей! Българска мастика повече да не видя (и не съм погледнал от 2004-та), особено Пещерска. Същото важи и за българска текила и български ром - това са самоубийства.

Link to comment
Share on other sites

Айдеее обърнахме темата в кръчма. :lol: Лошо няма де.

Аз тъкмо ще тръгвам сега за банкета(по ново му "Коледното парти") на фирмата.Утре вероятно ще пиша в темата за оплакване. :bgrin: Та...Наздраве на всички.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...