Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

2 hours ago, Antares said:

Вероятно техните главни мутри се страхуват от конкуренцията :)

 

Че то и част от нашите мутри винаги са си искали частната граница.

Бях го забравил това изказване на тиквун преди три години: "Към днешна дата (3 септември 2019), дори да съм опозиция, няма да приветствам влизане в Шенген за външната граница"

- източник

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
55 minutes ago, w00x said:

ВиК аварията е огромна, може да спре водата в Пловдив - Новини (bnr.bg)

 

Чудесно. След 4-те дни без вода преди няколко месеца заради ремонта на Даме Груев, сега и това.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 hour ago, RaptoR said:

 

и НАП, и Административният съд са като "отдел „Пласмент“ на Сириуската кибернетична корпорация"

Spoiler

„шайка безмозъчни типове, първите, които ще бъдат изправени пред стената, когато дойде революцията“

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, earache said:

Тъкмо си виках, докато го гледах, "тоя кааак ще ги осъди ся тия гниди"... и накрая казаха, че и съда е на страната на НАП... :Facepalm:


Нима си очаквал нещо различно в абсурдистан??? 

Link to comment
Share on other sites

Ами очаквах друго. Каза се, че има приемо-предавателен протокол, в който пича е написал, че не я приема тая купчина ламарини с гуми. В такъв случай колата е все още във владение на НАП и те отговарят за пазенето ѝ. Това наистина е толкова просто, че няма нужда и от една инстанция - може още с жалбата да го изчистят.

Те тия казуси ако стигат трета инстанция... смятай каква затлачена система.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, earache said:

Ами очаквах друго. Каза се, че има приемо-предавателен протокол, в който пича е написал, че не я приема тая купчина ламарини с гуми. В такъв случай колата е все още във владение на НАП и те отговарят за пазенето ѝ. Това наистина е толкова просто, че няма нужда и от една инстанция - може още с жалбата да го изчистят.

Те тия казуси ако стигат трета инстанция... смятай каква затлачена система.


За пръв път ли ти се случва да видиш подобно нещо, защото аз мога да ти дам много по-крещящи примери, абсурдни съдебни решения и очеизбождаща корупция. Това си е направо дребна работа. Опитват се да го откажат човека, но съм сигурен ще стигне до върховен съд. 

Link to comment
Share on other sites

И да стигне до върховен съд и спечели, се тая, ще плаща хонорари и няма да си кара колата. Не ми се разправя как заради един пропуснат, без никакво значение подпис, 5 години водя дела, къмто 15 камъка за хонорари, съдията ми призна смешните 2640 лв. , които също няма да видя. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XMD said:

И да стигне до върховен съд и спечели, се тая, ще плаща хонорари и няма да си кара колата. Не ми се разправя как заради един пропуснат, без никакво значение подпис, 5 години водя дела, къмто 15 камъка за хонорари, съдията ми призна смешните 2640 лв. , които също няма да видя. 


Аз лично си осъдих митницата като пич, направих ги за пълен резил, но си прав - разноските, които ми присъдиха не бяха точно тези, които направих. Но не беше голяма разликата, а да ги видиш НАСРАНИ - PRICELESS!!! В цивилизовани страни можех да ги съдя на контра за вреди и пропуснати ползи и да забогатея, но тук нямах толкова време и нерви. 

Link to comment
Share on other sites

Откакто загубих на две инстанции "нарисувано" дело за открадната карикатура - вярва в съдебната ни система нямам. Ако обезглавят цялото ни правосъдие (по възможност буквално) и ги заменят с кучета или BASH скриптове - няма да усетим голяма разлика...

Ред: Коригирам се - ще усетим разлика в положителен аспект.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Откакто загубих на две инстанции "нарисувано" дело за открадната карикатура - вярва в съдебната ни система нямам. Ако обезглавят цялото ни правосъдие (по възможност буквално) и ги заменят с кучета или BASH скриптове - няма да усетим голяма разлика...

Ред: Коригирам се - ще усетим разлика в положителен аспект.

Бахахахаха, а представяш ли си какъв ще е ефекта, ако ги заменят не само тях ами и цялото държавно управление с ChatGPT?  :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...