Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе аз следвам правилото - ако е пухкав и мек значи не е пълнозърнест. Не може черния хляб да е мек като белия ебаси. А иначе и аз го намирам пълнозърнестия - различните видове - за по вкусен. Определено вкусовите качества са му по-различни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В масово продаваните хлебни изделия има ужасно много консерванти, овкусители, стабилизатори...

Иначе има начин пълнозърнестият пшеничен хляб да стане по-пухкав, но това е специфична холандска технология, която го прави по-малко траен. Но не вярвам да я използват масово. За пухкав ръжен хляб забравете - той е изключително траен и може да се консумира и 20 дни след изпичането... Но си е типичен джуджешки хляб (който е чел Пратчет, знае ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Цигарите са ми доста голям проблем и на мен :) 62 кг съм в последните 2 години,ходещ скелет направо като се има предвид че съм висок почти 1.80.Хляба скоро няма да го откажа,но за сметка на това пия газирано много рядко например с уиски,водка или ром.Наблягам на минерална вода и кафе.Газираното наистина надува много неприятно.

Link to comment
Share on other sites

А аз съм склонен да пропуша заради промоутърката на цигари в магазинчето под офиса... :(

 

ако е на Палл Малл съм я ебал , нищо особено не е :lol:

Link to comment
Share on other sites

ако е на Палл Малл съм я ебал , нищо особено не е :lol:

 

 

Pall Mall имат една единствена промоутърка или си ги ебал всичките - дай да си разбереме функциите :laughing:

 

Не е на Pall Mall. На Боро е.

А Пал Мал имат само 1, която е грозна. Много ясно, че си успял да я удариш. Тази и хибрид м/у малкия Стенли и Афекс може да я удари. (удари = ебе)

Link to comment
Share on other sites

Pall Mall имат една единствена промоутърка или си ги ебал всичките - дай да си разбереме функциите :laughing:

 

Аз съм ебал шефката , значи все 1 съм ебал всички :lol:

Не бе ебавам се , не мога толкова много вече..... старост - нерадост..... Не е като едно време 89-та година големият сняг , тогава по 4 на вечер ги карах.....

 

Това ако не си го чел ще ти е интересно: http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=156026

 

+ днес

 

Имам такава , отвратителна е.

Даже почнах да пуша повече , като си дръпна от тая измислица и ми се припушва още повече истинска цигара.

Аз всъщност не я купих за мен а за дядо ми но я пробвах 1 ден и при мене не действа , ако дядо не лъже бил намалил цигарите ама ме съмнява сигурно си пуши тайно.

 

 

Не е на Pall Mall. На Боро е.

А Пал Мал имат само 1, която е грозна. Много ясно, че си успял да я удариш. Тази и хибрид м/у малкия Стенли и Афекс може да я удари. (удари = ебе)

 

Бе тая не беше Мис Свят ама си беше симпатяга или говорим за различни или бая съм свалил летвата :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бе тая не беше Мис Свят ама си беше симпатяга или говорим за различни или бая съм свалил летвата :lol: :lol: :lol:

Ти НЕ си свалил летвата. Просто НЯМАШ летва... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Той ония от горе не съм чул да иска снимки.... бройки искааа.... бройкиииииииииииии

 

 

 

ПС : ЛУД ЛИ СИ .... не може да е била толкова грозна щото я водих на заведение....... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Най-лесния начин да напълнееш е да откажеш цигарите.
Не винаги е така. Ако спреш цигарите и продължиш да водиш застоял начин на живот - да, ще надебелееш. Но злобата, доколкото знам си спортува активно, така че едва ли ще усети.
62 кг съм в последните 2 години
На 21 години бях 65 кила, без да съм пушил. Сега съм 87. Така че спок. Не е само от цигарите.

Само да добавя, че повечето тия килограми ги качих миналата зима, една година, след като съм спрял цигарите.

---------------------------

Електронна цигара, табекс, мабекс и разни подобни средства просто няма файда от тях. Пари на вятъра. Познавам много хора, непритежаващи волята да спрат цигарите, някои от тях пробваха всичките тези методи плюс други. Резултата - epic fail. Покажете ми един човек, спрял цигарите с табекс, цигара с батерии или подобна глупост (и съм сигурен, че би ги спрял и без, ако има такъв).

