Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ники, той е дете още, затова му омеква главата :laughing:

 

Аз жуля от тия щуротии и нищо не усещам (силен ибупрофен дето се дава с предписание, аулин). Някой път трябва да взема повече, че да разбера какво се има предвид.

 

-----------------------------

 

В този ред на мисли Ванчо да му мисли в петък вечер на какво разстояние ще е от кака си като гледаме АВАТАР. Аз му давам бан в зоната от 5 метра :laughing:

 

Баси, голям човек да гледа филми със смърфове и елфи както каза Злобил... :confused :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако се залъгвам, че е фентъзи, всичко си е на мястото - приемливо бозаво.

 

Ако го приемам като фантастика обаче, нещата стават много зле - няма грам философия в цялата сага. Което за мен не се и доближава до фантастиката. Историята е ужасно посредствена.

Наистина добре представена, но посредствена.

Link to comment
Share on other sites

Ако се залъгвам, че е фентъзи, всичко си е на мястото - приемливо бозаво.

 

Ако го приемам като фантастика обаче, нещата стават много зле - няма грам философия в цялата сага. Което за мен не се и доближава до фантастиката. Историята е ужасно посредствена.

Наистина добре представена, но посредствена.

 

И аз това казвам. Сценарият е изключително слаб.

Link to comment
Share on other sites

Да ви сера на спора. Star Wars и Startrek са си епоха в киното, вярно е. Но правете разграничаване между филми и книги. Що нито една екранизация на Прачет не е станала хитова? Щотот няма как да стане. Или пък Пътеводителя. За хрониките на Амбър по-добре да не говорим. И все пак с Матрицата и тн и пр дойде нова епоха...Извадете си светлионните мечове и лъковете от задниците и нека силата на кенефпапира бъде с вас ...

Link to comment
Share on other sites

И аз това казвам. Сценарият е изключително слаб.

Слаб, но класика ;)

Няма как да отречеш ролята му във филмовото изкуство.

 

И ако ще си мерим цитатите:

Star Wars features elements such as (Jedi) knights, witches, princesses, that are related to archetypes of the fantasy genre.

 

Всъщност всичко опира до лични предпочитания, до възприятия. Ако ви кажа, че Metallica са посредствени, сигурно някой ще наддаде вой... Същото е и с този филм. Критикуването на чуждите предпочитания е проява на лошо възпитание, както би казал Ристю ;)

Link to comment
Share on other sites

Star Wars features elements such as (Jedi) knights, witches, princesses, that are related to archetypes of the fantasy genre.

Тоя пък цитат колко е сбъркан. Някой го изпляскал това от въздуха.

Кви witches в StarWars!??! Пък за рицарите и принцесите - то и сега има рицари и принцеси, ама не сме фентъзи. Точно тия доводи са смешни.

Флаш Гордън фантастика ли е, или фентъзи?

Link to comment
Share on other sites

Тим Бъртън е тотално СМАХНАТ! И е женен за Хелена Бонъм Картър и омъжен за Джони Деп... и Дани Елфман и той е в играта както винаги... Това е ебахти архисмахнатия квартет! В каквото и да се забъркат става EPIC!

Link to comment
Share on other sites

Babylon 5? Battlestar-a? SG-тата?

 

Единствено StarGate. Battlestar Galactica e боза. Както и Farscape... поне на мен не ми харесват изобщо. Babylon 5 става но и то не е нищо особено. Serenity не беше лошо

Link to comment
Share on other sites

Единствено StarGate. Battlestar Galactica e боза. Както и Farscape... поне на мен не ми харесват изобщо. Babylon 5 става но и то не е нищо особено. Serenity не беше лошо

За мен пък Farscape е по-добре от Вавилон-а. Гледам го, но не ми допада нещо. Галактиката и тя. Нещо не са доизпипани за мен.

 

От сайта Plovdiv24 ми отказаха регистрация на акаунта, щото пощата била spamm@.. и било ясно какво целя с такова регистрация. :confused Пък юзера с име анУнимен било подигравка с труда им. :Facepalm: :rofl: :laughing: Ще взема да се регистирам като бай х♚й - може и да не излезе подигравка.

