Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Много отдавна ми е омръзнал този албум. Дай нещо друго.

Sonic Syndicate? Без последния сингъл , че новия вокал не струва.

Link to comment
Share on other sites

Измий се със студена вода. Без майтап. Особено краката. При мен след около 5 минути вече ми врят крайниците, след студената вода.

 

Е,под душа и при мен е така,ама имам предвид навън! Колкото и да се обличам все ми е студено.

Link to comment
Share on other sites

Sonic Syndicate? Без последния сингъл , че новия вокал не струва.

Да направо му кажи да мине към мелодик дет метъла.Макар че соник синдикате са си леки в сравнение с другите.Може да слуша и Disarmonia Mundi същите като Soilwork(щото са с 1 вокал :D )

ПС:

Link to comment
Share on other sites

Опитваш се да опровергаеш съществуването ми?

Пич, ти си над всякакви опровержения.... нека да го кажем така - Ти си изключението което потвърждава правилото.

 

Каквото и колкото и да обуя и облека, умирам от студ,ръцете и краката ми са ледени! Направо не знам какво да правя!

Нали беше влашко чедо бре.... кога стана калайджийка - кога ти почерня задника, та да се оплакваш от пловдивският студ!

Link to comment
Share on other sites

а други подобни правят странни първи постове или просто са забравили, че са се логнали с някой от безбройните си резервни акаунти.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че такива автори ни е дал (10 на брой) единият гов*ьо, опа, преподавател, че няма нито един в библиотеката "Иван Вазов". Еми ще пиша по каквото ми падне, може или не може да си гледа работата...

 

Иначе приятен ден на всички... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Golfa днес не запали, мамицата му...

От няколко дни го усещам, че върти вяло, ама палеше. Днес не запали да му се издрусам на предния капак. Довечера като замаам стартера с един чук ще видим кой кого...

Link to comment
Share on other sites

Току що на първо четене в Парламента милиционерската партия ГЕРБ, с подкрепата на АТАКА и при всички останали партии ПРОТИВ, си прие промените в Закона за Електронни Съобщения... МВР си узакони достъпа до трафичните данни на ВСЕКИ български гражданин в реално време и на практика без никакъв съдебен контрол. Тази Нова Година можете да се поздравявате с "Честита Новата 1984 година!"

 

Честито.

Link to comment
Share on other sites

Да, защото някой има ресурс откъм машини или човешка сила, за да проследява трафика на сульо и пульо в реално време! Но по-важното е да изкажеш силна политическа и социална позиция, а не да кажеш нещо смислено, така че всичко е наред! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...