Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Как може само гадости да ми се случват, баси?! :ph34r: Да минава вече този период, че ми писна. Човек за човека е вълк, са си казали и е вярно. Когато опре да правиш услуга си добре дошъл, но ако ти потрябва да ти се върне, не може... :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Така, фирма Про Карт 09, със седалище Петрич са ПОРЕДНИТЕ амбулантни търговци търсещи си балами.

 

Ваучерчета, картички, реклама... на процент. Ако ги видите, въобще не им се разкарвайте до офиса на ул. "Ибър" № 31 (до хотел Марица). Пълна загуба на време (за мен), въпреки, че са любезни :)

 

_____________________

 

Започвам да затвърждавам убеждението си, че в нашата държава единствения начин да намеря доходи (студент) е да си отворя собствена фирма и да развивам дейност - само ако не ми пречеха другите членове на семейството.

Всеки работодател, хем му трябваш на 8 часа, хем иска да си супер умен, хем да извършваш работа която я може всеки хванат от улицата... ама е много важен. Егати. Никой не ти чете биографията, че четеш и пишеш на 2 езика, че си правнограмотен, шофьор и студент (т.е. за пълен работен ден не ставаш).

Почва вече да ми писва.

Link to comment
Share on other sites

Аз, като студент работих на две места и се правих, че уча. Това с работата добре, че свърши със студенството щото цял живот да работи човек - ми не е работа :)

Но host, не се учудвай. В момента няма работа. Всеки се е свил в черупката и гледа да изкара за заплата поне на верните си служители.

Link to comment
Share on other sites

За какво ти е тази седалка?!? Нали си на квартира там?

 

Да, това е добро предложение, стига да имат работа

Е ти пък сега ... ще цитирам дядо мраз "Секса не се прави само на загасени лампи" ... смисъл такъв че в квартирата писва бе ... макар и да съм уреден не със легло , не със персон и половина , а с цяла спалня :P

Link to comment
Share on other sites

Или аз съм богопомазан в такъв случай или вие сте некадърни :lol:

Ми, не! На тебе тати ти тъпче(ше) гушката, щото може би си прекалено тъп или некадърен за да се уредиш сам! ;)

Link to comment
Share on other sites

Забравих най-важното! През нощта лекции няма и няма как да си сам :)

 

Бай дъ уей, сега като остави Гоуфа, ще си покажеш ли истинското лице или да продължаваме с простотиите :)

Link to comment
Share on other sites

Бай дъ уей, сега като остави Гоуфа, ще си покажеш ли истинското лице или да продължаваме с простотиите :)

 

Той и с Гоуфа караше толкова страхливо че не е истина. Не го гледай какви ги пише тука... само си чеше пръстите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ники, толкова се изписа в този форум за Пазу, че сега се хванах, че съм му забравил името :( д'ба склерозата...

 

Пазу работи. Това е достатъчно ;)

 

Ем след коментара докато пишех... да добавя:

За разлика от останалите задклавиатурни герои, дето просят от мама и тати левче за семки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пазу работи. Това е достатъчно ;)

 

Не е достатъчно, защото е спомената думата "добра". Затова и попитах.

 

Всеки студент може да се хване на работа някъде на половин ден или втора смяна. Дюнери, пицари, бензиностанция, сервитьор, барман, общ работник и т.н.

 

Едит: Объркал съм. Споменатата дума е "добра", а не "хубава", но това е за протокола само.

Link to comment
Share on other sites

Не е достатъчно, защото е спомената думата "хубава". Затова и попитах.

 

Всеки студент може да се хване на работа някъде на половин ден или втора смяна. Дюнери, пицари, бензиностанция, сервитьор, барман, общ работник и т.н.

 

И аз съм изключително любопитен с какво толкова смята, че работи нещо "хубаво". :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Е и кво? Аз и барман съм бил и диджей съм бил и на строеж съм бил като закъсам за наема. Парите са си пари :) При това работех за 125 лв програмист в НПП към БАН (1986-9) (120 лв наем гарсониера + ток, вода, храна....) парите никога не стигат. Какво значи "хубава" работа?

Link to comment
Share on other sites

Е и кво? Аз и барман съм бил и диджей съм бил и на строеж съм бил като закъсам за наема. Парите са си пари :) При това работех за 125 лв програмист в НПП към БАН (1986-9) (120 лв наем гарсониера + ток, вода, храна....) парите никога не стигат. Какво значи "хубава" работа?

 

Facepalm14.gif

 

Трудничко е тук да се води разговор само на една тема. Трябва да се мятаме от една в друга като делфини.

 

Никой не ти казва, че има срамна работа. Добра работа, означава да не се ломиш по цял ден на жега/студ и да имаш някаква реална полза от това, което вършиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...