При въпрос какво точно нарушавам, че не ми дават акаута - съпорта се пенеше като 16 годишен тинейджър. Палячо.

Link to comment
Share on other sites

За мен пък Farscape е по-добре от Вавилон-а. Гледам го, но не ми допада нещо. Галактиката и тя. Нещо не са доизпипани за мен.

 

От сайта Plovdiv24 ми отказаха регистрация на акаунта, щото пощата била spamm@.. и било ясно какво целя с такова регистрация. :confused Пък юзера с име анУнимен било подигравка с труда им. :Facepalm: :rofl: :laughing: Ще взема да се регистирам като бай х♚й - може и да не излезе подигравка.

При въпрос какво точно нарушавам, че не ми дават акаута - съпорта се пенеше като 16 годишен тинейджър. Палячо.

Името можеш да си го сменяш по всяко време.

 

AssassiN то и на Монк последните епизоди са му с висок рейтинг, но го спряха... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Името можеш да си го сменяш по всяко време.

Още по зле за споменатия сайт. Само, че аз няма как да си го сменя щото е ясно какво целя с поща като spamm@.. и не дават да се регна. А ясно му обясних на младежа, че тази поща е точно за това. Че утре като ми продаде пощата на някой и той ми я нафъка с писма, няма да ми пречи на официалната кореспонденция. Но вместо да ми посочи коя точка от техните правила нарушавам не получих смислен отговор. та така - гаврил съм се бил :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Браво..., браво :D ! Интересен спор се вихри тука, книги vs филми. Нещо като оня случай с двата легена - единият син, а другия бял, които спорили кой е по-розов.... Доволно малоумно!

Link to comment
Share on other sites

Браво..., браво :D ! Интересен спор се вихри тука, книги vs филми. Нещо като оня случай с двата легена - единият син, а другия бял, които спорили кой е по-розов.... Доволно малоумно!

Аха, почти същата ситуация, с тази разлика, че в нашия случай има само един леген, който спори със себе си относно размера на дръжката си. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аха, почти същата ситуация, с тази разлика, че в нашия случай има само един леген, който спори със себе си относно размера на дръжката си. :lol:

 

е сега вече според мен визирате дискусията за референдума за турските новини :)

Link to comment
Share on other sites

В 12 реших да се разходя с един от съквартирантите из нощна София, ся си влизам. Навън вали яко сняг... густо... Центърът на града можел да бъде и хубав, когато не е гъч с хора и коли.

Link to comment
Share on other sites

Баси, голям човек да гледа филми със смърфове и елфи както каза Злобил... :confused :rolleyes: .

 

Ако ти кажа че едно от филмчетата които го гледа малкия му се радвам и аз какво ли ще си помислиш? А пък на Tom & Jerry му се радвам най-искренно и се смея с цял глас на моменти... И ако дават розовата пантера също бих я гледал с удоволствие

 

Абе да ви питам за това Serenity нали бил интересен сериала, ама има ли смисъл да го гледам след като съм гледал филма?

 

Филма е един вид завършек на сериала (ако си спомням добре)

 

За мен пък Farscape е по-добре от Вавилон-а.

 

Само началото... втория сезон изгледах 3-4 серии и ми стана досаден нещо... може скоро да пробвам пак, но след Star Trek Enterprise, SG1 и SGA ми се стори повече от отвратителен :(

 

Sanctuary дори ми е по-интересен... за SG Universe не искам да коментирам това не е SciFi - това е нещо като Перлата ама на космически кораб...

Link to comment
Share on other sites

В Сараево от вчера вали рекордно количество сняг за последните няколко години. Снощи едва стигнах до офиса. На моменти бронята ринеше сняг. Цяла нощ валя и си представям какво е навън. Лошото в случая е, че трябва да пътувам ~1000 километра в това време. Сега съм пред дилема дали да не хвана заобиколен маршрут и да избегна планините или да пробвам дали ще ги изкача... А само преди 6 дена бях на 25 градуса температура :(.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...