Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Първата снимка на бебето днес THE BABY :laughing:

 

Гони 3 сантиметра!

 

Поздравявам всички с

. Лично за мен тази жена подминава и Мадона, отделно статистиката какво говори ...

 

Всички, които ме обичат знаят, че трябва веднага да си налеят и да вдигнат наздравица :rolleyes:

 

Всички останали - поздрав с бъдещия референдум относно турските новини :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вече 6 сезона никой не иска да проумее, че Джак Бауър е най-великият и винаги трябва да го слушат :) То не бяха отвличания, покушения, бомби - с всичко се справя, а гадните управници само искат да го арестуват за неподчинение. Овце!

Link to comment
Share on other sites

Вече 6 сезона никой не иска да проумее, че Джак Бауър е най-великият и винаги трябва да го слушат :) То не бяха отвличания, покушения, бомби - с всичко се справя, а гадните управници само искат да го арестуват за неподчинение. Овце!

 

Овца, как можа тва да плеснеш след моя радостен пост хахахахах

 

ЕДИТ: Едно малко и сладко дете искаше тази вечер да поднесе обичта си за пореден път - вратата е отворена за него

Link to comment
Share on other sites

А иначе поздрава е много хубав :) - не знам защо с Мадона сравняваш обаче?

______________________________________________________

 

О, защо ли се радваш... това е само реверанс към Доганя да си развее турския чеп...извинете, байряк и да почне да говори сега с поучителен тон, размахвайки пръст за "омразата", за "етническата карта". Това е един крайно подмолен и угоднически ход. Не се заблуждавайте от него.

 

Че Сидеров желае такова нещо - нормално, той няма политически аргументи за да е във фокуса на общественото мнение, само конфронтация би го извела напред, но другите субекти зад това нещо... защо правят такава услуга на Доган... Въпроси с интересни отговори.

 

Дали просто не трябва да се направят емисии на арменски, турски, цигански и иврит по 10 мин всяка в 15:00 и 00:00 - да се запуши устата на всеки псевдо борец за свобода и равенство. А ние ще сваляме, ще забраняваме и даваме поводи на знайни и не дотам знайни стратези да се упражняват върху търпението на българското общество.

 

Колко полезно да се влезе в една така "етно" полемика точно 3 месеца преди края на финансовата година, преди да лъсне угодниченето с Гоце по енергийни и политически проекти, преди БарЕката да приема истинската си форма, преди доста играчи да започнат наистина да играят в политическия ни мир...

 

Не, дай ни на нас една хубава псевдо полемика по въпрос без никакво съществено значение, но с много удобно отклоняване на вниманието. Нека се изредят всички скопени мислено патриоти пред мазното задоволство на шепата глашатаи на нашата мила мюсюлманска съседка...

 

Нека...

Link to comment
Share on other sites

А иначе поздрава е много хубав :) - не знам защо с Мадона сравняваш обаче?

______________________________________________________

 

Тук сме на по 6 бърбъна и минахме на бира. Щастливи такива, чудейки се къде да пушим далеч от бременните булки :laughing: .. Политагитката ти няма да коментирам, а относно Мадона и Еня - провери инфото, което е под носа ти

Link to comment
Share on other sites

Твоята незаинтересованост съотвества на моята в момента да търся... ;)

 

Оу, и наздраве! :)

 

___________________

 

Наздраве и на долния пост.

Link to comment
Share on other sites

Преди десет минути се роди бебето на първата братовчедка, която е в Германия. Много я обичам и така се радвам... Няма да се спи тази нощ :) Ах, ВСИЧКИ хора, които обичам не са в България :heart:

Link to comment
Share on other sites

Преди десет минути се роди бебето на първата братовчедка, която е в Германия. Много я обичам и така се радвам... Няма да се спи тази нощ :) Ах, ВСИЧКИ хора, които обичам не са в България :heart:

 

Извинявай мацко, ама за чий чеп постваш тази хубава новина тогава?

 

Твоята незаинтересованост съотвества на моята в момента да търся...

 

На момента говорим за продадени милиони албуми. Познай кой е точно зад Мадона. Поздрав от мен с нещо класически убийствено - ХОП

 

Да започвам ли с класиките на другата най-велика?

Link to comment
Share on other sites

Що за въпрос :) "всички хора които обичам НЕ са в България (Сърце)" еми ебаси... ясно е, че е за кой да е чеп стига да е за нея и да си го заобича после :)

 

________________________

 

Аз го свързах с печалби (подминаване) и от там пък взе да ми се върти дали няма турне ENYA което да е идвало в БГ. Ама то така, де "печалби" , тираж албуми и продажби :)

 

А определено комерса от 80та до 90те беше по-добър от сега..., но сигурно съм назадничав или просто не ми остават песните (новите) в съзнанието достатъчно ясно.

 

________________________

 

Прекалил съм с Конституционното Право (учебник 800 стр) по който трябва да се подготвям за Законодателна Техника... ,но това са бели кахъри. Нямаше днес с кой да с пия пиенето :) това вече е оправдателна причина.