ПС : ЛУД ЛИ СИ .... не може да е била толкова грозна щото я водих на заведение....... :wacko:
Що бе, крокодилите, игуаните и другите влечуги можеш да ги водиш във "Водолаза". Едва ли някой ще ти обърне внимание.
Link to comment
Share on other sites

А Пал Мал имат само 1, която е грозна. Много ясно, че си успял да я удариш. Тази и хибрид м/у малкия Стенли и Афекс може да я удари. (удари = ебе)

 

Хахахаххаха.

Link to comment
Share on other sites

А у Водолаза ме познават , ходя да си купувам Цаца за вкъщи.... и там не става..... карам ги чак на Руенското Езеро там шанса да ме види някой познат е ..... НИКЪВ!

Link to comment
Share on other sites

Не винаги е така. Ако спреш цигарите и продължиш да водиш застоял начин на живот - да, ще надебелееш. Но злобата, доколкото знам си спортува активно, така че едва ли ще усети.На 21 години бях 65 кила, без да съм пушил. Сега съм 87. Така че спок. Не е само от цигарите.

Само да добавя, че повечето тия килограми ги качих миналата зима, една година, след като съм спрял цигарите.

---------------------------

Електронна цигара, табекс, мабекс и разни подобни средства просто няма файда от тях. Пари на вятъра. Познавам много хора, непритежаващи волята да спрат цигарите, някои от тях пробваха всичките тези методи плюс други. Резултата - epic fail. Покажете ми един човек, спрял цигарите с табекс, цигара с батерии или подобна глупост (и съм сигурен, че би ги спрял и без, ако има такъв).Що бе, крокодилите, игуаните и другите влечуги можеш да ги водиш във "Водолаза". Едва ли някой ще ти обърне внимание.

 

Не е точно така... И да спортуваш пак ще се отрази, щото те цигарите се отразяват и на апетита и на метаболизма... Аз искам да ги откажа, щото искам и да качвам и отделно вчера примерно като играх мач, след 15 минути тичане имах чувството, че ще си изкашлям дробовете... :wacko:

 

Пробвал съм бая видове пълнозърнест и нито 1 не ми харесва....
И аз така всичките са ми отвратителни... Единствено в Пикадили има едни царевични хлебчета, дето ги пекат там и са хубави :)
Link to comment
Share on other sites

Ние от около две години обзавеждаме всички вкъщита с домашни хлебопекарни. И килограм не съм качила от домашно приготвен хляб, но знам какво слагам вътре. То това е основното предимство. В хлябовете слагам всякакви зрънца, ядки, пшеничен зародиш, маслини.... Няма да описвам аромата и вкуса на топъл хляб сутрин... без да излизаш от къщи :)

Link to comment
Share on other sites

ТАСС е упълномощена да заяви..... :

 

Ефектът от т.н. "среща" в "Хопенхаген" беше повече от очакван. Страните излезнаха с изявлението - ....Решение за намаляването в глобален мащаб на емисиите от парникови газове ще бъде прието, ама друг път!

 

С други думи, изявлението на представителите на Китай, Индия, САЩ и Русия прозвуча като :

 

- Цунете ни задниците, ше си прайм квот си искаме!

Но пропусна "...но виЙ ще правите каквото ниЙ ви кажИм." ;)

И това, да...

Link to comment
Share on other sites

Пробвал съм бая видове пълнозърнест и нито 1 не ми харесва....

И аз така всичките са ми отвратителни... Единствено в Пикадили има едни царевични хлебчета, дето ги пекат там и са хубави :)

 

Има няколко вида пълнозърнести хлебчета с някакви семки... уникално вкусни са ми... има още едни хлебчета които са ми много вкусни - те са са като питки но нарязани на половина и са по 2 такива питки в опаковка (финландски ли са кви са) - тези са ми уникално вкусни и са само 170калории/100гр (нещо такова)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...