 

_______________________

 

http://news.plovdiv24.com/125499.html Оле, най-накрая!!! Дочакахме! ГЕРДЖИКА ГО ПУСКАТ ДО КРАЯ НА ТАЗИ СЕДМИЦА!

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Ще приема че не си пил достатъчно и/или си прекалил с кафетата :laughing:

 

Турнета и прочее хахахахах - виж чиста и проста статистика на продадени албуми. Ха Наздраве и не ми накланяй настроенитето в грешна посока! Изший си даже едно Избледняване до черно ако щеш хахахах :laughing:

 

---------------------

 

Така като гледам може да обсъдим вариант след време за мой представител. Щото Саркисчо къса синджира

Link to comment
Share on other sites

Що за въпрос :) "всички хора които обичам НЕ са в България (Сърце)" еми ебаси... ясно е, че е за кой да е чеп стига да е за нея и да си го заобича после :)

 

Host, така не съм се смяла не помня от кога :laughing: В какъв филм ме вкара бе човек?!

 

Raptor, пак наздраве за теб :) Вярно не те познавам, но хора като теб си личи, че са истински! Браво! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Гаргамела, не искам да съм на твое място, но все пак се радвам за теб и половинката ти! С копче ви желаем всичко да мине по мед и масло! И не прекалявай с Enya :)

Link to comment
Share on other sites

Преди десет минути се роди бебето на първата братовчедка, която е в Германия. Много я обичам и така се радвам... Няма да се спи тази нощ :) Ах, ВСИЧКИ хора, които обичам не са в България :heart:

Убеден съм, че мен визираш като един от тези хора :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз си лягам доволен от себе си и добре свършената работа и най-вече от количеството и... това е то героизъм в мирно време... кога ще ми дойде акъла в главата само се питам :)

 

PS: Дори малко уиски не успя да ме укроти подобаващо и взех че свърших всичката работа която трябваше да се свърши (остана малко за утре ама то и без това не беше особено ясно та трябва да се обсъди преди да се прави)... Гледайте да не станете като мен че май съм леко патологичен случай

Link to comment
Share on other sites

И аз от както съм работохолик хич не ми е лесно.

Като не работя 1 ден и се чувствм виновен , безполезен , започват да ми идват не особено умни идеи в главата....... бая тъпо е

Link to comment
Share on other sites

Точно в момента искам да запаля някаква кола, да хвана някакво право шосе и да държа на 120... И така доста часове... Да стигна до някакво слабо познато място, да преспя в рандъм хотел/хижа и на другия ден да нямам какво да правя и да не правя нищо... И така - една седмица. Поне.

Link to comment
Share on other sites

Убеден съм, че мен визираш като един от тези хора :laughing:

 

Липсва ти железен кон само, иначе закова 7777 с тоя пост :rolleyes:

 

И аз от както съм работохолик хич не ми е лесно.

Като не работя 1 ден и се чувствм виновен , безполезен , започват да ми идват не особено умни идеи в главата....... бая тъпо е

 

Васко - ти си работохолик? Откакто е една дума в случая. Ама трябва да го видя тва - лентяй на 22, тотален работохолик на 23 :laughing: . Я пий едно и се успокой с някоя промоутърка моля те

 

---------------------------------------------

 

Отвратително тъпа грешка е да се пие бира след маркови алкохоли... Не е като да не го знаем ама свършват бързо марковите алкохоли :laughing: А сутринта вече и кега изгъргори на умряло... Сега е време за една вряла фасул чорба с люти чушки :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Точно в момента искам да запаля някаква кола, да хвана някакво право шосе и да държа на 120... И така доста часове... Да стигна до някакво слабо познато място, да преспя в рандъм хотел/хижа и на другия ден да нямам какво да правя и да не правя нищо... И така - една седмица. Поне.

 

 

Имам един познат ветеринарен лекар... като му омръзне в града - откача мешката от гардероба, в която има само най-необходимото + спален чувал и хваща Родопите... пилее се със седмици по места на които не е стъпвал човешки крак. Нощува на открито, когато времето е хубаво, от време на време слиза в разни селца и махали за хляб. Понякога помага на старците и стариците в тях - цепи им дървата, поправя стобори, преглежда им гадинките... а стариците му отвръщат с тутманик, качамак, домашно сиренце и топло мляко, подслон за една нощ, ако времето се е развалило... и така откарва понякога повече от месец. Връща се като нов. А ако е есента - докато обикаля, брули диворастящите орехи по баирите, събира ги в чувалчета, които оставя до някой път, а после като се прибере отива с колата и ги прибира. Да ти кажа по-спокоен, уравновесен, стабилен и лъчезарен човек не съм срещал.

 

Единият ми чичо прави подобни "оттегляния" в Стара Планина... той пък е ловджия. Взима пушката и хваща шумата. С жена си имат определени места из планината, на които тя с колата ходи и му оставя провизии, той си ги прибира. Истински партизанин. И той така може да откара месец.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...